Lekcja 18, czyli Wykładnia Dziewiąta Drugiego Kręgu: Życie → Śmierć → Odnawienie → Ponowa, czyli Doskonałość (także o globalizmie i geopolityce oraz polityce polskiej 2023)

Życie → Śmierć → Odnawienie → Ponowa

Skrajnym Materialistom odrzucającym wszelką duchowość i uważającym się z tego powodu za Racjonalistów zalecam pominięcie Wstępu, który jest częścią duchowo-wiarowiedową i przejście od razu do części:

Paradygmat Kantowsko-Sedlakowski w miejsce Newtonowsko-Darwinowskiego i konsekwencje tej Wielkiej Zmiany.

Jednak Ludziom naprawdę RO-z-Um-nym polecam dokładne przestudiowanie całości tej jakże ważnej Lekcji.

Dziwny obrazek do tematu Lekcji Dziewiątej Drugiego Kręgu Spirali Życia i Śmierci?

(Uwaga ogólna: Ta Wykładnia (Lekcja), tak jak wszystkie przedstawiane na naszym Portalu Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata składowe Księgi Wiedy – nie jest PEŁNA, ani nie ma kształtu Ostatecznego. Pełne i Ostateczne będą wyłącznie Taje Księgi Wiedy, która ukaże się drukiem)

 

Nie dziwny. Oto mój przyjaciel, Domowin zwany Rudzielcem, Bronkiem, Bronchosem – Przywódca Stada, niesłychany twardziel i przemiły towarzysz życia. Przeżył w roku 2019, latem, upadek z balkonu z 11 kondygnacji (czyli dziesiątego piętra), kiedy powinęła mu się noga podczas nocnego polowania na nietoperza. Upadł na krzak złotokapu – Nie złamała mu się wtedy nawet mała kosteczka u paluszka. Był to oczywiście wypadek, który odcisnął na jego psychice niezatarty ślad, ale w żadnym razie nie wpłynął na zmianę jego charakteru.Nie zachwiał też jego pozycją w stadzie ani w domu – wręcz ją wzmocnił. Powiedziałbym, że wszyscy domownicy po tym wypadku mocniej docenili i głębiej przeżywali szczęście jakim była możliwość dzielenia ze sobą wspólnego Bycia i Życia.

Zmarł 9 sierpnia 2021 roku, na raka kości szczęki. Miał 13 lat i jak na kota, skomplikowane długie życie za sobą. Czasami szczęśliwe, czasami trudne. Żył i umarł. Przeżył całe swoje duchowo-materialne trwanie na Ziemi, wszystkie cztery fazy: od urodzenia (zstąpienia ducha do materialnego nowo-narodzonego ciała) i wzrostu – czyli Wiosny życia, przez dojrzewanie – Lato życia, do pełni – dojrzałości i starości czyli Jesieni życia oraz do umierania (opuszczenia ciała materialnego przez ducha), czasu odnowienia – od-nawienia – Zimy życia.

Zwierzorowie / Zwierzęta ze stoickim bohaterstwem przyjmują swój los/kosz, czyli wszystko co im przyjdzie przechodzić w życiu ziemskim materialno-duchowym, łącznie z utratą sił, zdrowia, ze starością i z umieraniem i śmiercią. Niech będą przykładem dla całej Ludzkości!!!

Jak powinniśmy traktować Życie (Rzycie) i Śmierć w zgodzie z Prawami Przyrody i Wijozowiją Przyrodzoną płynącą z Praw Światła Świata? Czym jest dla Słowianina / Sławianina – wyznawcy Wiary i Wiedy Przyrodzonej – Życie i Śmierć?

 Życie i  Śmierć Rudzielca to niesłychanie piękna ale też i poważna, głęboka Lekcja Czwórni RzeczyIstności, Istu-Istoty Światła Świata, CZWÓRCY która jest łączącą w sobie Życie i Śmierć JEDNIĄ.  

To bardzo dobry temat na koniec września czas rocznic wybuchu II Wojny Światowej, która pociągnęła za sobą śmierć milionów ludzi, w rocznicę która ma miejsce w kontekście Propagandowego Paranoicznego Teatrzyku Wszechświatowej Plandemii WIRusa Grypy, z którego Faszystowscy Rządcy Tego Świata uczynili oręże do Zniewolenia Ludzkości.

W Nowej Zelandii z powodu odkrycia (testem PCR!!!!) 1 przypadku koronawirusa tzw DELTA ogłoszono 16 sierpnia 2021 roku całkowity lockdown całego kraju na 3 dni,  łącznie z uprzejmą prośbą o 3 dni „dobrowolnej” kwarantanny, czyli więzienia domowego, 3 dni dobrowolnego „zamaskowania się” i 3 dni izolacji od innych ludzi, czyli trzymania się na 2 metry od najbliższego człowieka!!!  Uzasadnienie: To pomoże zapobiec ogólnokrajowej EPIDEMII ŚMIERTELNEJ CHOROBY!

Czy wyobrażacie sobie większy absurd?!!!

Moja wyobraźnia, było nie było wziętego pisarza s-f czegoś takiego nie obejmuje.

Hipermarket w Christchurch w Nowej Zelandii dnia 18 sierpnia 2021 roku po ogłoszeniu lockdownu z powodu wykrycia 1 przypadku koronawirusa delta w całym kraju!!!!!!!

Nadesłała Kira Białczyńska

W tym samym czasie w Europie przy poziomie w przybliżeniu 28 000 wykryć dziennych tegoż „WIRusa – śmiertelnego WROGA LUDZKOŚCI” tylko w samej Wielkiej Brytanii, a sumarycznie w całej UE zapewne ponad 150 000 – życie toczyło się normalnie. Ile to zresztą jest  te 100 000 zachorowań (zdiagnozowanych oczywiście trefnym testem PCR!) na nową odmianę grypy zwaną covid Delta w stosunku do całej populacji Europejczyków w UE?!

To pokazuje na czym polega TA paranoja i jak manipulują poszczególne rządy danymi na temat zachorowań po to, aby realizować bezwzględnie swoje polityczne cele. Gdyby w Europie ktoś odważył się z powodu 1 przypadku „odkrytego” wariantu Delta zamknąć całą gospodarkę i wszystkich obywateli (w którymkolwiek kraju) w domowej kwarantannie, byłaby to jego ostatnia polityczna decyzja w życiu.  Czy nie uważacie że rząd Nowej Zelandii robi z Nowozelandczyków po prostu IDIOTÓW?

Oto powyżej pierwszy tekst – pochodzący z września roku 2021 – kontekst do naszych rozważań o Prze-Po-Czwórzeniu – Prze-POCZWARZENIU, Przeistoczeniu i Poczwórności, o Ćwiartach (Kwartach), Ćwiartowaniu i Po-Ćwiartowaniu, o Życiu i Śmierci. Jak Swąt ma Cztery Oblicza tak Cztery Oblicza ma Rok Gwiazdowy i Cztery ma God Obrzędowy oraz Cztery ma Życie Ludzkie i Cztery Droga Ducha przez Nawie do Odnowienia.

To także kontekst doskonały do:

Przekraczania Granicy i Ukorzenienia Tożsamościowego – Czerta 5 i 14;

do Czerty Życia / Rzycia (6 i 15) gdzie – Narodziny: Nowa Wiara Słowiańska i Nowy Naród oraz Życie /Rzycie: Słowo→Duch→Materia;

do Czerty 7 i 16 – Szczęście (z Atlantydy do Arkadii) i Życie jest Przyjemnością;

do Czerty 8 i 17: Krąg Kręgów i Dojrzałość/Wolność → Pełnia

oraz do zwieńczenia Cyklu – Rotanu-Kręgu zPHI-RA-Li – Śmierci i Odnovy oraz Doskonałości Śmierci i Odnawienia (czerta 9 i 18).

To wszystko dobrze jest wiedzieć mając świadomość Lekcji 13 czyli Czwartej Wykładni Drugiego Kręgu (czerta 4 i 13) – Czterdzieści i Cztery oraz Od Ćwierci do Pełni.

Długo, bardzo długo przeleżała ta Wykładnia Dziewiąta Drugiego Kręgu tutaj na portalu Światła Świata, wciąż przekładana, wciąż odsuwana w czasie, wciąż niepełna, wciąż nie-doskonała.

Dlaczego zatem niniejsza Lekcja 18 ukazuje się publicznie 10 10 2023 roku?

Bo ta data daje czertę 9 – Doskonałość / Śmierć, albo 1 – Jednię / Sławię, czyli czertę Najwyższą (licząc podług czasu CS)?

Bo pierwszy albo dziesiąty dzień października doskonale nadaje się do podsumowania całego września z jego wszelkimi historycznymi / dziejowymi konotacjami i konotacjami godowymi, obrzędowymi?

Bo rok 2023 (czerta 7) lub 7532 Czasu Słowian (czerta 8) to najlepszy, najdoskonalszy czas na jej po-jawienie się – u-ROdzenie (czerta 6)? Wszak następny rok to Czas Odnawienia, Czas Słowiańskiej Przyrodzonej Odnowy (7533 = czerta 9), a dla Cywilizacji Zachodu rok Pełni (2024 = czerta 8).

Przeleżała ta Lekcja 18 ponad 2 lata, także dlatego że musiały ją poprzedzić Lekcje 13, 14, 15, 16, 17, które ukazywały się tutaj w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu roku 2023. Przeleżała ponieważ dopiero teraz sytuacja w Kręgu Kręgów – dosłownie na dniach, powiedzmy po 15 września 2023 roku (do 15 października 2023 r.) dojrzała w Pełni do publikacji Lekcji O Życiu i Śmierci, O Odnawieniu i Doskonałości, O Starciu Ostatecznym Sił Ciemności i Sił Jasności na Matce Ziemi.

Starciu, które koniecznie jako Wolna Ludzkość powinniśmy wygrać, aby szala Równej Wagi przechyliła się z kierunku (Kirunku) ku Śmierci Człowieczeństwa / Śmierci Życia Społecznego / Transhumanizmu w kierunku Życia Społecznego / Odnowy Społecznej / Humanizmu.  

 

Jaki Słowianie mają obecnie rok? – czyli geneza Świątyni Światła Świata i nowego czasu Królestwa SIS (Archiwum 2011)

Stoimy jako Ludzkość, jako Społeczeństwo Cywilizacji Zachodu – bez żadnej przesady i patosu – na Progu / na Granicy / na Krawędzi – Śmierci, na Granicy Świata, który wyznaczały takie fundamentalne wartości społeczne jak Prawda, Rozum, Rozumienie i Porozumienie, Mądrość, Głupota, Równość, Różnorodność, Wolność, Niepodległość, Pokój, Samostanowienie i Współistnienie, Demokracja, Myślenie, Wiedza, Dobrobyt, Gospodarność, Gospodarka,  Gospodarstwo / Wspólnota / Państwo / Rzeczpospolita, Postęp, Nauka, Piękno, Ładność / Uk-Ładność → Ład, Wiara, Gody / Bogi, God/Bóg  → Godność → Wiary-Godność → Godło – Znak Boga, Bóg → Honor→ Ojczyzna, BÓG ↔ HONOR ↔ OJCZYZNA, Ród, Zadruga, Rodzina, Mężczyzna, Kobieta, Dziecko, Macierz, Ojciec i Matka, Pamięć, Cześć, Chwała, Sława, Doskonałość / Do-SKONa-Łość, Życie i Śmierć!

W ostatnich latach wszystkie te wartości zostały podważone i zaburzone a nawet niekiedy całkowicie zakwestionowane i zburzone, przez stworzony przez Ludzkość Nie-ŁAD, Bez-ŁAD. Ten Anty-ŁAD „stworzyliśmy” jako Ludzkość, jako całość – Ludzie Cywilizacji Matki Ziemi. Jednak konkretnie stworzony on został przez wiodącą dotychczas w Świecie Myśl i Praktykę Cywilizacji Zachodu. Jeszcze konkretniej – stworzyły go Elity Myślicielskie lub jak kto woli Yetielity Właścicielskie Systemu Pan-Niewolnik / Pan → Niewolnik / Pan ↔ Niewolnik. Dlaczego tak uważam?  

Podam tutaj prosty przykład z dyskusji na blogu, który udowadnia tę sytuację odnośnie rozumienia co do istoty prostego pojęcia takiego jak Demokracja i takiego jak Nauka oraz Prawda Naukowa:

Stefar: „Nie róbcie też bożka z Demokracji Bezpośredniej bo w Szwajcarii to był mniejszy zajob covidowy ? Albo nie ma wdrażanej Agendy Ekoświrów? A banksterka została przegoniona i pozamykano wszystkie banki i zlikwidowano wszystkie fundusze inwestycyjne?”

Białczyński: „Demokracja Bezpośrednia ma sens tylko w parze z Niecenzurowaną Pełną Informacją w temacie który poddaje się pod referendum. Ten warunek kiedy głosowano w Szwajcarii na ten temat nie był spełniony i decyzję podjęła większość nie dysponująca PEŁNĄ informacją. Po prostu nikt tam nie pomyślał że mamy do czynienia z kłamstwem i oszustwem na skalę Planetarną.

Nikt kto popiera demokrację bezpośrednią nie ma zamiaru likwidować banków ani funduszy inwestycyjnych, ani cofać postępu cywilizacji likwidując np Sztuczną Inteligencję i zatrzymując Czwartą Rewolucję Przemysłową – tak samo jak nikt przy zdrowych zmysłach nie zamierza też zamykać kościołów jakiejkolwiek religii i jej zabraniać. Wszystko jest dla ludzi tylko musi znajdować się pod kontrolą społeczeństwa BEZPOŚREDNIĄ w kwestiach FUNDAMENTALNYCH – w tym przede wszystkim Zasady Ustrojowe Państwa, które tworzymy jako Polacy dla swojej wygody i bezpieczeństwa… Na tym polega prawdziwa co do definicji demokracja – to jest jedynie demokracja bezpośrednia.”

„Wczoraj przyznano Nobla z medycyny za prace dwóch naukowców które przyczyniły się bezpośrednio do stworzenia szczepionek mRNA! Obwiniasz Szwajcarów za to że nie potrafili się opowiedzieć przez jakiś czas po „właściwej” stronie – bo potem się przecież opamiętali i dzisiaj toczy się proces sądowy w Szwajcarii przeciw władzy wykonawczej za wywieranie presji i przymusu szczepień mRNA!

To gorzej jest niż w Polsce czy lepiej w tej Szwajcarii?

A ty potrafisz mi powiedzieć jako noblistka medycyny / noblista medycyny, albo choćby wirusolog, mikrobiolog czy rację ma dzisiaj Komitet Medyczny NOBLA czy rację mają dawni nobliści medycyny, biologii, biochemii, wirusolodzy i mikrobiolodzy z najlepszych uniwersytetów na świecie i placówek badawczych utajnionych z USA, których wiedzę przekazuje nam Jerzy Zięba?

Jeśli tak to powiedz nam wszystkim co jest prawdą o mRNA!”

Medonet: Nagroda Nobla 2023 z medycyny przyznana. Nagrodzono prace nad technologią mRNA:

„Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny lub fizjologii trafia do Katalin Kariko i Drew Weissmana. Nagrodzono ich za prace nad technologią umożliwiającą stworzenie szczepionki mRNA przeciw COVID-19. ”

Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć czy mamy jeszcze do czynienia z nauką, w której po obydwu stronach nobliści i specjaliści nie potrafią ustalić co jest prawdą naukową a co jest kłamstwem? Czy nauka jest jeszcze nauką, czy też mamy tutaj do czynienia już z dyskusją na poziomie WIARY w to co jest lepsze – moje czy twoje? Czy to jest dyskusja naukowa czy teologiczna na temat istnienia bądź nie istnienia Boga Najwyższego SzczepoSrowida, który według jednych teologów jest Dobrym Litościwym Bogiem Wyzwolicielem od Wszelkiej Zarazy, a według innych Bezlitosnym Zabójcą Ludzkości???

Inny równie skrajny przykład to bardzo dobrze znana głośna w Polsce sprawa definicji Śmierci Klinicznej / Śmierci Mózgu, której sprzeciwił się znany profesor medycyny, którego za to wykluczono ze świata medycznego pozbawiając go prawa wykonywania zawodu. A zakwestionował tę definicję w sposób praktyczny utrzymując przy życiu i przywracając do życia setki osób, które były w śpiączce (coma) i według klasycznej definicji nadawały się tylko przed podjęciem decyzji o całkowitym uśmierceniu na dawców organów.

1. wPolityce: Prof. Jan Talar ma stracić na rok prawo do wykonywania zawodu! Naczelny Sąd Lekarski ukarał go za słowa nt. śmierci mózgu; 2. wR24 / nCzas: Nie chodzi o mnie, to cios w Grzegorza Brauna

Oto do czego doprowadziliśmy jako Cywilizacja Zachodu! Czy nie widać tutaj jak na dłoni kompletnego braku w dyskusji publicznej porozumienia co do definicji Nauki, Prawdy Naukowej, Demokracji  a nawet Śmierci – czym one są a czym nie są oraz czym mogą a czym nie mogą być, jeśli mają być – śmiercią, nauką, prawdą naukową i demokracją?

Chcemy czy nie chcemy musimy / powinniśmy pogodzić się z faktem, że Cywilizacja Zachodu posługując się swoim Kanonem Postępowania / Kanonem Wiedzy i Niewiedzy, Kanonem Postępu i Odstępstwa od Natury (Przyrody), Kanonem Moralności / Niemoralności, Kanonem Norm Społecznych – zwyciężyła w globalnym procesie Postępu Cywilizacyjnego, Wznoszenia się Człowieka ku Wyżynom Humanizmu, albo jak kto woli Odstępstwa Cywilizacyjnego od Natury, procesu Wyzwalania się z Zależności od Eko-Ekumeny – naturalnego siedliska ludzkości.

