Otwarcie tunelu Gottharda – w Rycie WELESA i Kostromy Bogów Zaświatów / Podziemia-Nawi i Weli-Prawi!

Otwarcie tunelu Gottharda – w Rycie WELESA i Kostromy

Myślę, że dla każdego Rodzimowiercy, wyznawcy Wiary Przyrodzonej Słowian  WELES jest postacią bardzo bliską i powszechnie akceptowaną oraz zrozumiałą.  W Szwajcarii otwarto właśnie budowany przez 17 lat Tunel Godarda/Gottharda, prestiżowe przedsięwzięcie mające upamiętnić możliwości technologiczne i wspólny wysiłek tej Górskiej Demokratycznej Federacji Ludów Ziemi. Wśród katolików i księży, (zwłaszcza w Polsce) podniósł się straszny szum i widowisko inauguracyjne przygotowane w Duchu Ekumenicznym i w Duchu Odrodzonej Wiary Przyrody/Przyrodzonej, okrzyknięto Misterium Sza-Tana. Owszem, nie ulega wątpliwości, iż były to Przyrodzone Tany, owszem nie ulega wątpliwości, iż była to Magija-Mogtowija, czyli poświęcenie tunelu i góry Mogtycznej Mocy i odpowiedniemu jej reprezentantowi Welesowi, ale na pewno nie ma to nic wspólnego z chrześcijańskim pojęciem lucyferyzmu, czy też prawdziwym rytuałem satanistycznym, któremu na pewno bliższe są te obrządki które mają miejsce w kościele katolickim. God-Hard (Gotehart/Godehard – Twardy God = God Hartu = Kir Zimy) to słowiańskie bóstwo przejęte następnie przez Germanów na Połabiu i w Łużycach (Godehard, Gonedraht) uosabiające Welesa i Kostromę, Porę tryumfu Zaświatów/Podziemia – czyli Boga/Boginię Zimy, Śniegu, ale i Oczyszczenia Dusz (Hartowania) do ich ponownego powrotu do Życia na Ziemi.
leadgottard2-886x425

2 czerwca (2016) oficjalnie otwarto Gotthard Base Tunnel – najdłuższy, bo liczący sobie 57 km tunel na świecie. Uświęcono go przez symboliczne objęcie patronatem Boga Zaświatów/Podziemia Kozłonogiego Welesa.

 

https://www.google.pl/search?q=Otwarcie+tunelu+Gottharda&safe=off&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-hLPLiMTYAhUCJpoKHW3qD_QQ_AUIDCgD&biw=1280&bih=892

Ceremonia rozpoczęła się wewnątrz tunelu od wejścia ubranej na pomarańczowo grupy, symbolizującej robotników pracujących przy tunelu, którzy przez tych 17 lat odeszli w Zaświaty, czyli umarli, stracili życie. Szli oni w rytm bębnów jako grupa Dusz, które znalazły się w Podziemiu Weli czyli w Zaświatach.  Automatyczne ruchy – Tanu (Tan-t-RA) jakie wykonywała zwarta formacja w rytm miarowego dźwięku bębnów wskazywały nie tylko, że jest to uświęcony tan (patrz dopiero co publikowane Święte Tany Georgija Gurdżijewa: Georgij Iwanowicz Gurdżijew – mag Bractwa Zorzy (Sarmoung).

Arytmiczny a zarazem rytmiczny automatyzm Świętych Tanów uzmysławia różnicę między Przyrodzonym Ruchem Istoty a Ruchem Istoty Świadomej. Zaraz po Odeszłych w Zaświaty Budowniczych, pojawiła się następna grupa na platformie kolejowej – symbolizująca Człowieka Tabula RAsa – czyli Człowieka Czystego, Jasnego, takiego Jak Go Pan Bóg Stworzył. Niestety twórcy spektaklu nie chcąc gorszyć purytan wszelkiej maści, dla których ciało nie jest Tabula Rasa Człowieczeństwa, lecz  jedynie Tabu, przyodział nieco te postacie w białą bieliznę. Obraz ten symbolizuje ludzi, którzy  podróżują nie tylko drogami fizycznego Świata – Matki Ziemi, ale też Podróżują przez Życie do jego nieuchronnego końca. Rodzą się Czyści i Jaśni, wręcz Boscy (Biel) i jako tacy powinni Przejść przez pobyt na Ziemi, by móc się wznieść w swoim człowieczeństwie i duchowości jeszcze wyżej.

