„Starożytna Polska – Słowianie”? – czyli Wielka Manipulacja Ruchem Słowiańskim na Fejsbuku!

„Starożytna Polska – Słowianie”? – czyli Wielka Manipulacja Ruchem Słowiańskim na Fejsbuku!

3.07 2019 – Ostateczny dowód  na manipulancki charakter Grupy „Starożytna Polska – Słowianie”, która jest najzwyklejszą cenzurowaną chucpą, pod ostrą kontrolą NIE WIADOMO KOGO – może służb specjalnych, może kościoła katolickiego, może AlloAllo, A MOŻE PO PROSTU OBCYCH. Wiadomość od moderatora, który wprowadził mój post z Harmonii Kosmosu po raz drugi, z dnia 2. 07 2019:

Od dzisiaj, tak jak zapowiadałem, Zarząd Tej Grupy ma od Ruchu Wolnych Ludzi Czerwoną i Czarną Kartkę. Tak działają bezczelnie, podszywając się pod „Starożytną Polskę” i pod Wolną Polskę CI, którym zależy na rozbiciu, rozkawałkowaniu Ruchu Słowiańskiego w Polsce oraz skanalizowaniu go dla własnych celów POLITYCZNYCH. Jest to działanie szczególnie perfidne, bo podważające zaufanie odbiorców do WOLNOŚCI i SENSU PRZEKAZU poprzez Grupy Społecznościowe w Internecie. Na szczęście mamy wystarczające narzędzia, żeby reagować natychmiast i eliminować tego rodzaju akcje „specjalne” z Naszego Ruchu Słowiańskiego. Wszystkie pozostałe Grupy Słowiańskie na FB zamieściły ten post bez problemu, więc mamy oczywistą jasność co do Zarządzających Grupą „Starożytna Polska – Słowianie”. Zarządzają nią Ci, którym solą w oku był tekst mojego przemówienia na Harmonii Kosmosu. Kto to jest odpowiedzcie sobie sami po zapoznaniu się z treścią przemówienia zamieszczoną poniżej oraz artykułem na ten temat z 01 07 2019.

 

 

Harmonia Kosmosu 2019: Słowiańskie Korzenie a Wolność, Suwerenność i demokracja bezpośrednia (wersja pełna tekstu – 60 minut!)

 

Starożytna Polska -Słowianie na FB, czyli jak cenzurują Słowian ci którzy uważają się za właścicieli tej grupy!

 

 

Podziel się!