HOŁD RUSKI – prof. Józef Szaniawski [Archiwum 2011]

HOŁD RUSKI – prof. Józef Szaniawski

Jan Matejko – Hołd Ruski

Audycja Radia Maryja w dwóch częściach – Warto posłuchać w związku z Rocznicą Niepodległości Polski. Sam nie wiem od której części powinniście zacząć, czy może od 2-giej? Zestawienie obydwóch tych części pokazuje dobitnie upadek  poczucia Wartości Polaków i antypolskość ówczesnych Władz Rzeczpospolitej w roku 2011, na przykładzie – nie nazwę tego inaczej – JAJ, jakie sobie Eurokracja robiła ze Święta Narodowego Polaków – i Marszu Niepodległości 11 listopada. Był to upadek, z którego musieliśmy się jako Polacy podźwignąć i z którego wciąż, każdego roku nieustannie musimy się dźwigać, aż nie podźwigniemy się do takiego stanu mentalnego, który opisuje część 1 audycji „Hołd Ruski”.

Pamiętajmy też, że profesor Szaniawski zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, a był jedną z tych osób, które od początku uważały, że w Smoleńsku 10 04 2010 miał miejsce zamach.

Pamiętajmy, że i dzisiaj Minister Obrony Niemiec ma czelność bredzić o bratniej pomocy dla zadymiarzy, którzy chcą obalić przemocą na ulicach, legalnie wybrany rząd w Polsce. Tym ważniejsza jest dzisiaj, w dobie toczącej się III Wojny Światowej,  walka z agenturą wpływu i Zabójcami z V Kolumny w Polsce.

Dobra wiadomość z wczoraj jest taka, że w lutym 2018 zapadnie decyzja o lokalizacji w Polsce Nowego Dowództwa NATO, co oznacza lokalizację u nas wielkiej bazy wojsk USA i czyni Polskę prawdziwym bastionem, zdobycie którego Rosja może sobie wybić z głowy na zawsze!

Da nam to czas na odbudowę gospodarki i rozbudowę własnej Polskiej Armii i sił Samoobrony Terytorialnej, które będą w stanie w perspektywie roku 2030 bez niczyjej pomocy obronić nasz kraj i budować spokojnie potęgę Międzymorza, która zrównoważy siły  w Europie na linii Niemcy – Międzymorze – Rosja.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=SrReNuxW0vc

https://www.youtube.com/watch?v=Facnv_K15jg

Podziel się!