ODWRÓCENIE Piramidy plandemicznej – Zjednoczenie jest siłą, podziały słabością

NR 1: Przerażające zestawienie materiałów medialnych i wypowiedzi najważniejszych polityków z faszystowskiej Australii i Nowej Zelandii + Trochę prawdy na temat oporu społecznego w Australii.
NR2: Cezary Graf – człowiek który jest w Systemie, jest zaangażowany w system, jest konsumentem zysków płynących z systemu banksterki światowej. Warto posłuchać analizy jaka płynie z wewnątrz, wprost z giełd. Jemu nie chodzi o obalenie systemu, ale widzi jasno to co się dzieje. Komentarz niby prochiński – tak jakby Chińczycy nie byli socjalistami. Nie Big tech odwraca Stolik Pandemiczny ale Niezależne Media internetowe które uwolniły się od Kontroli Big Tech i nadal mają tak jak Jerzy Zięba, NTV, wR24 czy Gadowski TV – (przywołany w komentarzu) milionowe oglądalności poza YouTube i poza FB – na własnych niezależnych kanałach i we własnych wolnych Mediach Społecznościowych.
Wewnętrzne Motory Systemu Pan -Niewolnik chcą wyjść z Cienia Ciemności, gdzie egzystowały dostatnio na spekulacjach oraz lichwie i dołączyć do toczącej się rewolucji Antysystemowej po właściwej, a więc Jasnej Stronie Mocy?!! Ależ tak!!!
Czy muszę dopowiadać do końca wnioski jakie z tej sytuacji należy wyciągnąć? Zjednoczenie w Obalaniu skorumpowanych rządów, polityków, Big Pharmy i Big Techu, Big Banksterki oraz totalitarnych korporacji międzynarodowych powinno objąć i Szczury, które uciekają właśnie z Tonącego Okrętu!
Czytaj dalej →