Do WSZYSTKICH WĄTPIĄCYCH! Pamiętajcie i włączcie się!

Do WSZYSTKICH WĄTPIĄCYCH! Pamiętajcie i włączcie się!

ŚWIADOMOŚĆ JEST NAD MATERIĄ I ONA MATERIĄ WŁADA.

Pamiętajcie, że każdego dnia w południe, dokładnie o godzinie 12.00 duża grupa Polaków, z pełną wiedzą jak to robić, łączy się ze Świadomością Nieskończoną rozciągając wspólnie z NIĄ-Naszą Macierzą, nad Polską  – Naszą Ojczyzną i nad Międzymorzem – Naszą Pradawną Lechią – Wielką Amarantową Tarczę Obronną ze Srebrzystym / Skrzystym / Złocistym / Ognistym, Wielkim /Białym Orłem-Sokołem-Rarogiem-Wijniksem (RA-ROgiem – Feniksem).

Rozwiązanie duchowe Dzieje Się cały czas. Siędzieje i Promieniuje ów Wijniks-Feniks, Święty Raróg w całą Słowiańszczyznę i w całe Międzymorze. Także na Kaukaz i Turcję, Grecję i zachodnią Europę, jak również na Rosję. Mało tego promieniuje na Chiny i Indie. NA CAŁY ŚWIAT. Mogliście się już wiele razy o tym przekonać, że działa i jak działa.

Głowa do góry i naprzód. Nie lękajcie się! Damy radę!

NIECH KAŻDY WŁĄCZY SIĘ NA 5 MINUT O GODZINIE 12.00 W TEN PROCES WIZUALIZACJI Z KONKRETNĄ INTENCJĄ „W OBRONIE TARCZĄ Z RAROGIEM POLSKI, POLAKÓW I CAŁEGO MIĘDZYMORZA PRZED WSZYSTKIMI NASZYMI WROGAMI”.

WSZYSTKIMI – ZROZUMMY SIĘ DOBRZE – „WSZYSTKIMI WROGAMI POLSKI I POLAKÓW ORAZ MIĘDZYMORZA”!

To działa przez cały czas od lata roku 2012, kiedy zainicjował to Wojciech Sergiel, a efekty chyba jasno widać. Możemy zrobić dużo więcej! W czerwcu, w 10 rocznicę działania tego blogu, pokażę wam co się wydarzyło tak naprawdę w Polsce od roku 2009. WIELKA ZMIANA!

Do WSZYSTKICH WĄTPIĄCYCH! Pamiętajcie i włączcie się!

 

czytajcie też:

 

Nowa Świadomość: Negatywne afirmacje i obrazowania religijne oraz ich wpływ na dobrobyt Polaków i stan Polski

 

Lekcja 10, część 1 – Tylko dla Wolnych Ludzi: Odwoływanie niechcianych umów.

 

Myśl i Słowo z Polski płynie w Słowiańszczyznę !

Lekcja 10 = 1: Jam Jest! – Kim jestem? – SięDzieje (część 2)

 

 

Podziel się!