Ideę tak rozumianego Postępu narzuciliśmy jako Cywilizacja Zachodu całemu Światu i tym samym wyznaczyliśmy kierunek dalszego Rozwoju Globu – Cywilizacji Globalnej, która wszędzie, w każdym zakątku Matki Ziemi zmierza ku temu samemu – generalnie ku Modelowi Zachodniemu, z drobnymi odstępstwami od Wzorca, wariantami ideologicznymi, które jednak zawsze wcześniej miały już miejsce na Zachodzie i są znane z Praktyki Zachodu (jak faszyzm czy totalitaryzm). W tym procesie doszliśmy do granicy za którą Życie Społeczne według dotychczasowego Kanonu Postępu (Postępowania) zastępuje Śmierć Społeczeństwa, jego Dehumanizacja, Rozkawałkowanie, zakwestionowanie wszystkich dotychczasowych zasad i dokonań w imię …w Imię Czego? 

Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest kluczowa i pojawi się wraz z ostatnim przeczytanym przez was zdaniem tego artykułu.

Wrzesień przynosi w Kulędarzu Godowym Dziewiąty (9) Tan Wielki, Święto Plonów, czyli Wszelkich Zbiorów. Nie jest to tan wyłącznie Zakończenia, Kresu Absolutnego, czyli Unicestwienia, a więc nie Święto Nyji i Welesa (choć i ich się czci jako ważne Moce tego czasu), mimo że jest to Iskon – koniec, zakończenie Życia Godowlanych i Borowych Zróstów na Matce Ziemi i czas Umorzenia Przyrody.

Dlaczego cofnęliśmy się do roku 2021 i Szaleństwa Plandemii, Szaleństwa Unicestwienia zaproponowanego/narzuconego przemocą Ludzkości przez garstkę Banksterów: Właścicieli Bankowych, Właścicieli Wielkiej Farmacji (Big Pharmy), Właścicieli Wielkich Korporacji, Właścicieli Przemysłu Zbrojeniowego i Właścicieli Mediów – bezpośrednich zwierzchników rządów Zachodniego i Wschodniego oraz Południowego i Północnego, czyli całego Świata, umownie określanych jako Właściciele Całej Ziemi, Całej Planety?

Dlatego żeby jaskrawo odróżnić naturalny, przyrodzony proces od sztucznie wywołanej klęski żywiołowej – plandemicznej i wojennej, i odnieść się do obydwu tych zjawisk wskazując wyraźną różnicę między czymś co jest Przyrodzonym Cyklem / Procesem / ROtacją / ROtanem, co jest MORALNE / NORMALNE a wywołanym sztucznie, niespójnym, niosącym UNICESTWIENIE procesem ZAGŁADY Ludzkości i Życia na Matce Ziemi. Po to żeby pokazać jaskrawo różnicę miedzy DOSKONAŁOŚCIĄ, a jej zaprzeczeniem BA-ŁA-GANEM, Chaosem – Epoką Królującego PRZEPLĄTA / PLĄTWY.

Wrzesień w Polsce jest jednak miesiącem bardziej Welesa i Nyji (u-NICEstwienie / zagŁada / Otchłań) oraz Łada i Ładziwa (Walka i Wojna) niż Mora i Marzanny, jest miesiącem skojarzonym trwale z pojęciem Śmierci jako Unicestwienia i Wojny (Walki na Śmierć i Życie), z pojęciem Zagłady Narodu, z pojęciem Hekatomby, z pojęciem Odczłowieczenia, Pogardy dla Moralności, Gwałtu na Normalności  – czyli na Moralności i Normalności wyznaczonej przez tysiące lat rozwoju Cywilizacji. Jest miesiącem skojarzonym na trwale z pojęciami Totalitaryzmu i Zniszczenia Ładu – ZaG-Łady.To był dla Polaków miesiąc podwójnej 9-tki (9. Tan Godowy i 9. Miesiąc roku Gwiazdowego).  9+9 = 18 = 9!

Wrzesień i październik roku 7532 to jednak czas Od-Mienny, który prowadzi nas do Wielkiej Zmiany.

Zatrzymajmy się na chwilę przy pojęciu ZMIANA – Z-Miana. Z jednego Miana w drugie Miano, z Mianowania w Mianowanie, z Imienia w inne odmienne Imię, z Pojęcia w Nowe Pojęcie. Oto jest G-RA-Nica  i K-RA-Niec. Oto jest Swąt i Nica, Światło Świata i Ciemność Otchłani. Czy za tą Granicą Prawda, Godność, Honor, Bóg, Ojczyzna mają stać się już tylko wspomnieniem, czymś Byłym a Nieobecnym, ZapoMnianym Mianem?

Z naszej słowiańskiej wiedzy wynika, że nie było żadnego pojedynczego Boga Goda, lecz istnieli bogowie Kirów – kierunków czasu – Godowie / Godu-Nowie (god – rok obrzędowy, godzina – miara czasu) oraz kierunków świata i kierunków rozwoju (narodziny-wzrost, dorastanie-dojrzałość, pełność-zbiór, zejście-usychanie-umorzenie-umieranie-śmierć = godność / godne życie). Bogowie GODowie, to czterech bogów, a każdy o dwóch głowach – męskiej i żeńskiej.

Godowanie to wyznaczanie Kierunku, oddawanie czci Bogom Godu = Roku Obrzędowego i Roku Gwiezdnego, Roku Prawego i Jawicznego, Roku Jedni/Sławi – GODU GODÓW. God Godów to nic innego / nikt inny jak Światło Świata – Swąt.

Godehard /Gotthard znany z zapisów klechów niemieckich z Połabia, lub inaczej Gonedraht, albo Ryp – to tylko jedno z wielu mian ziemskiego obrzędowego idola, przedstawiającego koźlogłowe, konkurujące z Kupałą o Mnożność wcielenie Welesa-Wesela.

Otwarcie tunelu Gottharda – w Rycie WELESA i Kostromy Bogów Zaświatów / Podziemia-Nawi i Weli-Prawi!

Jak Działowie (Arcy-Dzięgle) są Dzielnią tak Godowie-Kirowie są Spójnią.

Godami nazywano wszystkie święta oraz najważniejsze czynności jak przysięga – zgoda, honor – godność, prawe życie = godne życie, pokój – mir-ugoda oraz rozmnażanie – gody, godowanie, czy mowę świętą – godkę, i najważniejszy rolniczy dobytek – gadzinę,  czyli bydło (god, gad – bydło, krowa, byk) i szerzej zwierzynę godo-wlaną (gadzinę hodowlaną). Tak nazywano też miejsce składania ofiar: godarz – hołdarz – ołtarz. Godowy i gotowy, godować i gotować, gotować się i gotować żertwę / strawę / potrawę – to bardzo bliskoznaczne pojęcia, wręcz bliźniacze. Bądź zawsze gotowy by godnie godować, uczestniczyć w godach, w rozmnażaniu i pomnażaniu. Z tego oczywisty wniosek, że Gotowie, Goci, Getae – Geci znani z Zakarpacia (Zahorza i Uhorza-Ugrów [Ugorów Puszty], Transylwanii – Harii Południowej Naddunajskiej to wyznawcy Godów, wyrażający to wyznanie przez celebrację obrzędów godowych, gotowi na życie i śmierć, gotujący strawę i składający żertwę uwarzoną w żarze, Słowiano-Ariowie, z późniejszą domieszką skandynawską Nordyków, która zaistniała nie wcześniej jak około 1 wieku p.n.e. do 1 wieku n.e..

Księga Tanów, Biały Tan:

„Co nie w smak bogom i co złość bogów, bądź ludzi rodzi, to może mieć skutki opłakane. Według Prawa Przyrodzonego: „Życie Jest Przyjemnością”, więc  według tegoż samego prawa „Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe”. A dlaczego? Bo z tego samego prawa płynie, że „Jak Koba Bogu tak Bóg Kobie”. Noc Pępu Rudzi będzie ostatnią możliwością, aby związek swaciebny w zgodzie z Prawem Przyrodzonym obalić, po to żeby z kim innym się wtedy złączyć na kolejną próbę.”

Oto rada na godne życie, na godność – honor w życiu – na życie/rzycie doskonałe prowadzące w każdej chwili do gotowości w dowolnym momencie czasu na śmierć i na odnawienie, gotowe / godowe do Doskonałości – do -konania i -s-Kona-nia, gotowe na Od-Novę i Po-Novę.

Księga Tanów , Tan Czwarty Wielki – Zielone Świątki:

„Ze wszystkiem tak jest. Bo wszystko, co istność otrzymało widzialną, boskie jest. Cześć wszemu boskiemu dziełu się należy, cześć wszystkiemu żywemu, każdemu okruchowi Światłem Świata ożywionemu. Jak bez Prawa Przyrodzonego zastosowania, o czym zaraz ci dopowiem, życia pozbawiać nie wolno niczego co bytem-istem jest, tak nakazano Prawem Przyrodzonym życie owo czcić.

– Tyś jest Światosława – grubym pomrukiem Borowił poprzez jednego ze swoich Miedźwiedzi, w myśl Borutową wtrąca – Któż inny, jak Sławiąca Świat i Światło mógłby lepiej Ludziom Ziemi i Słowa ową myśl wyjawić i objaśnić, na Słowo ją przełożyć tak, aby zapadła w umysły ich po wieczystość?

– Najwyższe Prawo Przyrodzone powiada, że tylko temu istowi żywemu życie odjąć możesz, co tobie i twoim bliskim do przeżycia niezbędny. – powiada Boruta – A jeszcze tylko tej istocie żywej życie odebrać wolno, która życie twoje chce ci odebrać, która twój ród chce zniszczyć, twoją zadrugę i plemię unicestwia. Każde inne życia odebranie, rozważone czy przez nieuwagę, przez lęk uczynione, błędem jest. Każde jedno życia odebranie, a już zwłaszcza takie, które bezprawe było, a mimo to uczyniliśmy je, zadośćuczynić należy. Tak bogom, jak żywym i umarłym.

Zabiłem Cię bo potrzebowałem

Twojego ciała na pożywienie,

futra i włókna na okrycie

Nie mam nic innego by się wyżywić

Nie odchodź od nas ze złymi myślami

Nie odchodź ze złością w sercu

Że zabiliśmy Cię

Jesteś mądry i wiesz,

Że nasze dzieci marzną i głodują

One cię kochają

Pragną byś wszedł w ich ciała

Byś je swym ciałem ochronił

Na chwałę Twoją zjadamy Ciebie

Na chwałę Twoją zabiliśmy Cię

Ofiara, zadośćuczynienie, przeproszenie, prośba o wybaczenie – cuda czynić mogą. Od Nawi Ognistej czasami zbawiają, z nawnego Trudu Brnięcia, z Brda-Barda, z Bezdroży Założy wyprowadzają w Raj, Rajec, Wyraj. Ducha Ludzkiego w Weń wprost mogą poprowadzić, przez Korzeń i Pień, przez Koronę Drzewa Świata, przez Oś Świata w Wierch Wierchów, w Wierszbę wiodą. W Świadomość Nieskończoną z Duchem Twym wnikają. Tam Cię zapisują.”

Oto jest godność i wiary-godność. Oto jest doskonałość w życiu i w śmierci.

Doskonałość
Z Księgi Tanów – Jesień Zima, Taja 28:

„Tym sposobem orszaki zimowe mają po dziewięciu mężczyzn i dziewięć kobiet, co razem daje czertę 18, równą 9, oznaczającą Doskonałość, Śmierć i Odnowienie.

[….]

Za nimi para Królewiczowska jako Koladnicy niosący Koladę i Kostruba wyjętych z chramu. Prowadzą oni swoje orszaki złożone z druhów Kolednicy i druhen Koladnika. Oranci owi dźwigają boskie palwany i stanice chramowe. W każdym orszaku jest po dziewięć osób, co daje (jako już rzeczono) czertę 9, jak i 18, która równa jest 9, ale pierwsza jest czertą Tynu Welesów, podczas gdy ta druga jest czertą Tynu Morów.”

Oto jest doskonałość sama w sobie.

(Jaka jest różnica między czystą czertą 9, a jej krotnościami takimi jak 18=9? Ano taka jak między Skończonością i Jednostkowością Absolutną [9] a Doskonałością czyli Powtarzalnością i Kręgiem / Kołem / Godem Obrzędowym / Kołodanem i Kołodarem / Spi(n-d)RAlą [18, 27, 36…].

9 jest czertą Tynu Welesów, a 18 czertą Tynu Morów.

Welesowie to: Wela / Zaświaty – Nawie-Nowie-Naw / Zagłada, Nica/Otchłań – Bezpowrotność i Bezpamięć / Oczyszczenie Ducha.

Morowie to bogowie/siły: Śmierci i Życia, Choroby i Zdrowienia / Uzdrowienia, Umorzenia morozem / mrozem i Umorzenia zapomnieniem, to Zapomnienie (poprzedniego wcielenia) i Wybaczenie (nie-baczenie) oraz Od-Nowienie / Po-Nowne wcielenie = odrodzenie życia).

[….]

„Wtedy o poranku Królewnę Zimy i Zimowego Królewicza wybranych poprzedniego dnia stroi się w szaty kostrubio-kolednie i odbywa orszak Kolednio-Kostromny nazywany Podłazem. Miano to bierze się stąd, że ów obchód zimowy często zatrzymuje się na postoje, a uczestnicy odbywają w trakcie „odpoczynku” krótki zagrzewający tan, Tan Krzesany, wydając okrzyki odstraszające Ciemne Moce.

Postoje są częste nie ze względu na konieczność rozgrzewki tańcem, ale po to, aby w Wielkie Górowanie Ciemności – w Kraczun, onym Tanem Krzesanym – Kryszeniem, Kraszeniem, Krzeszeniem w zdecydowany sposób odstraszyć Ciemne Moce.

Stąd też w Krzesanym wielkie krzyki, walenie w bęben, piszczenie piszczałami, wycie wijarami, ducie w trąby, gęślenie na gęślach, skrzypienie na skrzypkach i dźwięczenie dzwonkami, ale samego tańczenia mało.

Grajkowie i oranci mają  dzwonki poprzywieszane do strojów, a zwykli obrzędnicy niosą dzwonki w rękach i nimi przy tym tanie także ochoczo pobrzękują.

Taniec Krzesany wyraża cześć i szacunek dla wszelkich sił ródczych, stwórczych, władających bytem i dolą w Jawi, a w szczególności dla Makoszów i Przeplątów, jako Władców Materii Świata i jej Splotów, Panów Przeznaczenia i Panów Przypadku, a przez to także Przyszłości.”

Oto doskonałość i godność wyrażona przez przekład Sławi na Prawię i Jawię, a sięgająca też do Nawi – Na Drogę Odnawienia Ducha.

Oto i odróżnienie właściwe między tym co Przeznaczeniem jest – Zrębem Baji, Prawym Wyrokiem Bożym, co jest Przyrodzoną Dolą i Bytem-Istem, a tym co jest Przypadkowym Splotem, wymysłem knutwy, ciemnym zamiarem Mocy Zła Ludzkiego!

I tyle tytułem filozoficznego – wijozowijnego i bajnego wstępu w problematykę Odnawienia, Ponowy, Nowości (Novelty) i Wielkiej Zmiany na Matce Ziemi jaką obserwujemy i jakiej jesteśmy uczestnikami, a która prowadzi nas do Doskonalości.  Wielka Zmiana jest bowiem związana z czertą 9 – Drugiego Kręgu: Życie → Śmierć → Odnawienie → Ponowa, czyli Doskonałość.

Ω

Manifestacja Świadomości Nieskończonej/Światła Świata/Boga Rzędnego (Boga Porządku) i Zmiana Paradygmatu Świadomościowego oraz Stan Wiedzy Elit i Ogółu Społeczności EkoEkumeny

Wszelkie manifestacje Świadomości Nieskończonej/Światła Świata widzialne jako dziełania Boga Rzędnego (Boga Porządku) we Wszechświecie Jawicznym/Objawionym pochodzą ze Sławi, z Jedni – z Przestrzenioczasu, w którym obowiązują Zasady Jednoczesności Wszystkiego = Pełna Wielowymiarowość.

[Elementy potwierdzające tę jednoczesność ukazują nam zarówno sny świadome, śnione z intencją spotkania ze Światłem Świata i Świadomością Nieskończoną oraz Zaświatem, jak i stany zbliżone do śmierci – odczucia Jaźni/Jaśni w stanie śmierci klinicznej (np. tutaj), lub skrajnej deprywacji sensorycznej].

Manifestacje te przekładane są na Prawa Przyrodzone i płyną następnie w Jawię (Kosmos / Wszechświat i Matkę Ziemię) i w Nawie (Nawy Weli – Przeciwmateria zwana też Antymaterią) z Prawi (Niw Weli – z Przeciwprzestrzeni, zwanej też Pozaprzestrzenią) – gdzie są kształtowane / przystosowywane dla świata duchowo-materialnego i materialnego. Prawa Przyrodzone manifestują się w Jawi jako Bogowie – Siły Rządzące (Bogowie Porządku), Cząstki/Emanacje – Boga Nad-Rzędnego ↔ Jedni Jedń, Pełni Pełń, Pana Panów, Boga Bogów – Światła Świata.

