1. Polska – Litwa – przed Świętem Niepodległości; 2. Zaproszenie na Marsz

1. Polska – Litwa – przed Świętem Niepodległości; 2. Zaproszenie na Marsz

 

ZAPROSZENIE NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

Ponieważ Rodzimowiercy Polscy uczestniczą od samego początku w Marszach Niepodległości i reprezentowani są i byli przez Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Kultury NIKLOT, czuję się w obowiązku Zaprosić Do Marszu Niepodległości WSZYSTKICH POLAKÓW, KTÓRZY IDENTYFIKUJĄ SIĘ Z POLSKĄ I LECHICKĄ KULTURĄ OD CZASÓW STAROŻYTNOŚCI PO DZIŚ DZIEŃ, ZE SŁOWIAŃSKĄ TRADYCJĄ OBYCZAJÓW I OBRZĘDÓW ORAZ Z HISTORIĄ NADWIŚLAŃSKIEGO OŚRODKA POLITYCZNEGO. 

https://www.youtube.com/watch?v=Q-3rwCD9Skw

 

Chociaż polityka i historia wciąż ochładzają stosunki polsko-litewskie, prywatnie Polacy i Litwini odnoszą się do siebie, ale i o sobie coraz cieplej. Takie optymistyczne wnioski płyną z naszej sondy przeprowadzonej na ulicach Wilna. Jakie więc opinie na nasz temat padają z ust sąsiadów ze wschodu? Te odpowiedzi cię zaskoczą!

2. Prezentujemy oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017. Spot przygotowali Katoliccy Narodowcy, którzy organizują ten marsz, w duchu typowego dla siebie zawłaszczenia Święta Wszystkich Polaków jakim jest ta rocznica. NARODOWCY KATOLICCY zapominają chyba że Józef Piłsudski był socjalistą, a też zapominają o tym że są oprócz nich także inni uczestnicy tego marszu, którzy niekoniecznie identyfikują się z katolicyzmem.

Ponieważ Rodzimowiercy Polscy są obecni od samego początku w Marszach Niepodległości i reprezentowani są i byli przez Stowarzyszenie na Rzecz Tradycji i Kultury NIKLOT, czuję się w obowiązku Zaprosić Do Marszu Niepodległości WSZYSTKICH POLAKÓW, KTÓRZY IDENTYFIKUJĄ SIĘ Z POLSKĄ I LECHICKĄ KULTURĄ OD CZASÓW STAROŻYTNOŚCI PO DZIŚ DZIEŃ, ZE SŁOWIAŃSKĄ TRADYCJĄ OBYCZAJÓW I OBRZĘDÓW ORAZ Z HISTORIĄ NADWIŚLAŃSKIEGO OŚRODKA POLITYCZNEGO. 

https://www.youtube.com/watch?v=rP6-r-zBS9U

Podziel się!