Z Archiwum 2013: O Święcie Niepodległości, Marszu, Tęczy, Zbawicielu i o tym jak Zielona Moc gotuje urzędasów w Piekle

Święto Niepodległości, Tęczy, Zbawiciela; Zielona Moc gotuje urzędasów w Piekle

Przypominam ten artykuł w kolejną Rocznicę Niepodległości Polski i w przeddzień kolejnego Marszu Niepodległości, po to byśmy uzmysłowili sobie GDZIE JESTEŚMY, GDZIE BYLIŚMY i co się zmieniło od 2013 roku, jak zrealizowała się w te cztery lata PRZEPOWIEDZIANA TAMTYM ARTYKUŁEM WIELKA ZMIANA i wyznaczona nim PRZYSZŁOŚĆ Yeti-Yelity.

Czyż bowiem Zielona Moc i Miasto Jest Nasze – tak jak to zostało powiedziane – NIE ZGOTOWAŁY Yeti-Yelicie PIEKŁA na Ziemi???

Skala grabieży przy tak zwanej Reprywatyzacji Warszawskiej i skala ludzkich nieszczęść jakich Yeti-Yelity się dopuściły powoduje, że zblakła Zielona Afera – wycinka ponad 400 drzew. Ale wycinka w Parku Krasińskich była jak wiemy tylko Preludium Wielkiej Wycinki w Polsce. Los setek drzew wyciętych w Parku Krasińskich zaowocował jednak oporem, jaki objawił się Przeciw Masowej Wycince Drzew w Polsce i owocuje dzisiaj oporem przeciw Wycince Puszczy Białowieskiej. Na polu Zielonej Mocy jeszcze wiele przed nami, jednak tak jak napisałem 4 lata temu Ruch Społeczny zgotował Mafii Sędziów, Prawników i Urzędasów w Warszawie widzialne już dzisiaj Prawdziwe Piekło na Ziemi. Takie samo Prawdziwe Piekło na Ziemi spotka niszczycieli PRZYRODY odpowiadających za masową Wycinkę Drzew w Polsce i Wycinkę Puszczy Białowieskiej. TO NIEUCHRONNE i nie pomogą żadne modły – ponieważ Zbrodnia Została  Popełniona a Słowiańscy Bogowie (Światło Świata – Świat(ł)o-Mość Nieskończona) Nie Wybaczają  Zbrodni i Nie Mają Litości dla gwałcących Prawo Przyrodzone. Gwałcących Prawo Przyrodzone tych, którzy rządzą Dzisiaj, Ręka Boga dosięgnie niezawodnie Jutro.  

Możemy narzekać, że ideał Wolnej Polski wciąż nie jest zrealizowany, ale wszystkim zniecierpliwionym „powolnym” tempem tej najważniejszej Zmiany, która ma nas zaprowadzić do Naprawdę Wolnej Polski dla Wszystkich Polaków, polecam aby porównali sobie Marsz jaki odbędzie się 11 Listopada 2017 z tym marszem i relacjami z niego, które tutaj pod linkiem przywołujemy – z roku 2013.   

Oto poniżej tamten artykuł-PRZEPOWIEDNIA, zwłaszcza dla tych wszystkich „materialistów” i „racjonalistów”, którzy wciąż nie uznają Paradygmatu iż NASZA Świadomość kieruje Materią tego Świata, i że Świadomość Nieskończona kreuje Wielką Zmianę, a także przemawia do NAS pokazując dobitnie co będzie. Trzeba tylko umieć Jej Słuchać! Śmichy Chichy Się SKOŃCZYŁY!  