Manifestacje Świadomości Nieskończonej w Rzeczywistości Jawicznej (w Jawi) objawiają się i działają zgodnie z (wyłożonymi przez polskiego filozofa mieszkającego w Nowej Zelandii dr Jana Pająka) pojęciami Przeciwświata (Prawia) i Przeciwmaterii w rozumieniu jego Teorii Boga – Totalizmu, który jawi się jako część pełniejszej koncepcji rozwiniętej w Zasadach Wiary i Wiedy Słowian i jej Praw Przyrodzonych wyłożonych w Wijozowii Przyrody (w Księdze Wiedy i Apokryfach do Księgi Wiedygdzie Jedń jest Przestrzenioczasem i Niematerią – Czystą Duchowością, a Prawia  i Nawia Przeciwczasem i Przeciwmaterią – stanami przejściowymi Duchowymi – ku Jawi, Wszechświat / Jawia  jest zaś Czasoprzestrzenią i stanem Duchowo-Materialnym), jak także w teoriach spójnych z nią, w tym też do koncepcji wszechświata przedstawionej przez Adama Wiśniewskiego-Snerga (Jednolita teoria czasoprzestrzeni, Teoria Nadistot i inne jego prace), czy częściowo przez Stanisława Lema (Summa Technologiae), a także jako konsekwencja tychże koncepcji i dowodów w teorii Włodzimierza Sedlaka, którą można skrótowo ująć w haśle – Bioelektronika i bioplazma, czyli Życie jako manifestacja pól elektromagnetycznych / pola morficznego. Patrz w części Świadomość/Byt Osobisty →” w poniższym artykule wykładającym częściowo Zasady Wiary i Wiedy Słowian i jej Praw Przyrodzonych w Wijozowii Przyrody:

Świadomość Nieskończona →Mitologie Ludów Ziemi →Symbole Narodowe →Świadomość Osobista

Na nasze potrzeby z zasad filozoficznych Totalizmu warto tutaj przytoczyć, że dla nas – Ludzi Świadomych i Światłych, znających Wiedę i Wiarę Przyrodzoną – Manifestacje te w Jawi są zawsze: a) spektakularne, b) nie do pomylenia z czymkolwiek innym, c) zawsze są też zaopatrzone w akcent radosnej ironii.

Często są odpowiedzią na nasze własne żądania/życzenia i prośby/oczekiwania. Kiedy taka Manifestacja daje nam Spełnienie wywołuje stan wewnętrznej euforii, który porównać można tylko do biologicznego stanu zakochania się. Kiedy taka Manifestacja komunikuje nam Niemożność Spełnienia, co zwykle ma miejsce przy niezgodności oczekiwania/życzenia/żądania/prośby z Kirem RzeczyIstności / Zamiarunkiem Świadomości Nieskończonej bywa, że jest skrajnie  przykra w odbiorze, wywołująca ostry zawód, głębokie rozczarowanie i nawet depresję. Nieprecyzyjnie lub pochopnie rzucona w przestrzeń własna prośba / życzenie/ żądanie / oczekiwanie może stać się trudnym życiowym doświadczeniem.

W skali globalnej  / społecznej łatwo zilustrować takie manifestacje przykładami. Podamy tutaj tylko dwa spektakularne:

Wyrażane powszechnie i grupowo życzenie / intencja / oczekiwanie / żądanie  od końca lat 60-tych XX wieku, by nastąpiła Wielka Zmiana, po przełamaniu Sił Ciemności w latach 1980-1990 (Wiosna Ludów ochrzczona przez media Jesienią Ludów), zrealizowało się ostatecznie po 40-stu latach w roku 2012.

To wtedy nastąpił zbiorowy przełom technologiczny  – powstanie sieci społecznościowych w Internecie i masowej możliwości budowania indywidualnych portali komunikacyjnych w sieci oraz przełom świadomościowy – zbiorowe uświadomienie sobie elektromagnetyczno-eterycznej konstrukcji świata i życia oraz bezpośredniego związku między świadomością osobistą, Świadomością Nieskończoną a realizacją materialną „zamiaru”.

Do rządzenia w Europie Zachodniej i USA doszli wtedy byli Hippisi i Zieloni, których dzisiaj większość społeczeństw wielu krajów krytykuje i oskarża o lewackie odchylenie / przegięcie. Chodzi tu szczególnie o ich działania „turbo-ekologiczne” i „hiper-równościowe”, także w wymiarze antykolonializmu, tj. potępiające czas kolonializmu i jego antyhumanitaryzm oraz równające szanse ludności skolonizowanej między XVIII a XX wiekiem, a jej Panami – Kolonizatorami poprzez sztuczne, ustanawiane politycznie parytety równościowe. My w Polsce pamiętamy dobrze podobne polityczne parytety zrównujące cywilizacyjnie wieś i miasto. Odczuwane były one negatywnie przez inteligencję, ale spełniły swoją rolę – dzisiaj różnice między miastem i wsią w sensie cywilizacyjnym / możliwości samorealizacji człowieka są bardzo nieznaczne, o ile w ogóle występują (wieś bywa postrzegana wręcz jako idealne, a nie zacofane miejsce do życia).

Pierwszy przykład to LATA 2010- 2012, a szczególnie rok 2012, jako Czas Wielkiego Rozczarowania – dla tych wszystkich którzy spodziewali się, że Wielka Zmiana zadziała natychmiast i od razu wszystko zmieni się na lepsze, podczas gdy dla Istot o Głębokiej Wiedzie / Wglądzie było oczywiste, że to jest początek i po nim nastąpi Czas Czyszczenia Planetarnych Brudów, a okres ten potrwa ponad 100 lat.

Był to także Czas Wielkiego Rozczarowania dla tych wszystkich, którym zdawało się że przez proste medialne manipulacje ogłupiające Świadome Wolne Społeczeństwo sprowadzą Wielką Zmianę do wymiaru żartu i idei łatwej do pokonania oraz rozbicia.

Ten moment stał się pierwszym otwartym sygnałem rozbieżności między społeczeństwem i jego oczekiwaniami w stosunku do mediów jako narzędzia informacji i komunikacji społecznej, a mediami masowymi (banksterskimi co do struktury właścicielskiej), które rzekomo miały wyrażać społeczne opinie, a okazały się tubami propagandowymi Systemu Pan-Niewolnik, narzędziami które znalazły się w rękach Posiadaczy Monopolu na Kształtowanie Świadomości Społecznej – Panów tego Świata i sił sprzężonych z nimi i im ściśle podporządkowanych (np uniwersyteckich, opiniotwórczych, religijnych, politycznych).

Był to moment obnażenia i pierwszej utraty autorytetu społecznego przez tzw Środowiska Kultury i Środowiska Nauki oraz Środowisko Religijne.

Drugi przykład to LATA 2020 – 2022 jako Czas Wielkiej Próby – dla tych wszystkich, którzy uważali że Siły Ciemności zostały już pokonane i będziemy jako społeczeństwo szli już tylko w Górę, ku Światłu, podczas gdy dla Istot o Głębokiej Wiedzie / Wglądzie był to zbliżający się Czas Ostatecznej Próby Obnażającej Intencje i Możliwości obu stron – Ciemności i Jasności.

Czas Próby, ponieważ to był i wciąż jest – Czas Przesilenia ku Jasności w Stanie Równowagi, a nie Górowania Jasności nad Ciemnością, mówiąc obrazowo mamy do czynienia z czasem objawiającym się jako PoRA JaRUnna (Wiosna i Górowanie Wiosny = stan 21 marca i 5 maja) a nie RUjna / ROjna (Lato i Górowanie Lata = stan 21 czerwca i 5 sierpnia). Przy czym do Górowania Wiosny (5 maja) jeszcze sporo nam dzisiaj brakuje.

Był to moment ostatecznego upadku autorytetu społecznego Układu Rządzącego Światem i jego odbicia – Układu Rządzącego Polską w sferze społecznej i politycznej, naukowej i religijnej. To czas ostatecznej utraty autorytetu przez Środowiska: Polityczne, Administracyjne, Prawne, Medialne, Medyczne, Kulturalne, Religijne i Naukowe.

Od tej chwili widzimy w sposób oczywisty rozbieżność między światopoglądami i grupami społecznymi reprezentującymi poszczególne światopoglądy, które wyraźnie / jaskrawo manifestują się w podejściu do tematu Oszukańczej Plandemii Covidowej. Plandemia i obecnie trwająca III Wojna Światowa pokazuje ostry podział społeczeństwa w Postrzeganiu RzeczyWistości Globalnej i RzeczyIstności Totalnej. Ten podział nie sprowadza się już jedynie do światopoglądu, ale przekłada się obecnie na organizację co najmniej dwóch lub trzech równoległych struktur, trzech skonsolidowanych środowisk posiadających swój wymiar polityczny.

Obrazowo rzecz ujmując:

1. Część społeczeństwa (nominalnie około 60 %) pozostała przy zaufaniu do Kościoła Nauki i Medycyny oraz Rządowo-Politycznej Propagandy i przyjęła z całym dobrodziejstwem tzw Stan Pandemii i wszystkie jego daleko idące konsekwencje.  Ta część społeczeństwa przyjmuje też narrację medialną mediów masowych (pozostających w rękach Banksterów i sił im podporządkowanych), zarówno pandemiczną jak i wojenną, obecną od roku 2020 i 2022, jako POPRAWNĄ Interpretację Wydarzeń Globalnych. Tworzy ona dwie wielkie struktury społeczne pozostające w konflikcie, a klasycznie określane jako prawica i lewica, albo konserwatywne i postępowe. Obydwie te struktury społeczne charakteryzuje mniej czy bardziej posunięty syndrom faszyzmu – tj. przeświadczenia o własnej racji i jedynie słusznym widzeniu dalszej drogi dla społeczeństwa i państwa uzasadnionej ich zdaniem dziejowo i naukowo.

2. Część społeczeństwa (nominalnie 40%) odrzuciła oświadczenia Propagandy Rządu i Polityki, oraz Kościoła Nauki i Medycyny oddając się  w ręce autorytetów Nowej Nauki i Nowej Medycyny, a także Nowych Mediów Społecznych i Nowej Organizacji Społecznej i Nowej Polityki. Ta część społeczeństwa odrzuca narracje masowych banksterskich mediów i środowisk Kościoła Nauki i Medycyny oraz Religii, podaje własną interpretację pandemii covid jako zaplanowanej akcji tzw Banksterki Światowej – to jest Międzynarodowych Korporacji, Mediów i ukrytego Rządu Światowego skupiającego w swym ręku władzę i finanse. Według tej części społeczeństwa tzw Pandemia stała się narzędziem zniewolenia i narzucenia Nowego Porządku Świata przez banksterską Grupę Posiadającą Władzę (GPW) nad światem. Proces zniewolenia rozciąga się według tej grupy – na cały świat, całą Ziemię, niezależnie od ustrojów politycznych czy deklarowanej tzw demokracji i rządów prawa.

Ten przedstawiony powyżej podział nominalny (60-40%) przyjmujemy tutaj umownie na podstawie stanu tzw „wyszczepienia” społeczeństwa polskiego, jak to zjawisko poddania się narracji politycznej banksterki światowej określa krajowa propaganda polityczna i medyczna. Jest to podział umowny, bo w rzeczywistości wiele osób za późno otrzymało wiedzę o faktycznych „ukrytych” intencjach rządzących, albo ich niefrasobliwości, albo o eksperymentalnym charakterze preparatu mRNA, albo o jego fatalnych skutkach ubocznych, albo działały one pod przymusem sytuacyjnym wytworzonym przez zbrodnicze zarządzenia o segregacji sanitarnej w Polsce. Śmiem twierdzić że dzisiaj ta proporcja wygląda jak: 15%  społeczeństwa uznającego nadal z perspektywy czasu narrację covidowo-lockdownowo-szczepionkową za racjonalną do 85% społeczeństwa uważającego odwrotnie. Obecny stan odmowy szczepień wskazuje na jeszcze większą dysproporcję, ale pozostańmy przy tym oszacowaniu.

Należy tutaj zaznaczyć, że jest to równoznaczne ze stanem upadku autorytetów w takim właśnie stopniu i proporcji w społeczeństwie. Trzeba też jasno stwierdzić, że ten procentowy podział nie przekłada się w żaden sposób na aktywność społeczno-polityczną i społeczne oraz polityczne preferencje. Część społeczeństwa siłą inercji tkwi w przeświadczeniu, że zdrada jego interesów przez rząd i środowisko polityczne miała charakter incydentu i stara się nie przyjmować do wiadomości, że było to działanie intencjonalne rządzących, a efekt śmierci 200 000 Polaków w wyniku działania rządu i całej klasy politycznej jest „przypadkowy”, lub wynikał wyłącznie z sytuacji zaskoczenia  aparatu państwa „epidemią”.  Duża część nie przyjmuje do wiadomości faktu, iż rządy krajowe sprowadziły na swoje społeczeństwa przymuszając je do zastosowania eksperymentalnego preparatu mRNA (w najlepszej dla rządzących interpretacji jego własności fizyko-chemiczno-biologicznych) masowe niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia (w gorszej dla rządzących interpretacji – zastosowały działanie ludobójcze i wzięły udział w ludobójstwie). Wypierają oni ze świadomości własnej te fakty, jako ofiary eksperymentu / zbrodni – co jest normalnym zjawiskiem psychologicznym i psycho-społecznym. 

Duża część społeczeństwa pozostaje w stanie Bezczynności względem Sił Ciemności, dla których narzędziem (zamanifestowanego „zła” i „krzywdy” wyrządzonej setkom tysięcy Polaków i ich rodzin) były: Rząd Polski, Parlament Polski, tzw Polskie Media Masowe i Polskie Środowisko Medyczne oraz inne środowiska, w mniejszym stopniu uwikłane w propagandę pandemiczno-plandemiczną.

Zaznaczmy też, że obecnie te same środowiska są zaangażowane w propagandę wojenną – i starają się „zapominać” medialnie, nie uświadamiać tego faktu społeczeństwu, a więc wypierać z grupowej świadomości, że wojna na Ukrainie nagle w ciągu 24 godzin unieważniła całą narrację o śmiertelnym zagrożeniu wirusem covid. W Polsce było to tak drastyczne w związku z niekontrolowanym napływem ponad 6 milionów uchodźców wojennych z Ukrainy – że muszę tutaj uznać ów fakt za Manifestację Świadomości Nieskończonej i Boga Porządku, który ukazał Polakom jaskrawo absurd i kłamstwo covidowe w całym jego zbrodniczym i bezprawnym ogromie.

Ta bezczynność społeczna Polaków i wyparcie faktów jest groźne nie tylko dla Polski, ale i dla Świata, bo świat podąża w wymiarze społecznym i politycznym za wydarzeniami społecznymi i politycznymi jakie mają miejsce w Sercu Świata,  to jest w Międzymorzu i w Polsce. Przywołane tutaj obrazki z Nowej Zelandii są przykładem jaskrawym NONSENSU NARRACJI o ZARAZIE ŚMIERTELNEJ – mam nadzieję – również dla każdego Polaka, który je dzisiaj tutaj widzi i ocenia.

Dla uzupełnienia o obraz konsekwencji Bezczynności Wolnej Ludzkości, a zwłaszcza Wolnych Polaków wobec Banksterki Globalnej (Właścicieli Świata) prognozowany tu poniżej przez dr Jana Pająka Kolaps Wolnej Ludzkości na datę 2030. Warto obejrzeć poniższy film razem z moim komentarzem:

Totalizm: Jan Pająk i Dominik Myrcik – Zagłada Ludzkości 2030

Dla osób poruszających się w Wiaro-Wiedzie, obeznanych z Prawami Przyrodzonymi, osób uduchowionych obeznanych z ezoteryką i okultyzmem oraz psychologią głębi i teoriami o elektromagnetycznej / morficznej istocie manifestacji tzw życia – mają te manifestacje Światła Świata w Jawi charakter wyjątkowo znaczący, ważny i widzialny na pierwszy rzut oka, tak jak to opisaliśmy powyżej, tak w rzeczach / zdarzeniach wielkich, w sytuacjach skrajnych jak i w rzeczach małych, w bardzo drobnych manifestacjach obecnych w zwyczajnej codzienności.

Czym jest Paradygmat Świadomościowy

Dla przypomnienia, bardzo krótkie wyjaśnienie i niezbędne definicje.

Paradygmat według definicji klasycznej to – zbiór pojęć i teorii tworzących podstawy danej nauki; znaczenie to wprowadził filozof Thomas Kuhn w książce Struktura rewolucji naukowych (ang. The Structure of Scientific Revolutions) z 1962 roku. Jest to zbiór teorii i pojęć którego się nie kwestionuje, przynajmniej tak długo, jak długo paradygmat pozostaje twórczy poznawczo – tzn. za jego pomocą można tworzyć teorie szczegółowe zgodne z danymi doświadczalnymi (historycznymi), którymi zajmuje się dana nauka. Jednym z najważniejszych stwierdzeń tej definicji pojęcia Paradygmatu jest odróżnienie go od Dogmatu: danego raz na zawsze, niezmiennego, będącego absolutnie słusznym.

Pojęcie Paradygmatu zakłada jego zmienność, jak to widać powyżej, wtedy kiedy przestaje on spełniać rolę twórczego poznawczo, czyli kiedy zbiór danych doświadczalnych (historycznych) obala jego ramy / wychodzi poza jego zbiór pojęć i teorii, czyniąc go niewystarczającym do opisu Rzeczywistości (widzianej RzeczyIstności).  Z takim właśnie zjawiskiem mamy do czynienia od początku XXI wieku i stąd wynikła Zmiana Paradygmatu Świadomościowego.

Paradygmat według wiarowiedy i wijozowii przyrodzonej – nie ogranicza się tylko do Pola Nauki, ale rozciąga się na cały obszar dostrzegalny dla Człowieka jako Istoty Duchowo-Materialnej, a więc obejmuje obszar Świadomości rozumianej jako Jaźń-Jedń i  jest to zbiór pojęć fundamentalnych, które tworzą podstawy Postrzegania Świata przez Człowieka / Istotę Świadomą Żywą Duchowo-Materialną, a więc są Zrębem / Ramą dla Świadomości Żywej Istoty – każdej żywej istoty.

