Nowy Rok 2017 w polskiej i światowej polityce, czyli Wesołych Świąt Sześciu Króli!

Nowy Rok 2017 w polityce, czyli Wesołych Świąt Sześciu Króli!

projekt-godla-lechii_trojmorzaNaprawdę chodzi o miliardy, naprawdę chodzi o kasę banksterów i o polityczne interesy banksterów, ale przede wszystkim chodzi o to, że od Polski znowu zaczyna się NOVE – dlatego opór Systemu jest wielki,  tak na Wschodzie (Moskwa), jak i na Zachodzie (Berlin, Bruksela, Nowy Jork, Paryż). Węgiersko-Polska rewolta odcisnęła piętno na wyborach w USA i w tej chwili nie tyle liczy się tam banksterka nowojorska, co radykalne porządki wewnętrzne w yetisyńskim establiszmęcie USA, zapowiadane z Waszyngtonu przez Trumpa. Bo Trump jest teraz zakładnikiem woli Amerykańskiego LUDU. Nie spełni obietnic wyborczych, to tak jak polski PIS pójdzie się paść na zieloną trawkę.

Odpowiednikiem amerykańskim ideologii GieWu jest ideologia NYT, odpowiednikiem PO+PSL+SLD+Nowo – jest w USA arystokracja polityczna zarówno ze strony Republikanów jak i Demokratów, a odpowiednikiem Komorowskiego była Clinton. Mają tam też teraz swój KOD i Obywateli RP gotowych strzelać i zabijać na ulicach, byle wróciło „stare i nasze”.

Wygrał wybory amerykański Kukiz, oczywiście z poprawką na amerykanizm+komercję+interes mocarstwowy. W polityce amerykańskiej jest jednak kimś jak muzyk rockowy, który został prezydentem – celebryta z programów rozrywkowych w telewizji i hardcorowy biznesmen. A wybory wygrali mu Polacy Amerykańscy.

Do cholery z tą Polską!!! – Zrobimy im Majdan – zdecydowali banksterzy i wykonali w Warszawie ruch ręką Sorosa i jego polskich pionków – Pinokiów z długimi nosami: Michnika, Petru, Schetyny, Kijowskiego co Wisłę zawraca swoim cienkim kijkiem.

 

 

 

Doszło jednak nie do Nocnej Zmiany, tylko do totalnej kompromitacji, bo wybrali na wodzów puczu dwóch, a nawet trzech, klaunów. Trójca Święta Totalnej Opozycji przypomina bandę zdezorientowanych chłopaków z procami w piaskownicy. Naprawdę miałem lepsze zdanie o inteligencji Michnika i Smolara, no i przede wszystkim Sorosa. Moskwa już się podpaliła i złożyła gratulacje KODersom i Obywatelom RP za Zadymę, Nocną Zmianę i Powrót do Normalności! A tu CIAMAJDAN WYSZEDŁ! Ależ plama!

Do tego Intelektualny Gigant PETRU dał się sfotografować w samolocie na Maderę z kochanką, podczas kiedy Die Welt publikuje wiadomości o zabijaniu przez PIS demonstrantów w Warszawie oraz o zagrożeniu życia „opozycji totalnej” (a może totalitarnej jednak?) koczującej na świętych barykadach obrony demokracji w Sejmie, niczym robotnicy w Stoczni Gdańskiej w 1980! Schetyna okazał się nie lepszy – był w tym czasie, gdy po ulicach Warszawy lała się koderska krew, a posłowie PO odprawiali pasztetową wigilię w Sejmie, na nartach w Austrii!

Mordować chcą w Polsce Opozycję MACIEREWICZ Z KACZOREM, TYM PRZEBRZYDŁYM ZIMNIOKIEM – KARTOFFELMANNem!!! Opozycję, która gwarantowała wszak, że Polska Dojna Krowa nie będzie podczas dojenia za dużo wierzgać i pozwoli się wydoić aż do śmierci – oczywiście własnej śmierci, owej polskiej, czerwono-różowo-czarnej Krowy, do swej koszernej śmierci.

Jedyna Twarz Medialna KODu, niejaki Kijowski, okazuje się nie tylko oszustem nie płacącym alimentów, ale zwykłym kanciarzem, fałszerzem faktur, który pobiera za usługę wartą 69 złotych 6999 złotych od Ferajny Sorosa, a to wszystko za plecami swoich KODerskich kolegów, którzy „orają na wolontariacie”. Powinienem napisać orzą, ale oni nie orzą, oni orają.