Marsz-Niepodleglosci--Kibice-odpalili

 

O Święcie Niepodległości, Marszu, Tęczy, Zbawicielu i o tym jak Zielona Moc gotuje urzędasów w Piekle

11 listopada 2013 r. ulicami Warszawy po raz czwarty przejdzie największa, doroczna manifestacja narodowa – Marsz Niepodległości. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy na nią wszystkich Polaków, dla których suwerenność naszego państwa, opartego na 1000-letniej tradycji i tożsamości narodowej, to wartości pierwszorzędne.
Inicjatywa Marszu Niepodległości otwarta jest dla każdego, kto podpisuje się pod hasłem w pełni niepodległej Polski niezależnie od przynależności ideowej czy politycznej. Biało-czerwona, potężna manifestacja narodowa ma jak co roku pokazać jedność i determinację Polaków do walki o Niepodległą Rzeczpospolitą. Zwłaszcza teraz, gdy Unia Europejska trzeszczy w podstawach, sztuczna waluta euro pogrąża kolejne gospodarki, a Polsce i wielu innym państwom narzuca się dławiące nasz rozwój ograniczenia, takie jak „pakiet klimatyczny”. W takiej sytuacji opinia publiczna w naszym kraju i poza jego granicami musi usłyszeć mocny, jednoznaczny głos, głos opowiadający się za suwerennością: polityczną, kulturalną, gospodarczą. Ma to być klarowny głos społeczeństwa, przeciwstawiony mętnym, niejednoznacznym i bojaźliwym wypowiedziom przedstawicieli klasy politycznej i rządzących Polską elit. Podpisano „Stowarzyszenie Marsz Niepodległości”.

 

mm 1skychart.ashxWidok na orbitę – trasę przelotu komety ISON C – 14 11 2013 – na tle gwiazd.

Kometa C/2012 S1 (ISON) popisała się kolejnym wybuchem i zauważalnym wzrostem jasności – podaje serwis NASA o nazwie SpaceWeather.com. Kometa C/2012 S1 (ISON), zapowiadana na kometę stulecia, przez pewien czas trochę nas rozczarowywała będąc nawet 3 magnitudo słabsza od oczekiwań. Wszystko zmieniło się 13-14 listopada, kiedy to kometa pojaśniała kilkukrotnie i zaczęła rozbudowywać piękny warkocz.

11.11.2013 – Wielka Zmiana trwa w całej pełni. Nasza pogańska tożsamość sięga około 30 000 lat, albo co najmniej 10.000 lat w Europie, a nie 1000 lat na jakie powołują się członkowie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Myślałem, że w ogóle nie będę komentował tego dnia i wydarzeń towarzyszących mu w rzeczywistym świecie i świecie medialnym-wirtualnym. Okazuje się jednak, że w opisie wydarzenia jaki przewalił się przez media i to zarówno pop-propagandowe jak i te solidniejsze internetowe, wnikliwiej obserwujące RzczyIstność kompletnie zabrakło pogłębionej, holistycznej oceny wydarzeń ostatnich dni, czyli Listopada 2013 i nadchodzącego Grudnia 2013, w Polsce i na Świecie. Mało tego, z licznych komentarzy, nawet na naszym blogu, widać, że mało kto w ogóle przeanalizował cele i hasła tego marszu. Pisano nawet tutaj, że nie ma czego świętować, że przecież nie ma niepodległości, że jest niewola „jewropejska”, i w tym stylu i duchu, podczas gdy hasłem marszu było właśnie Przywrócenie Pełnej Niepodległości Polski, której nie ma w sposób oczywisty. Władający Polską politycy i media po Marszu „postarali się”, aby podkreślić swój wasalny status wobec sąsiedniego kraju. Żeby dobrze zrozumieć sens tego kajania się zbiorowego rządzącej Polską Yeti-Yelity, tzw. Układu Warszawskiego, trzeba dobrze zrozumieć co właściwie się stało, co w Polsce sprokurowano (i to na planie materialnym i na planie mentalnym, a nie tylko na poziomie płasko widzianej „polityki”).

więcej: https://bialczynski.pl/2013/11/15/o-swiecie-niepodleglosci-marszu-teczy-zbawicielu-i-o-tym-jak-zielona-moc-gotuje-urzedasow-w-piekle/

Podziel się!