Ortodoksów purytańskich (islamskich, katolickich, protestanckich i prawosławnych jak i judeistów) szczególnie oburzyła i poruszyła ich purytańskie ciemne myśli (te tzw. bezbożne i wyuzdane, czyli związane z kultem życia i miłości oraz kultem piękna i ciała) scena, w której Ludzie Kochają Się, Jednoczą, stanowią Wspólnotę Miłości a więc POKOJU na Ziemi. Rozumiem, że to co dla nas Wyznawców Wiary Przyrody jest naturalne (przyrodzone) – jak miłość własna i miłość do drugiego człowieka, uznanie dla własnej i cudzej cielesności i poszanowanie pełni  jej wyrazu, kult życia i miłości na Ziemi, wspólnoty i ogólnoludzkiego POKOJU – jest dla owych wyznawców faktycznego obrządku satanistycznego po prostu nie do przyjęcia. Oni w swoich kościołach odprawiają wszak obrządek Czci Śmierci, Zniszczenia, Upodlenia Ciała, Zabijania Człowieczeństwa i Poświęcania Człowieczeństwa oraz Poświęcenia Życia na Ołtarzu Śmierci. Stąd zapewne to purytańskie oburzenie – jakiego wyraz tutaj przytoczę za Gloria TV i innymi głupawymi stronami internetowymi: „Z niewiadomych przyczyn ludzie ci zaczęli się nagle obejmować w sposób daleki od powszechnie przyjętego. Seksualna natura tego aktu wydaje się być oczywista i niezwykle sugestywna zwlaszcza, gdy popatrzeć na to z homoseksualnego punktu widzenia.”

Co za beznadziejny bełkot istoty o spętanym ego, duchu i ciele – wypowiedź typowego satanisty, nieświadomego tego co sam uprawia w swoim katolickim/protetanckim/prawosławnym/islamskim/judaistycznym kościele, a już na pewno nieświadomego tego co właśnie widzi na obrazku. Im (wyznawcom niewolniczych kultów religijnych) oczywiście tylko wyuzdanie i orgie w tych purytańskich łbach siedzą – niczego bardziej nie pragną i niczego bardziej się zarazem nie boją.

Cytat z katolickiego bełkotu: „W pewnym momencie pod sufitem tunelu pojawiła się latająca postać o brzydkiej, abnormalnie dużej głowie wykrzywionego w grymasie dziecka. Nie sposób odgadnąć płci stworzenia ze względu na kobiece piersi co nie powinno dziwić bo żyjemy w czasach, w których tradycyjny podział na dwie płcie rozpada się na naszych oczach. Jest coś diabelskiego w tej paskudnej postaci – jakby sam Lucyfer albo inny upadły anioł wydostał się z piekielnej czeluści do jakiej dokopali się robotnicy budujący tunel. A może był to sam Baphomet? Postać o koźlej, rogatej głowie, kobiecych piersiach, siedząca na ujarzmionym świecie?”

Z zamieszczonego cytatu widać, ze katolik nie jest w stanie interpretować żadnego obrazu inaczej niż poprzez pryzmat wdruku jakiego dokonuje w nim całe życie indoktrynujący go od urodzenia aż do śmierci kościółek satanistyczny, czyli Korporacja Watykańska.  Kto zna Wiarę Przyrody ten wie że Bogowie Kiru – czyli Stron Świata i Pór oraz Kierunków Rozwoju to postacie nadludzkie, dwupłciowe, czasami przedstawiane z dwoma głowami, czasami z cechami obydwu płci. Nie ma w nich nic diabelskiego, a obrzędy tego rodzaju odbywają katoliccy chłopi w Polsce i w całej Słowiańszczyźnie nazywając je różnie, ale po krótce Jaryłą/Jarowitem lub Kostromą/Koladą, lub Gaikiem/Maikiem – zależnie od pory roku i fazy rozwoju Przyrody, którą owo bóstwo się opiekuje. Tutaj oczywiście jest Zima, Zaświaty, Oczyszczenie Dusz do nowego Żywota Ziemskiego – a więc Kostroma-Kolada. Ci biedni katolicy nie wiedzą nawet, że kolędując w grudniu i styczniu oddają cześć właśnie tej „odrażającej postaci” jaką tutaj widać. Tego rodzaju Tan Dusz w Zaświatach – właśnie tu oglądamy

Po wyjściu z Tunelu – Drogi z Zaświatów do Życia, pojawia się sam Weles (niekiedy interpretowany też jako Wołos – Bóg Płodności, Mnożnosci, Sporzenia, Opiekun Hodowli i dawca Dostatku). Kozioł i Kozica są jego zwierzęcymi ucieleśnieniami na Ziemi – dlaczego Kozioł? Odpowiedzcie sobie sami. A dlaczego Kozica – no chyba to oczywiste, że jest zwierzęciem, które trwa w wysokich górach , które jest w stanie żyć, kiedy cały świat przyrody zamiera, żyje w Białych Górach (Alpy=ALBA=Białe) i nigdy ich nie opuszcza . Znów głupi cytat: „… Podobno miał symbolizować alpejskie kozice. Jeśli tak, to dlaczego wszyscy dookoła oddają mu wiernopoddańczą cześć? Zebrani wokół niego ludzie kłaniają mu się, widząc w nim kogoś, kto ma nad nimi władzę… Kozica ma władzę???? Chyba nie…”

Co za bałwan to komentował, typowy katolicki wykształciuszek i Leming czystej wody. Nic dziwnego , że w tak ogłupiałych intelektualnie mózgach rodzą się różne głupkowate teorie na temat masonerii, magii, okultyzmu,  (obecnego w ich kościele ze szczególnym nasileniem, a jakże) i dawnych starożytnych symboli.

