Tak nas dojono!

Tak nas dojono!

Z związku z tym jak nas dojono, jak dojono Polską Mleczną Krowę, przypomnę tutaj nieco wyrwany z kontekstu cytat z artykułu z 6 stycznia 2017:

„… Mordować chcą w Polsce Opozycję MACIEREWICZ Z KACZOREM, TYM PRZEBRZYDŁYM ZIMNIOKIEM – KARTOFFELMANNem!!! Opozycję, która gwarantowała wszak, że Polska Dojna Krowa nie będzie podczas dojenia za dużo wierzgać i pozwoli się wydoić aż do śmierci – oczywiście własnej śmierci, owej polskiej, czerwono-różowo-czarnej Krowy, do swej koszernej śmierci.

Jedyna Twarz Medialna KODu, niejaki Kijowski, okazuje się nie tylko oszustem nie płacącym alimentów, ale zwykłym kanciarzem, fałszerzem faktur, który pobiera za usługę wartą 69 złotych 6999 złotych od Ferajny Sorosa, a to wszystko za plecami swoich KODerskich kolegów, którzy „orają na wolontariacie”. Powinienem napisać orzą, ale oni nie orzą, oni orają.

Czy to możliwe żeby bez pomocy boskiej, niebiańskiej, bez udziału NADISTOTY to wszystko działo się naprawdę? Niech mnie ktoś uszczypnie, bo chyba śnię!!!!!!!!

Wolni Ludzie, Ruch Wolnych Ludzi opierający swoją filozofię na odrodzeniu etnosu, tradycji i zasad demokracji bezpośredniej wolnych plemion starożytnej Wielkiej Lechii, Ruch Wolnych Ludzi z głównym ośrodkiem we Wrocławiu, ma „wrocławski” z przywództwa, Ruch Kukiza w Sejmie! Ruch Kukiza, który co prawda nie jest reprezentacją doskonałą RWL – tu w pełni się zgadzam –  ale jest forpocztą RWL rosnącą z każdym miesiącem w siłę. Republika Ślężańska wystartowała z sukcesem.

Życzmy sobie w nowym 2017 roku, by wszyscy trzymali tak dalej jak trzymają obecnie! Niech ci, którzy toczą się w dół toczą się jeszcze szybciej w tymże kierunku, a ci którzy idą w górę, niech idą niczym rakieta Tytan 5A – Jeszcze szybszych postępów Wielkiej Zmiany w Polsce i na Świecie! Wszystkie znaki wskazują, że tak się właśnie dzieje.

https://www.youtube.com/watch?v=vqCrULEFfL0&feature=youtu.be

Całość artykułu ze stycznia nadal pozostaje aktualna: Nowy Rok 2017 w polskiej i światowej polityce, czyli Wesołych Świąt Sześciu Króli!

Podziel się!