Jaźn-Jedń jest tutaj połączeniem koncepcji  Świadomości (Nieświadomość + Podświadomość + Świadomość) w rozumieniu freudowsko-jungowskim i steinerowskim* oraz koncepcji Świadomości w rozumieniu Kanta i Sedlaka obejmującego także Nadświadomość (jako zewnętrzna  Cząstka + Więź + Pole / Obecność Świadomości Nieskończonej w Każdej Żywej Istocie Materialno-Duchowej).

* u Rudolfa Steinera świadomość ma charakter wyłącznie wewnętrzny, tj mieści się wyłącznie w ciele materialno-duchowym Człowieka, a nie na zewnątrz i nie w ciele każdej Istoty Żywej.

Paradygmat Świadomościowy określa / wytycza sposób odbioru otaczającej Istotę Świadomą RzeczyIstności i sposoby komunikowania się w Niej i z Nią oraz sposoby oddziaływań zwrotnych – interakcji z RzeczyIstnością.

W dotychczasowej praktyce Ludzkość / Człowiek jako Istota Świadoma – doszedł do obowiązującego aż do końca XX wieku Paradygmatu Świadomego Postrzegania RzeczyIstności / Świata jako wyłącznie Rzeczywistości / Realności Materialnej (Fizyko-Chemiczno-Biologicznej) w odróżnieniu od imaginacji tj. wyobrażenia / fantazji (spekulatywnej / subiektywnej Rzeczywistości / Realności Duchowej). Stąd ten tryb / sposób świadomego postrzegania / postępowania w interakcjach z RzeczyWistością / RzeczyIstnością  określa się jako zastosowanie Paradygmatu Darwinowsko-Newtonowskiego.

Ten sposób Świadomego Widzenia RzeczyIstności (Paradygmat Świadomościowy) kształtował się od początku istnienia Człowieka jako ISTOTY ŚWIADOMEJ, poprzez epoki historyczne, z ich odkryciami pozwalającymi poszerzać pole postrzegania świata zewnętrznego i tłumaczyć relacje / interakcje Człowieka / Społeczeństwa / Ludzkości z Nią (RzeczyIstnością / Rzeczywistością / Światem) oraz w następstwie definiować siebie (Człowieka / Społeczeństwo / Ludzkość) względem Świata, jak też vice versa Świat względem Człowieka na nowej płaszczyźnie poznawczej (wyższej bądź po prostu odmiennej).

Zmiana Paradygmatu Świadomościowego

Zmiana Paradygmatu Świadomościowego dokonywała się stopniowo obejmując w ciągu minionych lat coraz większą część społeczeństwa. Punktem zwrotnym w Polsce jest rok 2012 wyraźnie przyspieszający proces Wielkiej Zmiany. Wtedy nastąpiła eksplozja tejże podstawowej zmiany cząstkowej – odkrycie zbiorowe – innego sposobu postrzegania/ komunikacji z Rzeczywistością i interakcji z nią wywołującej zamierzoną zmianę. W tempie wykładniczym zaczęło przybywać Istot Świadomych, a przyrost ilości Osób/Istot Przebudzonych z 2012 roku utrzymywał się następnie na tym samym poziomie przez kolejne lata.

Kolejny zdecydowany przyrost liczby osób Przebudzonych (Widzących), odkrywających nowy paradygmat jest notowany w związku ze skrajną traumatyczną  sytuacją społeczną na skalę globalną z lat 2020 – 2022 (Pandemia / Plandemię i III Wojna Światowa). Ilościowo była to fala kilkukrotnie większa niż ta pierwsza. Te lata rozwinęły znacznie niezależność myślenia społeczeństw, pogłębiły ich wzajemną wymianę informacji w skali świata i przyniosły znaczny rozwój praktyki, czyli zastosowania wiedzy o nowym paradygmacie. Niezależna Wiedza zaczęła być rozpowszechniana na świecie przez kilkanaście tysięcy ośrodków medialnych w internecie, a w Polsce przez kilkaset kanałów.

Dane statystyczne, które były „czyste”, tj odpowiadające prawdzie / obiektywne i sprawdzalne tj. powszechnie dostępne w ośrodkach badawczych i instytucjach statystycznych do końca roku 2019, w związku z Plandemią Covidową (2020) i Wojną (2022), ale tak naprawdę w związku z wdrożeniem przez rządy Świata Zachodniego (sterowane przez Światową Banksterkę) oraz Świata Wschodniego (Rosja, Białoruś, Chiny, Iran itp) POWSZECHNEJ CENZURY INTERNETU zaczęły być utajniane, manipulowane  i są dzisiaj zupełnie niewiarygodne. Dotyczy to wszelkich statystyk: medycznych, policyjnych, administracyjnych, gospodarczych, jak i statystyk strat wojennych, zdarzeń politycznych i społecznych (zasięgu manifestacji społecznych i oporu społecznego, frekwencji wydarzeń antysystemowych i wolnościowych, poparcia partii politycznych itp). Te przekłamania i manipulacje dotyczą dosłownie całej rzeczywistości społecznej, całego obszaru aktywności społeczeństwa łącznie z tak błahymi zjawiskami (w kontekście opisanych powyżej bardzo poważnych manipulacji danymi w kluczowych tematach) jak choćby popularności wytworów kultury i sztuki (krytyka artystyczna), rankingi popularności mediów społecznościowych, blogów, portali informacyjnych, nawet utworów muzycznych na listach przebojów.  Kłamstwo medyczne związane z plandemią covid i na temat skutków ubocznych  zastosowanych „szczepionek” anty-covidowych dokonane przez manipulacje na szczeblach rządowych w statystykach poszczególnych państw jest dzisiaj oczywistością. Po ogłoszonych we wrześniu 2023 roku dwóch Raportach NIK na temat Pandemii (2020-2022) i działań rządu polskiego w czasie jej trwania oraz zakupów tzw szczepionek i ich zastosowania jest to – mam nadzieję – także oczywistością dla najbardziej zatwardziałych zwolenników koncepcji o prawdziwości pandemii i skuteczności oraz bezpieczeństwie zastosowanych „szczepionek” mRNA.

Kłamstwa wojenne i manipulacje polityczne wokół wojennej narracji w toczącej się III Wojnie Światowej, której prze-jawem najjaskrawszym jest Wojna Rosji, Iranu, Chin i Korei Płn (NWO2) przeciw Ukrainie i NATO oraz ich sojusznikom (NWO1), to jak myślę sprawa tak powszechnie znana, że nie ma tutaj sporu, wszyscy uznajemy owe kłamstwa i manipulacje za fakt, który ma miejsce od pierwszych minut tejże wojny.

Skupmy się jednak na rządowej i korporacyjnej Cenzurze Internetu i na Cenzurze stosowanej przez Masowe Media Banksterskie,  jako na źródle i przyczynie braku Pełnej Informacji – czyli  pozbawieniu przez Cenzorów z premedytacją społeczeństwa kluczowego czynnika niezbędnego dla podejmowania przez nie jako całość (i indywidualnie przez poszczególne osoby i rodziny) prawidłowych decyzji bieżących i wybiegających w przyszłość w fundamentalnych dla nich sprawach życia i zdrowia oraz wojny i pokoju.

Cenzura Internetowa spowodowała przede wszystkim gigantyczny spadek wiarygodności Właścicieli Mediów Społecznościowych, czyli banksterki światowej w której rękach jest sama Sieć Internetowa jako całość infrastruktury łączącej odbiorców i nadawców. Spowodowała gigantyczny spadek zaufania do Internetu jako informatycznej struktury sieciowej, jako miejsca przechowywania ważnych danych elektronicznych i własności intelektualnej w formie elektronicznej. Podważyła także przekonanie społeczeństwa o tym że w Internecie można znaleźć łatwo wiarygodną informację na każdy ważny temat. Otóż okazało się, że nie – że nie można czasami w ogóle jej znaleźć, albo że znalezienie jej jest bardzo utrudnione przez CENZURĘ BANKSTERSKĄ. Nie posunięto się jak na razie na szerszą skalę do całkowitej likwidacji dużej liczby niewygodnych dla Systemu Pan-Niewolnik źródeł informacji tylko do ich zbanowania z mediów społecznościowych, czyli cofnięcia ich do sytuacji medialnej i rozwojowej sprzed 15 lat. Zostali zmuszeni do powrotu z Youtube i FB do indywidualnych wykupionych interfejsów. Niekiedy zamknięto też jednak przed nimi jako prywatnymi interfejsami kanały łączności (np dla Wolnych Mediów na jakiś czas, albo dla Myśli Polskiej – na zawsze, albo dla NCzas.com – także nie wiadomo na jak długo, bo wciąż to trwa).

Cenzura internetu spowodowała też, że tak firmy prowadzące statystyki internetowe, jak i ich rankingi tzw popularności portali internetowych stały się niewiarygodne. Zastosowano cały szereg prawnych i bezprawnych metod skierowanych przeciw portalom głoszącym w jakiejkolwiek dziedzinie wiedzy Prawdę Niewygodną dla NWO, czyli niosącym Wielką Zmianę Świadomości Społecznej. Zatrudniono armię płatnych i bezpłatnych inwigilatorów oraz zastosowano system eliminacji portali głoszących treści niezgodne z oficjalną Banksterską Narracją o RzeczyIstności / o Prawdzie we wszelkich dziedzinach wiedzy, które uznano za kształtujące w sposób znaczący Świadomość Społeczną. Ten system działa i jest opłacany oraz popierany przez krajowe rządy wprowadzające Cenzurę po cichu, wbrew woli społeczeństw, we współpracy z Banksterką Światową / NWO / GPW (Grupa Posiadająca Władzę)*. Ten system wykorzystuje narzędzia zarówno bezprawne jak i korzysta z dozwolonych wciąż przez prawo takich jak np. opłacanie z budżetu państwa mediów i osób (influencerów / celebrytów / autorytetów naukowych i moralnych) w tzw akcjach społecznych. Stosuje się reklamy wykupione przez partie polityczne – co jest dozwolone – ale, które przecież są opłacane z dotacji płynących dla partii politycznych z podatków płaconych przez wszystkich pracujących Polaków. Stosuje się też absolutnie niedozwolone prawnie sposoby w internecie jak poprzedzanie spotami politycznymi / wyborczymi filmów i audycji internetowych na inne tematy bez uprzedzenia sygnałem „Uwaga Reklama”.  Sponsorowane przez różne partie i ośrodki polityczne media masowe (prasa, tv, portale) organizują przedwyborcze debaty w składzie ,w którym reprezentowane są tylko niektóre komitety wyborcze – co jest sprzeczne z obowiązującym kodeksem wyborczym.

* GPW – zbieżność nazwy tej grupy z Giełdą Papierów Wartościowych nieprzypadkowa, bowiem to Banksterzy stanowią o tym jak ta instytucja funkcjonuje na całym świecie, a czynią to poprzez spekulacje przy pomocy tzw Funduszy – jak przykładowo Black Rock i inne oraz manipulacje (np. kursem walut, dodrukiem pieniędzy, sztucznie wywoływanymi kryzysami – patrz pandemia covid i III Wojna Św., itp).

To skutkiem braku odpowiedniego dostępu SPOŁECZEŃSTW do obiektywnej / prawdziwej informacji w czasie pandemii covid jest zarówno degradacja gospodarki świata przez lockdowny, jak śmierć milionów osób z powodu zaniechania leczenia prostych i skomplikowanych chorób, które nie były covidem (ale np zapaleniem oskrzeli przeradzającym się w zapalenie płuc, albo zawałem serca lub udarem mózgu, albo rakiem nieleczonym z powodu zamknięcia szpitali). Ten brak informacji spowodował też „zaszczepienie się”, czyli przyjęcie dobrowolne niebezpiecznego, niesprawdzonego preparatu mRNA, o którym wiemy dzisiaj że co najmniej duża część tych produktów była szkodliwa dla zdrowia i życia (jak stwierdza np. raport NIK w Polsce) przez większość ludności wielu społeczeństw – szczególnie w Europie i USA. W tym wymiarze działalność Cenzorów Internetu okazała się nie tylko szkodliwa społecznie, ale wręcz zbrodnicza.

Konieczne jest aby Wolni Ludzie / Wolnomyśliciele mieli  świadomość tego, jak bardzo zmienił się na gorsze od 2019 roku Internet pod względem swobody głoszenia poglądów i możliwości Wymiany Wolnej Myśli. Dzisiaj praktycznie jest on objęty kontrolą Banksterki Światowej i jej Zarządów Regionalnych zwanych Suwerennymi Rządami Krajowymi.

Nie będziemy się tutaj zajmować opisywaniem procesu degradacji Wymiany Wolnej Myśli w Chinach czy Rosji albo na Białorusi, bo te oczywiste fakty i poszczególne etapy tego procesu były nagłaśniane w Polsce i w Zachodnim Świecie propagandowo jako jaskrawe naruszanie Praw Człowieka w obszarze NWO2 (Wschodnim – Rosyjsko-Irańsko-Chińskim). Interesuje nas wyłącznie tzw Świat Zachodni, którego jesteśmy częścią.

Od roku 2019 rządy krajowe Całego Świata, w tym także Polski zaczęły wykorzystywać aparat państwowy do legalnego (czytaj prawnego, ale niezgodnego z wolą społeczną manifestowaną w dziesiątkach tysięcy protestów przeciw temu prawu – jak ACTA, ACTA2 itp) i pół-legalnego, a czasami wręcz bandycko-bezprawnego ograniczania Wolności Słowa w internecie. Nie muszę dodawać, że w tzw prasie drukowanej, czy telewizji albo radio – jako klasycznych powszechnych środkach komunikacji społecznej – nigdy nie istniała Wolność Wypowiadania Myśli, ponieważ zawsze istniała jawna lub ukryta cenzura – dobór wypowiadanych treści i dobór osób przedstawianych jako „celebryci”, „intelektualiści” , „myśliciele” , „autorytety”.

Znamy dobrze w Polsce mechanizm tego doboru z czasów PRL, kiedy osoby głoszące poglądy odrębne niż Machina Propagandowa Państwa rządzona przez PZPR (będące całkowitym wasalem Moskwy – w zasadzie zarządcą państwa okupowanego przez ZSRR / Rosję) można było spotkać tylko w więzieniu, albo prywatnie w zamkniętych kręgach społecznych (np. hippisowskich, artystycznych, „naukowych”, filozoficzno-religijnych) i to w bardzo ograniczonym stopniu. W najbardziej skrajnych przypadkach niezgody z Systemem Pan-Niewolnik (w PRL wasalno-socjalistyczno-totalitarnym moskiewskim) ludzi wyrażających takie poglądy po prostu likwidowano fizycznie (mordowano) i określano jako wrogów postępu, wrogów systemu, wrogów klasy robotniczej, sługusów wroga (wtedy USA i NATO – dzisiaj NWO2).

Obecna sytuacja w związku z Cenzurą Myśli w III RP (Polsce Okrągłostołowej / PRL Bis) zaczyna przypominać powoli tamten czas PRLu. Przykładem niech będą zamykane arbitralnie przez zarządców Sieci Internetowej kanały komunikacyjne poważnych wydawców i nurtów polityczno-społecznych, także partii politycznych w popularnych mediach społecznościowych (Youtube, FB, Twitter i inne), w Polsce i we  wszystkich krajach tzw Zachodu: patrz zamknięcie konta urzędującego prezydenta USA Trumpa, zamknięcie kont Konfederacji jako partii politycznej w Polsce, dostępu do portalu Myśli Polskiej czy choćby portalu Wolne Media, do portalu czasopisma  Najwyższy Czas (NCzas.com) reprezentującego po części środowisko anty-systemowe (anty-plandemiczne) i wolnościowe, ale i partię Korwin – dzisiaj Nowa Nadzieja, a więc partię polityczną obecną w Sejmie Polskim. Zastosowano też aresztowania i zamykanie w więzieniu na długie okresy czasu ludzi za głoszone przez nich poglądy i myśli nie odpowiadające partiom rządzącym państwem – patrz np Wojciech Jabłonowski / Olszański, Mateusz Piskorski, czy cała partia Zmiana. Mają też miejsce morderstwa polityczne, o których jest głośno (są tajemnicą Poliszynela w Polsce – wspomnijmy choćby A. Leppera czy wszystkich zamordowanych w związku z Aferą FOZZ / Żelazo itp), ale udowodnienie których w związku z brakiem niezależności organów ścigania., prokuratury i policji od Zarządców Krajowych Banksterki Światowej (w Polsce od Układu Okrągłego Stołu) nie jest możliwe do udowodnienia w 100%.

