Jerzy Zięba na żywo 29.06.2019 – Wspólnota serc z rodzicami Szymka!

Jerzy Zięba na żywo 29.06.2019 – Wspólnota serc z rodzicami Szymka!

Przede wszystkim jako rodzic łączę się w bólu z rodzicami Szymka. Po drugie składam w związku z pogrzebem publiczne kondolencje. Po trzecie pomimo żałoby jednak wysłuchajmy z powagą i zrozumieniem tego co mówi o tej sprawie Jerzy  Zięba na temat:

samego szczepienia i działania, które mogło uratować Szymka po tym szczepieniu (22′-23′),

ewentualnego przebiegu i trudności procesu sądowego z oskarżenia rodziców (15′),

podejścia do sprawy szczepień obowiązkowych i szczepionek opartych o aluminium i odpowiedzialności PISowskiego Ministerstwa Zdrowia (35′ – 42′ i całość materiału)

bzdurnej propagandy na rzecz Big Pharmy niemieckiego portalu Onet.pl (10′)

oraz o konieczności politycznego zdobycia przez Polaków pozycji PODMIOTOWEJ – SUWERENA w POLSCE, jeśli chcemy naprawdę zmienić stosunek rządzących partii do Zdrowia Polaków i Służby Ochrony Zdrowia w Rzeczpospolitej Polskiej. (33′ – 37′)

a także o bredniach pseudo-profesorów i pseudonaukowców z GISu (Głównego Inspektoratu Sanitarnego) oraz na temat bezpiecznej dawki witaminy D3 (42′ – 50′) jak również o „sprawiedliwym”  i „proobywatelskim” Państwie PISu (całość).

Czesław Białczyński – Harmonia Kosmosu  29 06 2019:

„Na naszych oczach toczy się odrażająca wojna ideologiczna dwóch religii – czarnej i czerwonej. Zabijane są w niej dzieci i dorośli, giną ludzie, Polacy, umierają drzewa, wycinane i palone,  i wybijane są bezlitośnie zwierzęta! POWIEDZMY IM STOP! Dosyć Tego!!!”

https://www.youtube.com/watch?v=VOm2gPSCSeA

 

„10 dni temu gruchnęła wiadomość o niesłychanym dramacie maleńkiego Szymka i jego rodziców w Radomiu i zbiegła się z Dyskusją o stanie integracji  medycyny polskiej na II Zjeździe Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej.

Odłączenie od aparatury podtrzymującej życie bez zgody rodziców małego Szymka to jest TOTALNY SKANDAL – po prostu zbrodnia!  Tak jak i to szczepienie na pneumokoki z powodu, którego tam się w szpitalu znalazł.

Wydarzenie to, samo w sobie, jest komentarzem do stanu polskiego prawa i polskiej medycyny, przede wszystkim ich stanu moralnego i stanu naukowej wiedzy, ale też stanu organizacji państwa i stopnia ubezwłasnowolnienia NAS – Obywateli tego Państwa.

Wiem co zrobiłby Rambo, gdyby jacyś ludzie w tak podły sposób odebrali życie jego dziecku! Nie miałoby to nic wspólnego z tzw. praworządnością, ale byłoby W PEŁNI UZASADNIONYM wyrazem pragnienia, natychmiastowego przywrócenia w Polsce naturalnych, niezbywalnych Praw Człowieka i Przyrodzonego Ładu Moralnego!

Jako rodzic, ale też jako zwykły człowiek i jako humanista, pisarz, jestem zdruzgotany stanem wiedzy i stanem moralnym polskiego środowiska naukowego, nauk medycznych i nie tylko medycznych. A przede wszystkim jestem zdruzgotany stanem wiedzy i stanem moralnym polskiego świata polityki. Ludzi, którzy odpowiadają z racji posiadanych narzędzi zapobiegania takim zdarzeniom, za ich zaistnienie.

Z czymś tak odrażającym moralnie, jak działanie lekarzy w Radomiu, jak działania  Ministra Zdrowia i wszystkich tzw. Masowych Mediów  w kwestii szczepień i powikłań poszczepiennych,  dawno się nie zetknąłem!. I to od lewa do prawa – od Gazety Wyborczej  i TVN, Newsweeków, Onetów, Polsatów do Telewizji Polskiej, TV Republika, TV Trwam i Gazety Polskiej!

Całokształt działania Państwa Polskiego od 30 lat w sprawie zabezpieczenia Prawa do Zdrowia Polaków i do Prawdziwej Zintegrowanej Opieki Medycznej w Polsce, w Państwie którego rzekomo jesteśmy SUWERENEM, to totalny skandal!

Uważam, że to do czego doszło niedawno w Radomiu, to niestety wina nas wszystkich! Całego Polskiego Społeczeństwa, które nie potrafi od 30 lat wyegzekwować tak podstawowego prawa jak Prawo do Zdrowia i Prawo do Godnego Życia w swoim kraju, w Rzeczpospolitej Polskiej.

Na naszych oczach toczy się odrażająca wojna ideologiczna dwóch religii – czarnej i czerwonej. Zabijane są w niej dzieci i dorośli, giną ludzie, Polacy, umierają drzewa, wycinane i palone,  i wybijane są bezlitośnie zwierzęta! POWIEDZMY IM STOP! Dosyć Tego!!!

Będziemy czekać i patrzeć jak umierają kolejni Szymkowie?! Nie ma na co czekać!

Jesteśmy silni i jest nas wystarczająco wielu. Mamy siłę na nawet ponad  20%, czego dowiedliśmy jako Wolni Ludzie w wyborach prezydenckich wiosną 2015 roku i potem, kiedy wprowadziliśmy do Sejmu Ruch Kukiza.

Idźmy i zagłosujmy na Demokrację Bezpośrednią i na Referendum Obligatoryjne! Jak będziemy mieć te dwie rzeczy, to wszystko inne, pójdzie już łatwo i szybko w Polsce.

Dziękuję!

Podziel się!