Czy to możliwe żeby bez pomocy boskiej, niebiańskiej, bez udziału NADISTOTY to wszystko działo się naprawdę? Niech mnie ktoś uszczypnie, bo chyba śnię!!!!!!!!

Wolni Ludzie, Ruch Wolnych Ludzi opierający swoją filozofię na odrodzeniu etnosu, tradycji i zasad demokracji bezpośredniej wolnych plemion starożytnej Wielkiej Lechii, Ruch Wolnych Ludzi z głównym ośrodkiem we Wrocławiu, ma „wrocławski” z przywództwa, Ruch Kukiza w Sejmie! Ruch Kukiza, który co prawda nie jest reprezentacją doskonałą RWL – tu w pełni się zgadzam –  ale jest forpocztą RWL rosnącą z każdym miesiącem w siłę. Republika Ślężańska wystartowała z sukcesem.

Życzmy sobie w nowym 2017 roku, by wszyscy trzymali tak dalej jak trzymają obecnie! Niech ci, którzy toczą się w dół toczą się jeszcze szybciej w tymże kierunku, a ci którzy idą w górę, niech idą niczym rakieta Tytan 5A – Jeszcze szybszych postępów Wielkiej Zmiany w Polsce i na Świecie! Wszystkie znaki wskazują, że tak się właśnie dzieje.

Od marca Kanada znosi zakaz marihuany, od teraz też w Finlandii rusza w ograniczonej skali eksperyment z gwarantowanym dochodem podstawowym. Jeżeli Francuzi okażą się wystarczająco zrewoltowani nieudolnym rządzeniem to w ślad za nimi mogą iść Niemcy. Wygrana Le Pen to koniec strefy euro i socjalistycznej UE. Wielka Zmiana w Europie stanie się wtedy faktem. Widać jak TVNy i Polsaty trzęsą gaciami obserwując to wszystko z pozycji światowej banksterki. W efekcie tych Noworocznych Fajerwerków Wielkiej Zmiany Europa osiągnie taki kształt, jaki proponuje Polska, a za Polską Wielka Brytania – federacji państw narodowych, a nie federalnego państwa jak Bundesrepublika. Do takiej Europy Wielka Brytania chętnie powróci – kto wie, może nawet nie zdąży porządnie z niej  wyjść, jak już będzie mogła zacząć wracać.

A ta ostatnia rzecz moi drodzy otwiera naprawdę realnie drogę do integracji Międzymorza w ramach wolności prowadzenia polityki zagranicznej państw Federacji Europejskiej – bez żartów.

Siędzieje!

Swoją drogą przecież w życiu nie wymyśliłbym takiego scenariusza! Gdybym to przyniósł do Zespołów Filmowych to dostałbym kopa w tyłek – i tyle – bo tyle tutaj jest w tej historii kiczu, kitajskiej dramaturgii i zwykłego chłamu.

mondoshawans

Niemcy? – pyta jeden z bohaterów filmu „Piąty Element” na widok Mondoshawanów. Ale czy to przypadkiem nie jest Święta Trójca Totalnej Opozycji?

[Rozporki świecą pustką? – Tak bo to są goście bez jaj!]

Blog Bialczynski.pl ma się moi Drodzy Czytelnicy bardzo dobrze mimo prac remontowych, które trwają nieustannie od kwietnia 2016 i powodują przepięcia, zanikanie i powracanie komentarzy z przeszłości, chwilową nieobecność w eterze internetowym i przez to zmniejszenie liczby odwiedzających. Gdyby nie te zawieruchy przekroczylibyśmy w tym roku 2.000.000 odsłon, a tak musieliśmy się zadowolić co prawda kolejnym rokiem wzrostu, ale zatrzymać się na pułapie 1.600.000, przy czym 71% to wejścia czytelnicze, a nie zwykłe kliknięcia. Notujemy zdecydowany ruch w górę, w grudniu było ponad 167.000 wejść. Doprawdy to imponujące! Dziękuję wszystkim czytelnikom za aktywność w roku 2016 i za cierpliwość w związku ze zmianami blogu. Macie tutaj do dyspozycji ponad 2100 artykułów jako tzw Wpisy i ponad 1900 artykułów jako tzw Strony (dostępne z „Przewodnika po blogu”), macie też  ponad 31.000 bardzo ważnych nieraz wypowiedzi w dyskusjach.

I to by było na tyle Moi Drodzy. Życzę Wszystkim Polakom Wesołych Świąt Sześciu Króli Anno Domini 2017!

flaga_polska

 

Podziel się!