Realizowano ten model i udoskonalano go od początku istnienia III RP. Już w roku 1991 Cenzura Prewencyjna wyrzuciła z Wydawnictwa Literackiego moją powieść Polski Łącznik, która była już wydrukowana i w całości publikowana w odcinkach przez Gazetę Krakowską – zlikwidowano nakład i rozwiązano umowę wydawniczą po zmianie właściciela, kiedy firmę przejął banksterski kapitał francuski i odsunięte zostały od wydawnictwa osoby z kręgu rewolucyjnej i na wskroś wolnościowej i pro-polskiej wówczas (1989-1991) Gazety Krakowskiej zarządzanej przez Wojciecha Szumowskiego i Dorotę Terakowską. Podaję ten drobny przykład, bo był symptomatyczny z mojego osobistego punktu widzenia i znany powszechnie w krakowskim środowisku literacko-dziennikarskim, jak też ogólnopolskim środowisku literackim i polonijnym (Aneks Londyński, Gazeta w Toronto, itp). Od roku 1991 musiałem  udać się na wewnętrzną emigrację i moja publicystyka była rozpowszechniana jedynie przez polską Gazetę w Toronto, gdzie drukowano moje comiesięczne felietony kulturalno-społeczno-polityczne – Za co dziękuję Polonii Kanadyjskiej. Dziękuję z całego serca, ponieważ gdyby nie oni nie miałbym środków finansowych w tym czasie żeby wyżywić moją rodzinę (to czas kiedy moje dzieci były małe, a żona nie pracowała wychowując je, zaś nasze nieruchomości były nadal zajęte przez lokatorów z nadania komunistycznych władz PRL). Cenzura III RP spowodowała, że począwszy od roku 1991 nie mogłem wydawać znów książek w wielkich wydawnictwach w Polsce – tak samo jak nie mogłem w PRL od roku 1983 do 1990! Środki masowego przekazu zostały opanowane ponownie przez Post-Komunę i jej nowe mutacje właścicielskie oraz przez banksterkę (tzw kapitał międzynarodowy). Ponieważ z własnego kapitału oraz korzystając z pomocy Przyjaciół Wolnej Myśli i pomocy Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata wkrótce uruchomiłem własne wydawnictwo (Kraina Księżyca – 1991), a potem powstało wydawnictwo Slovianskie Slovo Piotra Kudryckiego i portal bialczynski.pl  – akcja całkowitego zamknięcia możliwości publikacji Wolnej Myśli Polskiej i Słowiańskiej spaliła na panewce. Musiała być i jest kontynuowana przez aparat represji NWO1 w kolejnych latach w nowych formach. Dzisiaj mamy jej najnowszą odsłonę, od marca roku 2022 (o czym słowo za chwilę).

Zmaganie się z faszystowską / totalitarną hydrą Cenzury w Polsce ma długą, niekończącą się wręcz historię od roku 1945. W moim wypadku od początku mojej działalności literackiej, dziennikarskiej, publicystycznej i filmowej w PRL – rok 1971, o czym możecie przeczytać – jeśli komuś dociekliwemu zechce się sięgnąć – w pracy doktorskiej byłego dyrektora IPN a obecnego dyrektora Muzeum Armii Krajowej Jarosława Szarka (Uniwersytet Papieski im Jana Pawła II, w Krakowie, rok 2011 – praca pt. Działalność Służby Bezpieczeństwa wobec młodzieży akademickiej Krakowa w latach 1970–1980, przygotowanej pod kierunkiem Ryszarda Terleckiego, której recenzentami byli Andrzej Nowak i ks. Jan Szczepaniak), albo choćby tutaj w moim artykule na temat innej pracy doktorskiej, niezbyt niestety rzetelnej:

„Hippiesi, kudłacze, chwasty”, czyli jak się ma „doktorska praca historyczna” do prawdziwej historii.

Te zmagania wypełniają niestety całe moje życie, bo potem objęły też, jak już wspomniałem, czas III RP i moją działalność dziennikarską, publicystyczną, literacką (Wydawnictwo Literackie i inne), filmową i producencką od roku 1990 w Zespołach Filmowych (po filmie „Trzy dni bez wyroku”, który był cenzurowany oczywiście na etapie wewnętrznym przez komisarzy zwanych Kierownikami Zespołów Filmowych) i w Crackfilmie uporczywie sekowanym w TVP (które finansowało w tym czasie 90% produkcji filmowej w Polsce) aż do bankructwa  Crackfilmu – w związku z lansowaniem i uporczywym dokumentowaniem tematyki chrześcijańskiej (katolickiej i prawosławnej w filmach serii Wyspy Miłości, czy poświęconym fenomenowi Niepokalanowa). Z mojej perspektywy Cenzura nie obowiązywała w Polsce jedynie w okresie od Czerwca 1988 do Czerwca 1991 roku (Upadek rządu Jana Olszewskiego). 

Cięcie zasięgów blogu Bialczynski.pl w Internecie obserwuję od marca roku 2022 co jest powiązane z zablokowaniem mojego konta na FB z powodu „naruszenia wytycznych Cenzora”. O dziwo jest to też powiązane czasowo z zablokowaniem reklam na bialczynski.pl przez drugiego wielkiego Cenzora Big Techu – GOOGLE! Co ciekawe ten termin nie wiąże się wcale z plandemią ogłoszoną wszak w marcu 2020, przez której okres także mój portal jako prywatny interfejs był szykanowany – atakowany przez hakerów i tymi atakami usuwany czasowo z internetu, zawieszany „awaryjnie”, atakowany włamaniami hakerskimi, trollowany, itp) oraz na FB gdzie linkowane artykuły na moim profilu osobistym i cały mój profil były  wielokrotnie zawieszane przez Cenzurę (kilkanaście artykułów i w końcu 6 razy cały profil, na koniec po 30 dni), aż do mojej całkowitej rezygnacji z publikacji na FB – 26 stycznia 2023 r. Ten termin jak wiecie jest oczywiście związany z  rozpoczęciem wojny Rosji z Ukrainą  – koniec lutego i marzec 2022.Wszyscy wiedzą dobrze jak jestem atakowany przez rosyjskich trolli i miłośników Putina za propolskie poglądy przedstawiane na portalu Bialczynski.pl, w tym jednoznacznie potępiające rosyjską agresję na Ukrainie.

Blog Bialczynski.pl został jednak uznany przez „władze” Polski i Banksterski Międzynarodowy Big-Tech właśnie w marcu 2022 roku (jako narodowy, pro-polski, pro-słowiański i pro-ukraiński) za antypaństwowy / anty-amerykański / anty-polski (antypisowski i anty-peo-wski), po prostu anty-banksterski i objęty mechanizmami algorytmów stosowanych przez komórki służb specjalnych Świata Zachodniego do walki z „dezinformacją” w internecie.Ten jednostkowy przytoczony tutaj przypadek jest moim osobistym doświadczeniem, którym dzielę się po to byśmy wyciągnęli z niego wnioski dla wspólnego doświadczenia i dla wspólnego dobra jako zbiorowość Wolnych Ludzi .

Wojna była tutaj tylko pretekstem, gdyż tak naprawdę toczy się Wojna Banksterki Światowej z Wolną Ludzkością i jej Wolną Myślą. Kto tego nie rozumie i nie widzi ten jest po prostu ŚLEPY!

Podobnie potraktowano przecież media które miały znacznie większe zasięgi niż portal Bialczynski.pl (który miał oglądalności rzędu 150 000 – 250 000 wejść miesięcznie, ponad 2 mln rocznie, czasami po ponad 10 000 wejść na jeden artykuł w ciągu doby) i padały ofiarą tego samego procederu, albo wręcz jawnej Cenzury jak Jerzy Zięba o milionowych zasięgach, NTV – dziesiątki i setki tysięcy wejść na każdy materiał, wR24 – najpierw na Youtube, a potem na FB. Co doprowadziło ich do tego samego punktu co i mnie, tj  do przejścia wyłącznie na indywidualny kanał (wR24 na BanBye – portal utworzony przez środowisko Konfederacji i Narodowców). W stosunku do Jerzego Zięby zastosowano też inne znane metody Ubeckie – bezprawne zamknięcie firmy Visanto w Polsce. W stosunku do mnie było to niemożliwe bo wynajmu nieruchomości nie da się zablokować, tak jak można zniszczyć każdą firmę produkcyjną i handlową, na podstawie wyssanych z palca prokuratorskich zarzutów i policyjnych konfiskat.

Chyba po tym opisie sami rozumiecie jak działalność Wolnych Polaków, Wolnych Ludzi, Wolnomyślicieli w Polsce, Wolnych Mediów w Polsce, Ruchu Wolnych Ludzi, Ruchu Wolnej Polski, Ruchu Demokracji Bezpośredniej, a obecnie także partii politycznych i ruchów politycznych je reprezentujących, jak PJJ, PLSP, Antypartia, E-Parlament RWL i innych – jest niebezpieczna dla Banksterki Światowej.

Wszystkie te blokowane bezprawnie kanały informacyjne łączy jeden wspólny mianownik – przynależą one i tworzą nurt Wielkiej Zmiany i głoszą Prawdę o stosunkach społeczno-politycznych w Świecie Zachodnim / w Polsce oraz o roli Banksterki Światowej / Polskiego Zarządu Banksterskiego w procesie zniewalania Wolnej Ludzkości i tłumienia / zabijania wolności / wolnej myśli w Polsce.

Przedstawiam tutaj te informacje po to aby uzmysłowić Wam Drodzy Czytelnicy w jakiego rodzaju zmaganiach Jasności z Ciemnością bierzecie udział i jak ważna jest wasza dalsza praca, wasza Wolnościowa Misja, wasza niezachwiana wiara i uparte dążenie do celu. Mamy do czynienia z wielkimi siłami wyposażonymi w mnóstwo narzędzi represji  i opresji – ale… Prawda Zwycięży.

 Stan Wiedzy Elit i Ogółu Wolnej Społeczności EkoEkumeny Polskiej oraz Społeczeństwa Polskiego w roku 2023

Przez Elity rozumieć będziemy w tym artykule wyłącznie Elity Polskie tj. Wolnych Ludzi / Wolnomyślicieli  w Polsce – tworzących, współtworzących, działających w: mediach informacyjnych oraz w organizacjach społecznych i politycznych, także w nieformalnych grupach oraz swobodnych obserwatorów tychże mediów i grup – wcielających w swoje życie niektóre przedstawiane w nich zasady. Określenie „elita” jest tutaj adekwatne, gdyż Wolni Ludzie (Wolnomyśliciele) stanowią absolutną awangardę nowoczesnej myśli polskiej w każdym aspekcie, w każdej dziedzinie, w  publicznej działalności, życiu codziennym własnym i rodzinnym oraz życiu wspólnot w jakich uczestniczą, czy to na płaszczyźnie: medialnej, naukowej, religijnej, społecznej, organizacyjnej, czy politycznej. Ta Elita jest zorientowana na bieżąco we wszystkich procesach planetarnych i najnowszych osiągnięciach myśli ludzkiej, nauki i  wydarzeniach związanych z frontem walki Wolnej Ludzkości przeciw zniewalającemu, faszystowskiemu Systemowi Pan-Niewolnik. Wolni Ludzie – czyli Elita Narodu Polskiego – to struktura na wskroś egalitarna i otwarta na zewnątrz – przynależność do niej jest zależna wyłącznie od osobistego wyboru jakiego dokonać może każdy Polak – decydując, że chce być Wolnym Człowiekiem podlegającym jedynie Prawu Przyrodzonemu / Naturalnemu opartemu na Prawdzie, a nie na dogmacie jakiejkolwiek międzynarodowej organizacji korporacyjnej podległej NWO.  Owa ELITA ma strukturę warstwową, ale jednocześnie amorficzną, płynną, nieokreśloną formalnie – co czyni ją odporną na inwigilacje i próby przeniknięcia przez agenturę Systemu Pan-Niewolnik lub wrogiego przejęcia i przekierowania na tory asymilacji i współpracy z Systemem Pan-Niewolnik. Jest to więc struktura na wskroś wolnościowa i antysystemowa. Nie posiada żadnego kierownictwa, co czyni ją niewrażliwą na korupcję finansową i polityczną.

Nazywamy tę Elitę Ruchem Wolnej Polski. RWP istnieje od 1971 roku i posiada taką strukturę niezmiennie od tamtego czasu. Ona daje gwarancję bezpieczeństwa uczestnikom i gwarancję niepowstrzymanego rozwoju pod warunkiem utrzymywania kierunku zgodnego z Wolą Narodu Polskiego z Wolą SUWERENA w państwie Polskim. To Naród Polski daje faktyczny napęd RWP i stwarza możliwości jego rewolucyjnego działania – bez woli Narodu nic nie byłoby możliwe, żadna Wielka Zmiana. Ruch Wolnej Polski ma charakter zupełnie otwarty – jak już wspomniałem – uczestnictwo w nim jest otwarte dla każdego Polaka który chce zmiany i ustanowienia Wolnej Polski i Demokracji Bezpośredniej.

Trzy warstwy tej Elity Narodu – które wyróżnimy tutaj wyłącznie dla pokazania ich odmiennej roli przypisanej im w Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Wolnej Polski – są również otwarte dla każdego uczestnika Ruchu, a przynależność do nich jest wyłącznie wynikiem dokonanego wyboru osobistego, predyspozycji mentalnych i fizycznych, a także po części możliwości finansowych (stopnia tzw niezależności finansowej od Systemu Pan-Niewolnik) i oczywiście stanu osobistej świadomości. Ma tutaj miejsce sytuacja niespotykana w klasycznych Elitach, gdyż osoby i organizacje z najwyższej warstwy RWL oczekują, zachęcają i przyklaskują oraz mile widzą wśród siebie każdego uczestnika Ruchu, który jest w stanie do tego kręgu dołączyć.

Na samej górze RWL znajduje się Warstwa złożona z frontowych postaci Ruchu – takich osób, które są lokomotywami Ruchu, lokomotywami portali informacyjnych, liderami organizacji społecznych i politycznych, czy liderami grup nieformalnych. Tę warstwę będziemy określali jako WIODĄCYCH. Wiodą oni ruch, ciągną go za sobą swoją aktywnością, energią i możliwościami finansowymi, ale ich rola nie jest większa niż pozostałych dwóch warstw, które na potrzeby tego opracowania określimy jako WIEDZĄCYCH oraz WIDZĄCYCH. WIEDZĄCY to warstwa umieszczona w piramidzie poniżej tej pierwszej, znacznie szersza, złożona z osób o tak samo rozwiniętej Świadomości – zarówno jeśli idzie o Paradygmat Świadomościowy, jak i o wiedzę o procesach zachodzących w Świecie oraz o Wielkiej Zmianie. Jest to jednak grupa osób nie tak aktywnych i nie eksponujących się tak ściśle formalnie w strukturach wolnościowych.  Trzecia grupa  – najszersza, można powiedzieć, że dzisiaj idąca już w miliony uczestników, bardzo masowa to WIDZĄCY – oni stanowią tzw Ogół Wolnej Społeczności EkoEkumeny.

Dla wszystkich uczestników Ruchu  – Widzących / Wiedzących / Wiodących – Ludzie są względem siebie równi, Istoty Żywe są równe, wszystko co Żywe jest równie ważne – Istotne. Warstwy, które tutaj określiliśmy różnią się swoją funkcją, a nie elitarną hierarchią w klasycznym rozumieniu pojęcia „elity”. Można równie dobrze przedstawić odwrotną piramidę biorąc pod uwagę siłę sprawczą poszczególnych warstw choćby w związku z użyciem Kantowsko-Sedlakowskiego Paradygmatu Świadomościowego (P_K-S) w Działaniach Materialnych. Jak wiadomo liczba osób biorących udział w zadaniu mentalnym – wyobrażeniu zamiaru i przełożeniu go na cel, który należy osiągnąć ma zasadnicze znaczenie. Im grupa jest liczniejsza i cel precyzyjniej określony a umysły co do wyobrażenia (przez obrazowanie) lepiej zgrane, tym szybciej osiągany jest zamierzony efekt i tym bardziej jest on spektakularny.

Mamy więc ze względu na posiadaną moc mentalną / mogtyczną układ odwróconej piramidy:

a) Widzących = Ogół Wolnej Społeczności EkoEkumeny Polskiej – jako warstwę najbardziej liczną i w procesie mentalnym przekładania Myśli na Czyn – Wyobrażonego Zamiaru na Konkretne Działanie – warstwę najsilniejszą przez to właśnie że najbardziej liczną – To ona osiąga Cele, wdraża w Życie Dzieło / Dziełanie.

b) Wiedzących = Grupa Organizująca Działania RWL – średnio-liczną i przez to mniej sprawczą, ale tak samo ważną, bo bez zorganizowanej integracji środowiska wolnościowego niemożliwe jest mentalne uzgodnienie Wzorców Wyobrażeniowych ani zaprojektowanie Działań i przedstawienie sobie Celów do osiągnięcia.

c) Wiodących = Grupa Wiodąca wyznaczająca kierunek Działania (Dzieło i Cele) – najmniej liczna i przez to w działaniu sprawczym przekładającym zamiar mentalny na czyn materialny najsłabsza.

Wiodących od Wiedzących różni to, że ci pierwsi bez wahania wysuwają się na front działania i działają aktywnie na dużą skalę – całego kraju i świata – mentalnie, medialnie i organizacyjnie angażując się w Wielką Zmianę i są z nią publicznie identyfikowani, także jako sterujący Ruchem. Oni są inicjatorami i wokół nich organizowane są przez Wiedzących wszelkie spotkania, festiwale, przedsięwzięcia społeczne. Na nich skupia się też zainteresowanie całego społeczeństwa – Narodu – i oni są przedmiotem ataków Systemu Pan-Niewolnik.

Wiedzący działają okazjonalnie, bądź biernie na polu dyskursu ogólnopolskiego / ogólnoświatowego, albo grupowego, ale mniej angażują się praktycznie w działania publiczne jako ich inicjatorzy, bardziej za to jako organizatorzy. Wiedzący praktykują Zmianę wyłącznie na swoim wąskim osobistym czy rodzinnym polu, albo w grupach nieformalnych i społeczności lokalnej, albo w zakresie prywatnego życia, lub tylko w obszarze swojej profesji, działalności wykonywanej zawodowo, albo okazjonalnie. Są za to motorem organizacji spotkań na żywo, wymiany doświadczeń i co za tym idzie kształcenia wewnętrznego w RWL oraz wdrażania w życie poszczególnych przedsięwzięć.