Cytat: „Następnie wyruszyła procesja, niosąc ze sobą rogatą czaszkę…..”. Proponuję koledze komentatorowi z ramienia Telewizji Gloria, czy innego głupiego portalu internetowego wizytę na Żywiecczyźnie, albo gdziekolwiek w krajach Słowian na Zapusty – Tam też chodzi w „procesji” Kozioł, albo nosi się kłapiącą kozią czaszkę, a czasami nawet wilczą.

„Po niej kolejna, tym razem złożona z kobiet, które przystawiły sobie do głowy kozie rogi.” Bez komentarza, bo głupota sugestii jest przerażająca.

Cytat: „Dookoła procesji biegał główny kozioł w szaleńczym, ekspresyjnym tańcu.” Dziwiłbym się gdyby nie biegał. To on jest wiodącą Korowód Odrodzenia Życia postacią.

Cytuję: „Procesja wyszła na zewnątrz. Na szatana (?) i jego wyznawców czekał szpaler robotników zombie”. Na zewnątrz czekają już w Świecie Żywych nie żadni zombie z kretyńskiego Hollywoodu i ogłupiającej Korporacji Watykańskiej, ale Żywi Ludzie, Bracia i Siostry.

Cytat: „A za nim podążała grupa młodych kobiet i mężczyzn w białych majtkach.” Oczywiście to głupie że byli w majtkach – powinni być nadzy, ale wtedy nasz komentator i jego współwyznawcy z katakumb pustynnej religii eksplodowaliby chyba z oburzenia.

Dalej już nie będę komentował tych głupot katolickich bo wydaje mi się to zupełnie zbędne. Tutaj Dusze wcielone z powrotem w Ziemskie Ciała ulegają unicestwieniu w Zaświatach. 

Światło Świata – Cytat:” Na zewnątrz stał ogromny ekran z którego patrzyło wielkie wszystkwidzące oko (!) Wokól niego unosiły się duchy a może dusze tych , ktorych złożono w ofierze krwiożerczemu bogu….”

Brawo! Co za celne spostrzeżenie, tylko oczywiście na odwyrtkę – jak to w chrześcijaństwie, a szczególnie w katolicyzmie.

Zaślubiny Ludzi z Welesem – z Wiarą Przyrodzoną Ziemi.

Skarabeusz – Symbol Odrodzenia z Zaświatów – u Słowian Biedronka/Wed-RAk – szczególny symbol czerwcowego KRESU/k-RA-szu i grudniowego Kraczunu – Przesilenia i Zwycięstwa Światła  nad Ciemnością (Najdłuższy Dzień Roku-Godu) oraz Przesilenia i Zwycięstwa Odradzającego się Światła (Najdłuższa Noc Roku-Godu). 

Trombity Ludów Szwajcarii obwieszczają światu cześć oddaną Bogom Przyrody.

Cytuję naszego oburzonego katolika: „Jedna z kobiet zarzuciła na kozła biały welon mówiąc: „Teraz jesteś panem świata!””

Na ekranie pojawił się jeszcze zegar który podążał raz do przodu a raz wstecz symbolizując ponadczasowość. Za każdym razem kiedy wskazówki zegara zmieniały kierunek na ułamek sekundy zatrzymywały się na godzinie 9:11….

 

Odpowiedzcie sobie sami dlaczego wskazówki zatrzymywały się na tych cyfrach.

 

Podobne rytualne otwarcia Olimpiady 2012 w Londynie i Zamknięcia Paraolimpiady 2012 w Londynie spotkały się z równie zajadłym atakiem Korporacji Watykańskiej i jej psów łańcuchowych, którzy wszędzie widzą zagrożenie dla swojej wyjątkowo uprzywilejowanej pozycji. Brawo Wolni Ludzie ze Szwajcarii, cieszę się widząc odrodzonego Ducha Wiary Przyrodzonej na Białym Lądzie u naszych szwajcarskich współbraci. Jak wykazało ostatnie referendum „W sprawie Gwarantowanego Dochodu Podstawowego” w Szwajcarii Wolnych Ludzi jest już ponad 24%, są doskonale zorganizowani i mają coraz więcej do powiedzenia. Nic dziwnego, że to w ich duchu odbyła się ceremonia Poświęcenia Tunelu Gottharta.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ikDpJZRSqz0
Absolutnie pogańska wizja Nowej Ziemi, czyli Wielka Zmiana na poczatek IO 2012 w Londynie (+ dyskusja + filmy)

Ceremonia Światła, Ognia, Ziemi i Wody na zamknięcie Olimpiady w Londynie, 09. 09. 2012 (czyli “Niepełnosprawni” sprawniejsi od “Sprawnych”)

 

Podziel się!