Starożytna Polska -Słowianie na FB, czyli jak cenzurują Słowian ci którzy uważają się za właścicieli tej grupy!

Starożytna Polska -Słowianie na FB, czyli jak cenzurują Słowian ci którzy uważają się za właścicieli tej grupy!

O godzinie 21.20 dzisiaj (01 07 2019), po moim artykule post został zamieszczony ponownie na grupie Starożytna Polska – Słowianie na FB. Mam nadzieję, że niezostanie zdjęty, ale wiem że mój przypadek nie jest jedynym, a jest takich wiele i dotyczą ważnych osób, twórców powszechnie szanowanych w Słowiańskiej Społeczności. Pozdrawiam Moderatora z FB, który  sam do mnie się zwrócił  bym ponownie umieścił post. To jest działanie w duchu słowiańskim. OK.

W związku z powyższym mój dzisiejszy komunikat dla wszystkich Słowian, na temat grona uzurpującego sobie prawo do zarządzania Słowiańską Wspólnotą w Grupie na FB „Starożytna Polska – Słowianie” JEST KRÓTKI I OCZYWISTY:

OSTRZEGAM PRZED MANIPULACJAMI I UZURPACJĄ NA GRUPIE STAROŻYTNA POLSKA – SŁOWIANIE!

 

 

 

 

Skoro taka manipulacja dotyka mnie osobiście i tak ważną treść jaką chciałem przekazać wszystkim Słowianom, to mam do powiedzenia tylko tyle Zarządzającym tą Grupą:

ALBO MOJA WIADOMOŚĆ ZOSTANIE OPUBLIKOWANA NATYCHMIAST BEZ ŻADNEJ CENZURY I WARUNKÓW OSOBISTYCH,

ALBO

Zarządzający Grupą Starożytna Polska Słowianie na FB – mają ode mnie

CZERWONĄ I CZARNĄ KARTKĘ.

Działania jakie zaprezentowali kojarzą mi się nieodparcie z tymi dwoma kolorami.

DOWIEDZIAŁEM SIĘ TEŻ ŻE REGULARNIE NIEDOPUSZCZANE SĄ DO PUBLIKACJI W TEJ GRUPIE FILMY MARIANA NOSALA.

Te dwie rzeczy razem świadczą już o manipulacji wyższego szczebla i o czymś więcej NIŻ ZWYKŁE SZKODNICTWO. Ciekaw jestem co może dotknąć „zwykłego”, szarego użytkownika w tej Grupie?

Najprawdopodobniej nie znajdziecie tam od dzisiaj ani profilu Bialczynski.pl, ani też żadnych wiadomości ode mnie. Informuję, że nie zamierzam uczestniczyć w żadnych grupach na FB, które są manipulowane przez Administratorów z powodów osobistych, czy też z powodu innych niejasnych, ukrytych kryteriów.

Jak do tej pory dałem parę materiałów z tej Grupy aby ją zareklamować u siebie. Teraz dowiaduję się, że oni robią mi łaskę publikując cokolwiek co tam publikuję, zresztą bardzo, ale to bardzo rzadko. Komuś kompletnie tam chyba odbiło?! Oto jak działają ludzie, którzy chcą podzielić i zmanipulować środowisko Słowiańskie w Polsce.

Działania zarządzających tą grupą są w duchu absolutnie niesłowiańskim – w duchu Homo Sovieticus i nieodparcie znaczą że ma tam miejsce MANIPULOWANIE Treściami JAKIE SIĘ UKAZUJĄ.

Współpracę z tą grupą uważam z dniem dzisiejszym za zakończoną.

Pozdrowienia dla wszystkich publikujących i użytkowników w tejże grupie. Jeżeli chcecie czytać ciekawe treści i nowości Słowiańskie, jakie publikuję zapraszam do innych Grup na FB, na mój profil na FB i na moją stronę WWW, gdzie panują normalne, czytelne, słowiańskie – czyli demokratyczne zasady, a nie manipulacje.

Informuję też uprzejmie Zarządców Tej grupy, że jeszcze długo, bardzo długo, a najprawdopodobniej nigdy, nie uda się Wam zbliżyć do poziomu popularności strony bialczynski.pl

 

Podziel się!