Te dwie grupy różnicuje nie stan wiedzy, ale wyłącznie rodzaj zaangażowania w praktykowanie i organizowanie Wielkiej Zmiany. Przynależność do tych dwóch grup wiąże się z różną ich rolą w społeczności Wolnych Ludzi, z różnym ciężarem odpowiedzialności za Ruch i kierunek jego działania oraz dynamikę tego działania. Trzeba tu zwrócić uwagę, że różnica w działaniu i przynależności do tych warstw wynika często z możliwości finansowych, tj stopnia niezależności od Systemu Pan-Niewolnik danej osoby / grupy / organizacji, albo zwyczajnie od osobistych predyspozycji mantalno-fizycznych. Nie wszyscy potrafią i chcą być postaciami frontowymi (na topie, na widoku publicznym) narażonymi  na wszelkie niebezpieczeństwa i konflikty oraz nieprzyjemności i szykany wynikające z tego faktu, jak choćby publiczne oczernianie, oszczerstwa, oskarżenia publiczne, medialne opluwanie, nieustanne inwigilacje służb tzw „państwa”, wytaczanie procesów sądowych, a nawet ingerencja bezprawna w prywatne biznesy tych osób i niszczenie dorobku ich życia, itp..

Najlepiej różnicę tę zilustruje obecna sytuacja przed wyborami październikowymi 2023 roku – w których to od Wiedzących wymaga się i oczekuje najpełniejszego zaangażowania na poziomie przekraczającym zdecydowanie ich normalną, codzienną, zwyczajną aktywność na polu Wielkiej Zmiany. Ich rola w upowszechnianiu WIEDY i WIEDZY jest praktycznie tak samo duża jak i Wiodących, jako że stanowią oni trzon organizacyjny w przygotowaniu i prowadzeniu wszystkich lokalnych spotkań, festiwali,  i imprez Ruchu Wolnych Ludzi, w akcjach zbierania podpisów pod petycjami, w marszach wolności i wszelkich publicznych akcjach protestu, które bez ich obecności i aktywności organizacyjnej po prostu byłyby niemożliwe do przeprowadzenia. To oni angażują się i działają w tym bardzo ważnym obecnie czasie najaktywniej w działania społecznopolityczne.

To efektem ich wyjścia ze zwyczajnej roli lokalnej, czy prywatnej i zaangażowania społecznego jest choćby doskonały wynik w rejestracji Kandydatów do Sejmu partii Polska Jest Jedna, czy partii Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców czy Antypartii.  Z kolei wynikiem braku zaangażowania  tak osób Wiodących jak i Wiedzących w E-Parlamencie Wolnych Ludzi jest porażka w rejestracji ich kandydatów w wyborach do Senatu. To oczywiście tylko przykłady z płaszczyzny działalności politycznej, a nie mniej ważna przez cały czas jest tak praca u podstaw, jak organizacja masowych spotkań i festiwali integrujących całe środowisko Wolnościowe. Tych spotkań i festiwali są w ciągu roku obecnie tysiące  i mają one miejsce w setkach miejscowości w Polsce. Bierze w nich udział wielo-milionowa już rzesza Widzących.

Widzący są klasycznymi obserwatorami, grupą która podąża Szlakiem Wolności za Wiodącymi i Wiedzącymi, ale tylko po przetartych już i pewnych ścieżkach. Obecnie podążają oni za Wiodącymi i Wiedzącymi szeroką Autostradą WIELKIEJ ZMIANY – Autostradą Wolności Myślenia o Polskiej Historii, Tradycji, Narodzie, Religii, Medycynie, Nauce, Polityce, Społeczeństwie, Wolności, Demokracji, Stosunkach Międzynarodowych, Ekonomice, Organizacji Społeczeństwa, strukturze i ustroju Państwa itp / itd.

To ta grupa wraz z Wiodącymi i Wiedzącymi będzie Wyborcami, którzy w wyborach do Sejmu poprą partię Polska Jest Jedna i tym samym Demokrację Bezpośrednią w Polsce – lub tego nie uczynią.

Nie należy od niej oczekiwać żadnej innej aktywności poza udziałem w zbiorowych wydarzeniach organizowanych przez środowisko Wolnościowe, poza udziałem w prelekcjach i spotkaniach Wolnych Ludzi, albo poza na co dzień zwyczajną obserwacją, bez żadnego zbytniego osobistego zaangażowania w organizację albo propagowanie idei Ruchu Wolnościowego. Widzący to w istocie tzw Ogół Wolnej Społeczności EkoEkumeny Polskiej, czyli wszyscy Wolni Polacy – i są ich dzisiaj miliony (co najmniej około 4 milionów dorosłych Polaków plus ich dzieci).

Musimy tę Elitę Narodu wyraźnie odróżnić od pozostałych Polaków – Nieświadomych, Niewidzących spraw / procesów jakie  w Polsce się toczą w roku 2023.  Z kolei tę grupę Nieświadomych i Niewidzących trzeba odróżnić od Yetielity Społecznej, tej grupy która realizuje osobiście Plan Zniewolenia narzucany Światu przez Banksterkę Światową. Te trzy grupy razem składają się na Ogół Społeczeństwa Polskiego.

Nie będziemy tutaj omawiać szerzej stanu świadomościowego / intelektualnego Yetielity, czyli pisać  o kręgach intelektualnych na usługach Banksterki i powiązanych z nią organizacji bankserskich, korporacyjnych, społecznych i politycznych. Nie będziemy też tutaj mówili o ludziach Niewidzących – wykształconych,  posiadających wielką wiedzę w poszczególnych dyscyplinach nauki  i wielkie doświadczenie, lecz Nieświadomych Procesu w jakim uczestniczymy jako Ludzkość. Ci Ludzie Niewidzący, Niewiedzący mimo wszelkich posiadanych zdolności nie mogą służyć Procesowi Wielkiej Zmiany – mimo że często biorą w nim udział w znaczącym i ważnym stopniu, ale Bezświadomie. Wszak BEZ-Świadomie cała Ludzkość i cała Planeta bierze udział w Procesie Wielkiej Zmiany. Jednak to nie oni, ale Yetielity WIODĄ społeczeństwa i całą ludzkość na manowce, ku Zagładzie. Yetielity stanowią siłę motoryczną przedsięwzięć Sił Ciemności. Yetielity to warstwa WIODĄCA i WIEDZĄCA Banksterki Światowej, dla której Niewiedzący i Niewidzący (Nieświadomi) stanowią główną masę podlegającą sterowaniu i manipulacji.

O ile stan wiedzy Elity o procesach toczących się na świecie i o wydarzeniach ukrytych oraz jawnych wymierzonych w Wolną Ludzkość jest zadowalający, o tyle świadomość posiadania w swoich rękach potężnej broni jaką jest zastosowanie w praktyce Paradygmatu Kantowsko-Sedlakowskiego wydaje się zupełnie niewystarczająca. Niestety w myśleniu wielu Wiodących i Wiedzących wciąż dominuje na zasadzie inercji wdrukowany w ich świadomość osobistą schemat  P_N-D odwrotny od P_K-S (przez wychowanie domowe od wczesnego dzieciństwa i wychowanie / naukę w szkole, wiedzę wyłącznie materialistyczną nabywaną na studiach, itp), którego logika odrzuca możliwość działania pól morficznych / subtelnych substancji orgonicznych / ciemnej energii i ciemnej materii (tzw eteru/ morfogenomu). Ta logika odrzuca możliwość zaistnienia efektu natychmiastowości w całym Układzie Odniesienia po zastosowaniu nawet małej zmiany lokalnej przez P_K-S, albo w wyniku nacisku i działania małej grupy obiektów we właściwym punkcie Przestrzenioczasu / Przeciwprzestrzeni-Pozaprzestrzeni / Czasoprzestrzeni, lub w wyniku działania niewielkiej liczby osób w Pełni Świadomych mocy narzędzia jakim jest P_K-S podejmujących wspólną, spójną wewnętrznie akcję.

P_N-D ogranicza wyobraźnię i myślenie do materialistycznego rozumienia świata jako zbiorowiska przedmiotów i materialnych sił fizyko-chemiczno-biologicznych – materialnych obiektów i materialnych interakcji, wpływu wyłącznie masy na masę, ciągów skutkowo-przyczynowych widzianych jako jednokierunkowa fala itp.

To brak praktycznego wykorzystania wiedzy o działaniu P_K-S i ciągłe myślenie oparte na schematach P_N-D spowodowało moim zdaniem klęskę wyborczą E-Parlamentu. Paradoksalnie – na odwrót to głęboka świadomość istnienia i działania P_K-S    w Ruchu Polska Jest Jedna, widoczna jaskrawo zwłaszcza w działaniu jego charyzmatycznego przywódcy Rafała Piecha spowodowała sukces wyborczy tej partii.

Ważna jest oczywiście przy stosowaniu P_K-S wiedza o tym że Wyobrażenie /Obrazowanie nie kończy nigdy samo z siebie Procesu Zmiany – aby zmiana zaszła konieczne jest dołożenie do tego fizycznego ducho-materialnego i czysto materialnego działania.

Paradygmat Kantowsko-Sedlakowski w miejsce Newtonowsko-Darwinowskiego i konsekwencje tej Wielkiej Zmiany

Obiecałem wam kiedyś, że przedstawię materiał informacyjny, który pokaże zachodzący proces Od-Novy / Wielkiej Zmiany / Doskonalenia Ludzkości dokładnie, naprawdę od samej Góry do samego Dołu i od Ogółu do Szczegółu. Powyżej pokazaliśmy podstawę wijozowijną w ramach Wiary i Wiedy Przyrodzonej Słowiańskiej i proces jaki zachodzi w skali „kosmicznej” i ogólnoświatowej / ziemskiej,  poczynając od zmian świadomościowych jednostkowych, poprzez kształtowanie się nowej świadomości społecznej w ramach określonych państwowości, czyli organizmów / struktur / komórek życia w EkoEkumenie Cywilizacji Ludzkiej, do ukształtowania nowego systemu społeczno-politycznego.

Poniżej opowiemy o dążeniach różnych struktur do narzucenia swojej dominacji w narracji ogólnoświatowej, o ich pozycji geopolitycznej i militarnej strategii oraz o obecnym stanie społeczno-politycznym świata i Polski. Jest to bardzo ambitne zdanie i mam świadomość, że obecnie ukażemy jedynie zarys tej problematyki, główny zrąb zagadnień, które w przyszłości należy rozwinąć i zgłębiać pojedynczo, każde z osobna, zanalizować je w pełni ich skomplikowania wewnętrznego.

Wróćmy do prawdziwej / prawej Elity Narodu. Głównym wyznacznikiem stanu jej wiedzy będzie dla nas świadomość istnienia i działania Paradygmatu Kantowsko-Sedlakowskiego (P_K-S) w kontrze do dotychczas praktykowanego w działaniu  Paradygmatu Newtonowsko-Darwinowskiego (P_N-D) oraz jako drugie kryterium – umiejętność praktycznego wykorzystania tejże wiedzy w organizacji życia osobistego i społecznego Polaków.

Jest bowiem tak, że kto nie korzysta praktycznie z wiedzy o istnieniu i możliwości działania Paradygmatu Kantowsko-Sedlakowskiego (P_K-S) i traktuje ten paradygmat jako twór teoretyczny, lub z pewnym powątpiewaniem, ten nie wykorzystuje pełni swoich możliwości oraz możliwości sprzężnych z nim ludzi / społeczeństwa dla dążenia do Celu – do Wielkiej Zmiany. Tymczasem jest to główna broń Wolnych Ludzi w walce ze Zniewoleniem przez System Pan-Niewolnik (Banksterkę)

Wojna wypowiedziana przez Banksterkę Światową Wolnej Ludzkości ma swoje prawa. Każda ze stron ma w niej swoją broń, której używa z całą premedytacją i siłą dla osiągnięcia swoich celów.

Jak działa P_K-S.

O głównych broniach / narzędziach Banksterki wiemy niemal wszystko: to broń militarna, administracyjna, policyjna, ekonomiczno-finansowa, prawna, naukowa, medialna, polityczna. Z posiadania przez Yetielitę tych rodzajów broni niemalże na wyłączność wynika jej siła rażenia / zniewalania Wolnej Ludzkości.

A główne bronie Wolnej Ludzkości? – To Siła Mentalna i Siła Wiedzy, Siła Świadomości, Siła znajomości i wykorzystania w praktyce Paradygmatu P_K-S stosowanego w działaniu. Wszystkie te wymienione tutaj siły Wolnej Ludzkości wynikają i  biorą się z Praw Przyrodzonych oraz Prawdy i Prawa Świadomości Nieskończonej. Dają one  Wolnym Ludziom sumarycznie Siłę Sprzeciwu Społecznego i główny napęd Samoorganizacji Społecznej (w Strukturach i Bez Struktur).

Z braku zastosowania praktycznego P_K-S biorą się takie sytuacje kiedy wielkie osobiste zaangażowanie i wielka aktywność medialna, organizacyjna i polityczna idzie na marne, bo Wiodący działa co prawda z olbrzymią siłą, ale w kierunkach w których nie ma możliwości Zmiany – niezgodnych z Kierunkiem / Zamiarunkiem Świadomości Nieskończonej. Nie będę tutaj przytaczał osobowych i grupowych przykładów takich przypadków – niestety można ich zaobserwować zbyt wiele w związku z Wyborami 2023.

Świadomość Elity o posiadaniu w swoich rękach potężnego narzędzia jakim jest P_K-S i używanie świadome tego narzędzia z pełną mocą jaką ono daje jest niesłychanie ważna dla osiągnięcia Celu RWL – ostatecznego Wyzwolenia Ludzkości z Systemu Pan-Niewolnik, ostatecznego pokonania tego systemu, rozbicia go, rozbicia Banksterki Światowej i wprowadzenia na świecie demokracji bezpośredniej.  

Celem Banksterki Światowej jest zachowanie lub poszerzenie Stanu Posiadania Władzy / Pomnożenie Swojej Własności / Zdominowanie i Zniewolenie Ludzkości. Warunkiem osiągnięcia tego celu jest utrzymanie Ludzkości w stanie wiedzy w jakim znajdowała się do wdrożenia Trzeciej Rewolucji Informatycznej. Ponieważ Rewolucja zdarzyła się – jest faktem, zaszła Zmiana  i konieczne jest z ich punktu widzenia cofnięcie skutków ogólnospołecznych Wyzwolenia Wiedzy, Uświadomienia Prawdy przez społeczeństwo Ziemi i przez poszczególne społeczności różnych krajów. Wiedza społeczeństw  o faktycznych relacjach społeczno-politycznych i mentalnych jakie rządzą krajami i całą Planetą jest z punktu widzenia Yetielity zjawiskiem niepożądanym. Doszło do tego wydarzenia w związku z zastosowaniem INTERNETU na masową skalę  w wyniku Trzeciej Rewolucji Przemysłowej jako broni  wojennej przez NWO1 w wojnie z Totalitaryzmem Rosji, Chin i Iranu (NWO2). Wiedza w zamierzeniu kompleksu militarno-wojskowego NWO1 miała wyzwolić bunt społeczny w krajach będących pod kontrolą NWO2. I tak się stało w Sercu Świata, w Polsce w roku 1981, skąd poszła Iskra i gdzie w roku 1989 doszło do Porozumienia Okrągłego Stołu między zarządcami totalitaryzmu w Polsce (PZPR), a siłami rewolucji społecznej (Solidarność Koncesjonowana w Magdalence) spolegliwymi wobec nich na tyle, że mogło dojść do takiego porozumienia – bez rozliczenia dokonanych w Polsce przez rządzących ZBRODNI.  U podstawy polskiej transformacji i transformacji całego post-komunistycznego świata leży więc kłamstwo i oszustwo. Świadomość istnienia tego oszustwa i kłamstwa wśród Yetielit tzw Zachodu była od początku pełna. To Kłamstwo Założycielskie III RP jest obecnie głównym hamulcem wprowadzenia prawdziwej demokracji – demokracji bezpośredniej w Polsce, Europie i na Świecie. Yetielity, które dorwały się do władzy w Polsce w 1989 roku w wyniku tego dziejowego oszustwa dokonanego na polskim społeczeństwie blokują dzisiaj dojście do faktycznej władzy SUWERENA – Narodu Polskiego. Blokują też tym samym dalszy rozwój społeczny i gospodarczy i polityczny Polski, Europy i Świata w kierunku WOLNOŚCI i RÓWNOŚCI SPOŁECZNEJ.

To kłamstwo miało i ma wciąż wielki wpływ na sytuację w innych krajach świata, które jak wiadomo podążają tropem / śladem tego co dzieje się w Sercu Świata. Przykład zastosowanej z powodzeniem manipulacji społecznej jaki poszedł z Polski w świat rozlał się po Yetielitach rządzących w innych krajach i stał się dla zarządców Systemu Pan-Niewolnik wzorem do naśladowania. Widzimy to bardzo jaskrawo dzisiaj w Unii Europejskiej gdzie prawa traktatowe są lekceważone, omijane, naciągane przez Yetielitę która zarządza Unią – a faktycznie nie została wybrana przez społeczeństwa poszczególnych krajów w żadnych wyborach. Jest to zarząd ustanowiony przez Banksterkę Światową, przez NWO1, bez zgody społeczeństw krajów UE. Jest to Zarząd który bezpośrednio podlega Banksterce Światowej – Korporacjom Międzynarodowym Bankowym, Przemysłowym (Chemicznym, Farmaceutycznym), Big Tech i Kręgom Militarnym (znajdującym się poza kontrolą społeczną) oraz Medialnym Koncernom Światowym.  Manipulacja Plandemiczna i Machinacje Wojenne jakie obserwujemy mają także swoje źródło w tamtym fałszerstwie – jak się wydaje Yetielitom zastosowanym z powodzeniem.

Gdy spojrzeć na ten splot wydarzeń i na sytuację Świata oraz Ludzkości to racjonalnie jest oczywiste że zadanie Cofnięcia Zmiany podjęte przez Yetielity jest niewykonalne. Rzecz w tym że ich materialistyczne pojęcie „racjonalności” nie jest w istocie naprawdę racjonalne. Yetielity podejmują działania z góry skazane na niepowodzenie, w najgorszym razie licząc na minimalizację Procesu, jego ograniczenie do nieszkodliwego rozmiaru Anomalii w Świecie Normy w jakim żyły do końca lat 90-tych XX wieku.

To że Procesu nie da się odwrócić jest oczywiście związane ściśle z P_K-S i samym Mechanizmem RzeczyIstności. I to jest dobra Wiadomość od Światła Świata dla Wolnej Ludzkości, szczęśliwa dla Wolnej Ludzkości okoliczność. Świadomość Nieskończona daje nam tym samym także narzędzie które pozwoli nam zwyciężyć i pewność, że zwyciężymy. Świadomość tych dwóch faktów w RWL pomaga nam mentalnie w toczonej walce, ale nie należy zapominać że sama wola i użycie P_KS nie zmieni sytuacji, bo zawsze, zawsze, ZAWSZE potrzebne jest fizyczne, materialne działanie aby osiągnąć zamierzony cel – Tak stanowi podstawowe Prawo Przyrodzone.

Człowiek / Ludzkość na Ziemi / Istoty Świadome Planetarne gdziekolwiek w RzeczyIstności bytujące i działające w świecie duchowo-materialnym muszą wykonać pracę tak duchową jak i materialną dla dokonania fizycznej przemiany MATERII.

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało – dla kogoś głupio, dla kogoś nieprawdopodobnie, dla kogoś śmiesznie, czy dla kogoś abstrakcyjnie to tak to działa, tak po prostu jest, taka jest prawda o Mechanizmie Rządzącym RzeczyIstnością. RzeczyIstność / Świadomość Nieskończona / Światło Świata / Jedń i jej przejaw widzialny dla nas Ludzi: Jawia / Rzeczywistość / Świadomość Planetarna / EkoEkumena działa  w sprzężeniu zwrotnym, a mechanizm tego sprzężenia opisuje właśnie Paradygmat Kantowsko-Sedlakowski. Kto to rozumie i tego narzędzia używa ten nigdy nie błądzi a stale posuwa się naprzód w realizacji swoich celów – jedynym warunkiem osiągnięcia pełnego powodzenia w zamiarach jest zgodność tych celów z Kierunkiem RzeczyIstności, z Celem Światła Świata.

Można więc ten mechanizm, jego istnienie i działanie kwestionować albo wyśmiewać, ale tylko dotąd dokąd nie stwierdzi się, że to rzeczywiście działa , a cele które zdawały się nierealne, niemożliwe do osiągnięcia zostały osiągnięte i to w bardzo krótkim czasie, a sposób w jaki zostały osiągnięte budzi niedowierzanie i powszechne zdumienie. Tego wrażenia dokładnie doświadczamy patrząc na marsz Ruchu Polska Jest Jedna, któremu są rzucane przez System Pan-Niewolnik ale też i konkurentów politycznych stale przysłowiowe „kłody pod nogi”, a mimo tego  osiągane są przez partię Rafała Piecha wyniki, o których inni mogą tylko pomarzyć.  Polacy chcą żeby POLSKA BYŁA JEDNA i żeby była WOLNA, CHCĄ BYĆ SUWERENEM w SWOIM KRAJU, CHCĄ MIEĆ WPŁYW na RZĄDZĄCYCH – i ten kierunek jest najwyraźniej idealnie zbieżny z Kierunkiem Świadomości Nieskończonej / Siły Rządzącej RzeczyIstnością.

Demokracja Bezpośrednia jest kolejnym etapem rozwoju Wspólnoty Ludzkiej, jest ideą obecną w umysłach Polaków w Sercu Świata od tysiącleci. Do tej pory przechodziła ta idea wiele modyfikacji i prób wdrożenia w ograniczonym stopniu właśnie tutaj w Konfederacji Ludów Północy dawno dawno temu, w demokracji wiecowej Słowian, w demokracji szlacheckiej państwa Polskiego od jego zarania, przez formę I Rzeczpospolitej z wieloma JEJ AKTAMI PRAWNYMI , W TYM KONSTYTUCJĄ 3 MAJA, próbą jej wprowadzenia przez Solidarność w latach 1980-1981, aż do dzisiaj.    Dokładniej pisałem o tym w Lekcji 14 i mówiłem w Bolęcinie i Bałtowie w czerwcu i lipcu 2023:

Czesław Białczyński: Księga Wiedy – Wykład / Lekcja 14, Piąta Drugiego Kręgu (Czerta 5 – Granica) – Słowiańska Tożsamość i Korzenie w Czasach Wielkiej Zmiany

Wszystko co tutaj piszemy ma zasadnicze znaczenie dla  właściwego rozumienia Procesu Wielkiej Zmiany na Ziemi. Oczywiście najlepiej byłoby zapoznać się z pełnym materiałem publikowanym do tej pory na temat Wielkiej Zmiany na tym blogu/ portalu Staro-Słowiańskiej Świątyni Światła Świata. Staram się gdzie to możliwe dawać odnośniki do właściwych tekstów mających duże znaczenie w zrozumieniu przedstawionej tutaj analizy. Rzecz jasna pierwszorzędne znaczenie dla zrozumienia ma sama filozofia Przyrody, czyli Wijozowija Przyrodzona wykładana tutaj w Lekcjach / Wykładniach i artykułach powiązanych z Lekcjami.

Dla skrajnych materialistów zwących siebie Racjonalistami te odniesienia duchowo-kosmiczno-nadświadomościowe są oczywiście zbędne i mogą brzmieć „śmiesznie”. Nie polecam ich Istotom / Ludziom tego rodzaju, chociaż odrzucenie ich oznacza w gruncie rzeczy poważne samo-ograniczenie i odcięcie się od możliwości Pełnego Zrozumienia (Doskonałego) tego co się dzieje w Przestrzeni Jawicznej. Dla tego rodzaju osób sam Paradygmat K-S jest trudny do przyjęcia i nie potrafią go one zastosować praktycznie, bo Nieświadomość istnienia Istoty Istot – Świadomości Nieskończonej uniemożliwia wdrażanie Dzieła w Rzeczywistość Materialną. Ich działanie w Jawi to jak przepychanie zwałów gleby Spychaczem naprzeciw działania Rozumiejących Głęboko, które jest jak płytka orka i subtelne bronowanie roli.

Spychacz działa, ale działa też i to sprawniej i szybciej Pług i Brona, które nie poruszają całych zwałów gleby, tylko „ślizgają” się po jej „powierzchni”. To prawda że czasem i spychacz jest przydatny, także dla Rozumiejących, zwłaszcza gdy chodzi o uzdatnienie czegoś między czym są duże różnice poziomów, albo uzdatnienie dla kogoś kto jest na innym poziomie.

Sytuacja świadomościowa, społeczna i polityczna w POLSCE i Sytuacja Polski i Polaków w kontekście geopolitycznym Świata AD 2023

Należy stwierdzić, że wbrew wielu ostatnio negatywnym wypowiedziom osób Wiodących na temat stanu świadomości Polaków i ich samoorganizacji społecznej, jak też organizacji politycznej, sytuacja świadomościowa w Polsce jest bardzo dobra. Oczywiście mogłoby być lepiej, bo zawsze może być jeszcze lepiej niż jest. I w przyszłości będzie o wiele lepiej bo Proces Wielkiej Zmiany trwa i nie tylko nie zwalnia, ale zdecydowanie przyspiesza. W dalszym ciągu znajdujemy się w jego Fazie Czyścicielskiej – jak wiadomo Kalijuga przejdzie w stan wyraźnie opadający dopiero w roku 2102. Od momentu kiedy wszystko w Polsce będzie WZORCOWE dzieli nas 80 lat i ten czas musi zostać w pełni wykorzystany. W roku 2102 – mówię wam do w pełni odpowiedzialnie – Polska i całe Międzymorze / Trójmorze, a możliwe że także Indie, Iran i Turcja będą tworzyć już NWO3 – na zasadach Demokracji Bezpośredniej.

Wiele państw mogłoby nam pozazdrościć faktu że około 12% dorosłej populacji, Polaków którzy mogą oddać głos w Wyborach 2023 to Wolni Ludzie mniej czy bardziej zaangażowani w proces wolnościowy i sprzeciw wobec Banksterki Światowej.

Gdy dodamy do tego świadomość manipulacji w Unii Europejskiej skierowanych przeciw legalnym władzom Polski i Polakom oraz świadomość manipulacji Plandemią i III Wojną Światową to otrzymamy imponujący wynik, bo takich obywateli Polski jest ponad 70%. Około 40% z nich to wyborcy PIS (dostrzegający manipulacje i wrogość względem Polski Banksterki Światowej),  12% PJJ (to Elita Narodu – Wiodący, Wiedzący i Widzący, że tylko demokracja bezpośrednia zapewni osobom, rodzinom i całej społeczności polskiej suwerenność i niepodległość względem Banksterki Światowej) , 10% Konfederacji (skupieni wyłącznie na wolności gospodarczej, ale i widzący problem Banksterki Światowej), 8% to głosy rozproszone i lewicowe.

Po stronie Lewicy mamy mnóstwo świadomych młodych kobiet, które nie godzą się na przedmiotowe traktowanie swojej Istoty. Trzeba to brać pod uwagę, gdyż mają one poglądy wolnościowe, które z kolei część Wolnościowców uważa za zbyt skrajne aby mogły być akceptowalne jako norma społeczna. Nie wiem jak wypadłoby Referendum w sprawie Pełnej Wolności Kobiety Jako Istoty Ludzkiej. Szkoda, że ich głos nie jest słyszany po stronie WOLNOŚCI CZŁOWIEKA i RÓWNOŚCI WOBEC PRAW PRZYRODZONYCH. Lęk przed Wolnością Kobiet uważam za irracjonalny wdruk judeo-chrześcijański, za echo przeszłości, za relikt patriarchatu, za stan prawny uwłaczający Godności Istoty Ludzkiej. Musimy odłożyć ten problem do innej okazji, na osobny artykuł, bo wiele razy już poruszaliśmy tę sprawę na tym blogu – jak do tej pory bezskutecznie nawołując do RÓWNOŚCI, a nie do aborcji – co jest moim zdaniem złośliwym wypaczeniem problemu i zlekceważeniem Praw Przyrodzonych Istocie Ludzkiej. Widać wciąż wydaje się to zagadnienie trudne do zrozumienia, ale ja jestem przekonany że nieznaczne reformy społeczne gwarantujące matce z dziećmi godne warunki życia niezależnie od jej osobistej sytuacji materialnej i statusu związku w jakim się znajduje oraz gwarancja tego samego rodzaju – godnych warunków życia zapewnionych przez Państwo Polskie osobom wychowującym dzieci niepełnosprawne   zlikwidowałby, a w każdym razie zminimalizowała do rozmiarów marginesu społecznego problem usuwania niechcianej ciąży. W99% ciąża jest przez kobiety niechciana z lęku o byt i o przyszłość własną i dziecka. Odłóżmy to, przyjdzie czas wrócić do tej sprawy – szkoda jednak, miejmy tego świadomość, że wiele głosów w wyborach politycznych kobiet znajduje się po stronie tzw Lewicy, która w Polsce jest karykaturą tego pojęcia, do tego poważnie obciążoną bagażem nierozliczonych krzywd z okresu PRLu.

Wracając do sprawy świadomości Polaków – jest ona moim zdaniem bardzo wysoka i nadzwyczajnie rozwinięta. Polacy przeszli tyle doświadczeń dziejowych żyjąc w Sercu Świata, co żaden inny naród na Ziemi. Przeszliśmy w minionym czasie generalną Rewolucję Społeczną i Gospodarczą, którą przeprowadził tzw ustrój socjalistyczny okresu PRL, znienawidzony przez Polaków za jego totalitaryzm i brak wolności, ale doceniany za brak bezrobocia, równość społeczną i industrializację. Te przemiany nie były ewolucyjne, a więc nie były naturalne, stąd wstrząs społeczny i odrzucenie niewoli jaką przyniosły. Jednocześnie wyzwoliły one jednak z biedy i zacofania oraz zrównały w szansach rozwojowych warstwę społeczną chłopów i robotników. Ten eksperyment nie do końca był udany, a równość była niestety równością ogółu społeczeństwa w ekonomicznym ubóstwie, z którego wyjątek stanowiła kasta działaczy PZPR korzystających z bezprawnych przywilejów ekonomicznych – warstwa kierownicza państwa, dyrektorska zakładów pracy, specjalne sklepy z nieudostępnionymi społeczeństwu dobrami, dostęp do wykupu ziemi na specjalnych zasadach, możliwości podróżowania i kształcenia dzieci w świecie, itp.

45 lat socjalizmu totalitarnego, który doprowadził do załamania gospodarczego i ruiny ekonomicznej Polski nauczyło jednocześnie społeczeństwo daleko idącej samoorganizacji i nieufności do wszelkich form propagandy.  Z kolei już niemalże 35 lat III RP stępiło czujność zwłaszcza młodych Polaków, którzy do roku 2020 nie doświadczyli totalnego oszustwa na skalę całego państwa jakie nastąpiło w latach 2020-2023. Starsze pokolenia, które pamiętają PRL pamiętają też tamto propagandowe oszustwo, które mówiło o WOLNOŚCI Polski i Polaków podczas gdy panował zamordyzm polityczny i niewola niesuwerennego państwa podległego Moskalom i wyzyskiwanego przez Moskali oraz ograniczanego w rozwoju z premedytacją przez Moskali. Dzisiaj też wszyscy w obozie Okrągłego Stołu mówią o wolności, tylko tyle, że mówiąc to czynią wręcz coś odwrotnego, ograniczają wolność gospodarczą, społeczną i polityczną.

Prawa Młodości są takie, że odrzuca ona dobre rady i mądrość Starszego Pokolenia na rzecz własnego doświadczalnego przeżywania życia i zbierania wiedzy. Mądre przysłowie mówi, że człowiek „sam musi się sparzyć żeby się przekonać”, a inne jeszcze mądrzejsze, że „mądry Polak po szkodzie”.  To drugie lepiej oddaje istotę charakteru narodowego Polaków, którzy polegają w podejmowaniu decyzji ważnych dla siebie i swoich rodzin wyłącznie na własnej ocenie Rzeczywistości nie ulegając propagandzie i kłamstwu ani żadnym zewnętrznym namowom. Stąd wielu osobom wydaje się, że społeczeństwo polskie reaguje powoli, że podlega inercji, ale to nie jest prawda. Duże bunty i reakcje społeczne w postaci samoorganizacji państwa podziemnego widzieliśmy w latach 2020-2023. Społeczeństwo polskie jako całość reaguje adekwatnie do sytuacji – z wielka rozwagą i stanowczością. Młode pokolenie także dojrzewa w tej kwestii, bo zostało oszukane (czy jest tego mniej świadome czy bardziej w tej chwili) i przekonuje się o tym, że tzw Demokracja Liberalna może być totalnym oszustwem wymierzonym przeciw narodowi, przeciw rodzinie, przeciw obywatelom własnego państwa.

Polacy jak żaden inny naród poznali dobrze zarówno co oznacza potężne państwo jakim była Rzeczpospolita Piastowska, Jagiellońska i I Rzeczpospolita, czym jest demokracja wiecowa i wolność stanów oraz wolność osobista jaką Lachowie i Polachowie oddychali i w jakiej żyli od starożytności po północnej stronie Dunaju. Czym jest potęga wspólnoty narodów jaką była Rzeczpospolita Słowiano-Ariów i Słowian w Euro-Azji począwszy od Epoki Zbieractwa i Łowiectwa, przez Neolit, Epokę Brązu do Epoki Żelaza. To poczucie wolności i przywiązania do niej kształtowało się już od czasów Zbieractwa i Łowiectwa, od epoki koczowniczej, od czasów daleko przed osiadłym trybem życia i rozwojem rolnictwa.  Jak wiadomo po północnej stronie Dunaju chociażby okres swobodnego przemieszczania się ludności trwał aż do końca średniowiecza, a także trwały tak długo stosunki oparte na wspólnocie plemiennej, wspólnocie własności gminnej i tradycji podejmowania decyzji przez wiec gminny, albo ludowy / plemienny.

Polacy przeszli przez szkołę współżycia na jednej ziemi Rzeczpospolitej wielu różnych grup ludności, wielu plemion, wielu narodów, wielu światopoglądów i religii i stworzyli w Rzeczpospolitej warunki do pokojowego współistnienia tych grup. Więc nie pozwólmy się dzisiaj wodzić za nos ultrasom zaściankowego nacjonalizmu „małej Polski” ograniczonej do jednego narodu i jednej religii. To ludzie zideologizowani przez stalinizm, który wyroił Małą Polskę z Polski Wielkiej – z I Rzeczpospolitej Wielu Narodów. Nie pozwólmy dzisiaj napuszczać się na żadną narodowość – bo one wszystkie stworzą Międzymorze i Trójmorze i  NWO3. Kto nawołuje dzisiaj przeciw Murzynom, Arabom, Żydom, Amerykanom, Niemcom, Ukraińcom , Białorusinom, Chińczykom czy jakiemukolwiek innemu narodowi ten jest albo głupcem albo sługusem Moskali – nie Rosjan, a Moskali – Moskiewskiej Kacapii Kremlowskiej.

Wreszcie Polacy przeszli doświadczenie Rozbiorów, upadku własnego potężnego państwa, najpotężniejszego państwa Europy nowożytnej, państwa które gwarantowało im wolności niespotykane w żadnym innym politycznym tworze w Europie. Przeżyli Polacy doświadczenie kolonializmu, wyzysku, niewolnictwa – jak nie przymierzając Murzyni i Indianie. To doświadczenie doprowadziło naród do niesłychanej waleczności, do nieustraszonej i niemożliwej do powstrzymania walki o wolność własnego narodu i o odtworzenie własnego państwa, ale też do współodczuwania ze wszystkimi narodami zniewolonymi na Ziemi. To właśnie z tego doświadczenia popłynęły hasła, które wyzwoliły w 1918 roku z podległości tyranii całą Europę Środkowo-Wschodnią: „Za Wolność Naszą i Waszą” oraz „Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy!”.  To dlatego hymn Polski był w pewnym okresie wspólnym hymnem narodowym niemal wszystkich Narodów Słowiańskich i Środkowej Europy.

Polacy pokazali całemu światu, że nie traktują tego zawołania bojowego, jako tylko hasło i puste słowa, lecz że traktują je śmiertelnie poważnie. Wojna na Ukrainie, ale głównie to jak Polacy przyjęli uchodźców wojennych z tego kraju było zjawiskiem, które wywarło piorunujące wrażenie w świecie, po prostu zamurowało świat. Było to dla świata niepojętym szokiem – tak sama brutalna wojna jak i pomoc Polaków dla Ukraińców. Obcych ludzi, których Europejczycy przetrzymują w obozach przejściowych i gettach miejskich przyjmowano w Polsce pod własny dach, dzieląc się z nimi własnym łóżkiem i ostatnią kromką chleba! Młodzi ludzie o tym nie wiedzą i tego nie pamiętają, ale Polska przyjmowała w ten sam sposób Greków kiedy rządy w Grecji objęła Junta Czarnych Pułkowników (https://pl.wikipedia.org/wiki/Junta_czarnych_pu%C5%82kownik%C3%B3w) i Wietnamczyków kiedy walczyli o wolność swojego państwa przeciw Francuzom i Amerykanom oraz Egipcjan, gdy walczyli o wyzwolenie swoich ziem spod okupacji Izraela. Polska solidaryzowała się z Węgrami i z Czechami w czasie ich buntów przeciw totalitaryzmowi Moskali w roku 1956 i 1968. Pamiętajmy o tym – to nasza historia – przyjęliśmy też Żydów w czasach ich pogromów w Europie Zachodniej – daliśmy im tutaj rodzinny dom!

Niech teraz Europa Zachodnia radzi sobie sama ze skutkami swojego wyzysku kolonialnego i swojego imperializmu – My Polacy jesteśmy ofiarą imperializmu tak jak Murzyni Afrykańscy, Indianie Obu Ameryk, Hindusi i inne narody. Polska była przez 120 lat kolonią Niemców, a przez 170 lat kolonią Rosjan. Niech sobie re-lokują ludność upodlonych i zdewastowanych przez siebie krajów świata u siebie: w imperialnej Hiszpanii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Portugalii, Rosji i USA.

Owoce tego masowego zachowania Polaków w obliczu wojny i nieszczęścia sąsiedniego  narodu, będziemy zbierali przez setki następnych lat, przez pokolenia. Zwłaszcza, iż jest to naród z którym stosunki Polaków nie były wcale dobre, były skomplikowane i wiele traumatycznych doświadczeń przeszedł Naród Polski w stosunkach z Ukraińcami, łącznie z etnicznymi czystkami i Rzezią Wołyńską z ręki tego narodu.  Pomoc społeczna i militarna jakiej jako Polska i Polacy udzielamy Ukrainie, bohaterska wojna obronna jaką toczą sami Ukraińcy z najpotworniejszym nuklearnym zamordyzmem tego Świata sprawia, że cały świat śledzi te wydarzenia z zapartym tchem i oczy całego świata są zwrócone w tę stronę.

Obecnie narody całego świata, ale nie tylko teraz lecz także w najbliższej i dalszej przyszłości, patrzą i będą patrzeć na Polskę jako na Wzór do naśladowania, wzór postępowania w sytuacji międzynarodowej, wzór sukcesu gospodarczego, wzór siły militarnej – i chcielibyśmy – i do tego dążymy – aby patrzyli też na Polskę jako na wzór demokracji, na kraj który na pełną skalę wprowadził u siebie demokrację bezpośrednią kładąc kres możliwości zastosowania jakiejkolwiek formy zamordyzmu, totalitaryzmu, faszyzmu na jego terytorium.

To się stanie w Polsce – demokracja bezpośrednia zostanie u nas wprowadzona! To jest nieuniknione, tak jak nieuniknione jest wprowadzenie systemu bezwarunkowego dochodu bezpośredniego, np w formie dywidendy od eksploatowanych zasobów naturalnych. Czy to się komu podoba czy nie, czy to kogoś dzisiaj śmieszy lub przestrasza czy nie – tak będzie! SIĘ DZIEJE!

Dopóki to się nie stanie i dopóki Polska jako kraj rozwinięty gospodarczo nie stanie się krajem jednym z najlepiej rozwiniętych, najbogatszych i najnowocześniejszych na Świecie jest skazana na niepełną suwerenność. Musimy mieć tego świadomość zwłaszcza w czasie III Wojny Światowej, która – według mnie – już się toczy i to toczy się od początku 2020 roku.

Polacy wyrazili wolę jako naród wstąpienia do Unii Europejskiej i tym samym opowiedzieli się po stronie NWO1 (USA+UE+NATO+ Sojusznicy USA). Zgadzamy się jak sądzę w ocenie liberalnej demokracji zachodniej jak i systemu politycznego i społecznego jaki ona proponuje, że są to systemy dalekie od doskonałości. U siebie nie życzymy sobie takiego rozwoju sytuacji jaką obserwujemy we Francji ,USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech. Nie zgadzamy się w Polsce na istnienie oligarchii gospodarczo-majątkowej pojedynczych osób i rodzin – zwłaszcza widząc faszystowskie oblicze tejże Oligarchii w Świecie Zachodnim i Wschodnim – czyli zachowanie i dążenia do zdominowania społeczeństw świata przez Banksterkę Światową i jej przybudówki (przemysłowe, militarne, medialne, polityczne). Swoją przynależność do obozu NWO1 musimy jednak tolerować i wywiązywać się ze zobowiązań jakie ta przynależność narzuca aż do czasu kiedy powstanie NWO3.

NWO3 to Świat Przyszłości (wcale nie dalekiej – dla naszych dzieci i wnuków namacalnej i osiągalnej za ich życia), to świat którego ustrój to DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA, RZĄDY SUWERENA W PAŃSTWACH współtworzących ten ośrodek, to pokojowe współistnienie wszystkich narodów i społeczności, to wspólnota i wspólna praca dla dobra Matki Ziemi i całej Ludzkości. Do Zarodka NWO3, który tworzymy w Sercu Świata przyłączą się w przyszłości nie tylko Narody Międzymorza i Trójmorza i inne narody Europy, ale wszystkie narody i państwa naszej Planety! Jestem dumny i szczęśliwy że to w Polsce powstał Pierwszy projekt Konstytucji Polski i Międzymorza opartej na Demokracji Bezpośredniej, jestem szczęśliwy że ten projekt został opublikowany przez Starosłowiańską Świątynię Światła Świata na portalu Bialczynski.pl!!! 

Rafał Kopko Orlicki: Projekt KONSTYTUCJI dla Rzeczpospolitej Polskiej i Konfederacji Narodów Międzymorza (całość)

Myślę, że żaden Polak, który przeszedł doświadczenia zamordyzmu i terroru okresu totalitaryzmu PRL  i żaden przedstawiciel młodego pokolenia Polaków który zna historię i doświadczył na sobie oszustw Systemu Pan-Niewolnik nie ma wątpliwości co do tego że NWO1 – które nie bez powodu wybraliśmy w tej wojnie jako swojego sojusznika jest systemem sprawiedliwszym i mniej opresyjnym niż totalitarny NWO2 – z jego wiodącymi morderczymi oligarchiami i kultem jednostki obserwowanym w Rosji, Chinach, Korei Północnej czy Iranie. Dla mnie osobiście są to totalitaryzmy na wskroś faszystowskie, nieludzkie i obrzydliwe moralnie. Nie wątpię, że prawdziwego moralnego rozwoju Ziemi nie można oprzeć na niewolnictwie, a tam to niewolnictwo ma skrajną formę! Ze zdaniem jednostki w nawet najważniejszych sprawach żywotnych czy narodowych nikt się tam nie liczy! Sprawa traktowania kobiet przez Iran jest przykładem skrajnego zamordyzmu najobrzydliwszego z obrzydliwych.

Nie wątpię też, że nie można dalszego rozwoju Polski opierać na demokracji liberalnej i fałszywej suwerenności Narodu Polskiego we własnym państwie – to musi być prawdziwa demokracja – czyli demokracja bezpośrednia – taka jak ta dawna ludowa, wiecowa, tyle że nowoczesna i oparta na możliwościach jakie daje technologia cyfrowa – a nie jakaś karykatura partyjniacka z małymi wodzami postawionymi na czele półfaszystowskich czy faszyzujących partyjek, którzy to wodzowie tak jak dawni królikowie i cesarze są istotami ograniczonymi, często myślącymi – jak nie wskażę palcem kto – tylko o własnej karierze osobistej i dobrobycie swojej rodziny i o obcych interesach w naszej ojczyźnie, które mają mu ten dobrobyt zapewnić.

Dążenie do pełnej suwerenności Narodu Polskiego jest naszym obowiązkiem – tę suwerenność wewnętrzną daje tylko Demokracja Bezpośrednia – możliwość Weta, Inicjatywy Ustawodawczej i Referendum Bezprogowego (WIR).

Co ważniejsze to Demokracja Bezpośrednia – co przyznaje teraz PIS – jest Głosem Całego Narodu, który poprzez Referendum daje narodowi gwarancję jego Suwerenności Zewnętrznej!

To prawda, daje ją  w sensie dosłownym i powinniśmy nie tylko wziąć w tym referendum jako Wolni Ludzie myślący poważnie do Demokracji Bezpośredniej udział, ale powinniśmy też jasno powiedzieć 4 x NIE:

NIE dla Relokacji Migrantów,

NIE dla likwidacji Granic Polski (wschodnich zachodnich czy południowych i północnych),

NIE dla prywatyzacji majątku narodowego który jest nasza wspólną własnością – własnością gminną i plemienną, majątku na który pracowały pokolenia naszych ojców i dziadów,

NIE dla samowolnego sterowania życiem społecznym przez politykierów pod obcymi wpływami (w tym NIE dla dowolnego przesuwania wieku emerytalnego bez zgody społecznej jak to zrobiła Platforma,

ale i NIE dla wszelkich działań społecznych – w tym lockdownów, przymusu szczepień i segregacji sanitarnej stosowanych bez zgody społecznej jak to zrobił PIS).

To czwarte NIE oznacza jednocześnie automatyczne NIE dla działań PISu z jakimi mieliśmy do czynienia wobec Polaków w latach 2020-2023, tyle że PIS najwyraźniej nie zauważył, że sam sobie palnął tym pytaniem referendalnym prosto w czółko.

Nie możemy  jako Naród zmierzający do Demokracji Bezpośredniej, a tym bardziej Ruch Wolnych Ludzi przegrać tego Referendum – ani z powodu nieważności przez brak odpowiedniej frekwencji, ani z powodu przewagi odpowiedzi na TAK. 

Ruch Wolnych Ludzi wytworzył dzisiaj w Polsce cały szereg organizacji społecznych i grup samoorganizującego się społeczeństwa, wytworzył też kilkanaście partii politycznych, które gotowe są realizować program Demokracji Bezpośredniej i odzyskania pełnej Suwerenności przez Naród Polski jak i przez Polskę jako kraj. Większość tych sił politycznych okazała się jednak niezdolna do zarejestrowania swoich list w całej Polsce w wyborach do Sejmu i do Senatu.

Jeśli chodzi o Sejm zrobiła to tylko Polska jest Jedna i oczekujemy jako wyborcy RWL, że pozostałe partie przekierują głosy swoich wyborców na PJJ.

Jednocześnie wszystkie pozasejmowe ugrupowania RWL i Demokracji Bezpośredniej powinny podjąć wysiłki zjednoczeniowe. Możliwe a nawet wielce prawdopodobne jest że już w kwietniu 2024 roku będziemy mieli kolejne wybory parlamentarne na skutek PATA w rządzeniu Polską. Możliwe też jest, że partie Okrągłego Stołu porozumieją się ponad głowami narodu (PO + PIS) obnażając się już całkowicie i pozbawiając złudzeń nawet Niewidzących i Niewiedzących Polaków. Możliwe też jest że rząd stworzy lewicowa (post-pezetpeerowska) Anty-Pisowska Koalicja stanowiąca większość Układu Okrągłego Stołu – to będzie najbardziej niebezpieczny wariant rozwoju wydarzeń.

Plan Wolnościowy był taki, że wybory do Senatu obstawi niezależnymi kandydatami E-Parlament Wolnych Ludzi, ale niestety to ogniwo Ruchu Wolnościowego w Polsce całkowicie zawiodło. Na szczęście organizacja bez struktur jaką jest Ruch Wolnych Ludzi w Polsce wytwarza zawsze i wytworzyła inne wolnościowe struktury nie polegając tylko na jednej z nich. Wiodącą okazała się tutaj obecnie Polska Jest Jedna.

Oto dlaczego bezwzględnie musimy – jako Wolnościowcy, jako Wolni Ludzie, Wolni Polacy – zagłosować na jedyną partię, która zarejestrowała swoje listy wyborcze w całej Polsce w wyborach do Sejmu – na

LISTĘ NR 7 – Polska Jest Jedna. 

Konwent Polska Jest Jedna! Czy Rafał Piech zbuduje silne ugrupowanie na prawicy?! Kto obroni Polskę? Na żywo wRealu24

1. wR24: Konwent Polska Jest Jedna! Rafał Piech! Kto obroni Polskę?; 2. GŁOS Obywatelski: Wpływ zamknięcia szkół na zdrowie dzieci – Dr Rossudowski & Maszynizacja nauki – M. Wielomska i A. Wielomski; 3. J. Karwelis: Podcast. Witamy w grupie; 4. RN: Dr Patrick Moore mówi wprost o CO2;

1. Konferencja prasowa PJJ w gmachu Sejmu RP, mówi Rafał Piech; 2. Program partii Polska Jest Jedna

W wyborach do Senatu tylko w kilku okręgach Polska Jest Jedna zarejestrowała kandydatów (28 – Piotrków Trybunalski, 34 – Bochnia , 35 – Tarnów,  83 – Kielce) musimy więc polegać w większości okręgów na własnym rozeznaniu sytuacji i własnym wyborze kandydatów. Niestety nie wszędzie sytuacja Wolnych Ludzi będzie tak komfortowa jak w Przemyślu, gdzie kandydatem jest dr Włodzimierz Bodnar – odkrywca amantadyny jako skutecznego leku w terapii covidowej.

Oto jak wygląda sytuacja polityczna i społeczna w Polsce i jej położenie geopolityczne oraz co dzieje się obecnie na Ziemi w ramach Wielkiej Zmiany.

CEL WIELKIEJ ZMIANY → CEL RUCHU WOLNYCH LUDZI

Zmierzamy na wszystkich płaszczyznach Ruchu Wolnych Ludzi w Polsce i na świecie do ODNOWIENIA WŁAŚCIWYCH – PO-PRAWNYCH / PRAWYCH STOSUNKÓW SPOŁECZNYCH I POLITYCZNYCH.

ZMIERZAMY DO ODNOWY I DO DOSKONAŁOŚCI SYSTEMU SPOŁECZNO-POLITYCZNEGO.

ZMIERZAMY DO ODNOWY ŻYCIA GOSPODARCZEGO I STOSUNKÓW MIĘDZYLUDZKICH W OPARCIU O EMPATIĘ I SOLIDARNOŚĆ.

ZMIERZAMY DO DOSKONAŁOŚCI W DZIAŁANIU, DO WYKORZYSTANIA WSZYSTKICH MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE NAM RZECZYISTNOŚĆ – TAKŻE TYCH Z UŻYCIEM P_K-S. 

ETAP UMOWNIE ROZUMIANEJ ŚMIERCI SPOŁECZNEJ ZAFUNDOWANEJ WOLNEJ LUDZKOŚCI PRZEZ BANKSTERKĘ ŚWIATOWĄ MAMY JUŻ ZA SOBĄ. PRZEZ DWA LATA PLANDEMII I KOLEJNE DWA LATA WOJNY USIŁOWANO ZŁAMAĆ OPÓR SPOŁECZNY WOLNYCH LUDZI I ICH WOLĘ WDROŻENIA DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ I WIELKIEJ ZMIANY W ŻYCIE. TE ZAMIARY MIMO POGWAŁCENIA PRZEZ SYSTEM PAN-NIEWOLNIK NIEMALŻE WSZYSTKICH PRAW MORALNYCH I POZBAWIENIE POLAKÓW WOLNOŚCI ORAZ PRAW CZŁOWIEKA I OBYWATELA PRZYPISANYCH IM PRZEZ PRAWO PRZYRODZONE NIE POWIODŁY SIĘ.

BANKSTERKA ŚWIATOWA SIĘGNĘŁA PO NARZĘDZIA NAJCIĘŻSZEGO KALIBRU, TAKIE JAK: ZAGROŻENIE ŻYCIA LUDZKIEGO, MANIPULACJE PSYCHO-SPOŁECZNE NA WIELKĄ SKALĘ, A WRESZCIE PEŁNOWYMIAROWA WOJNA. WSZYSTKIE TE ICH DZIAŁANIA POCIĄGNĘŁY ZA SOBĄ SETKI TYSIĘCY OFIAR ŚMIERTELNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE – W SAMEJ POLSCE PRZY NAJNIŻSZYCH MOŻLIWYCH SZACUNKACH ZMARŁO Z ICH WINY 200 000 NASZYCH BARCI I SIÓSTR.

ICH ZAMIAR ZNIEWOLENIA CAŁKOWITEGO LUDZKOŚCI NIE POWIÓDŁ SIĘ I NIE POWIEDZIE SIĘ „PÓKI MY ŻYJEMY”!!!

POLSKA JEST JEDNA!

Podziel się!