1. Witold Gadowski: Spray przeciw ko… muchom!; 2. Mamy dowód na piśmie, że Sąd Najwyższy jest przekupny! – Stanisław Michalkiewicz

Witold Gadowski: Spray przeciw ko… muchom!

O tym co i za czyje pieniądze robi w Polsce Fundacja Otwarty Dialog, o trosce Bono o polską demokrację, o dwóch wetach prezydenta i czy Andrzej Duda mógłby założyć własną partię.

Więcej o Andrzeju Sabatowskim: https://youtu.be/1ui6USl95jo

http://gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności

 

https://www.youtube.com/watch?v=ckR5sgoywaY

Pan prezydent Duda w sprytny sposób uniezależnia się od PIS i tworzy swój własny obóz polityczny. Budzi to w publicystach PIS zarówno z TVP jak i Republiki oraz portali PISowskich (Niezalezna.pl, wPolityce.pl) istną furię. Oczywiście taktyka prezydenta Dudy jest tańcem na linie nad przepaścią, o ile nie jest stąpaniem po krawędzi brzytwy, ale innej drogi on nie ma. Może być tylko wasalem albo otworzyć się na inne środowiska. I otwiera się, głównie na Ruch Kukiz, a więc środowisko Wolnościowców, Samorządowców, Ustrojowców, Związkowców i eNDeków, ale także byłej UW/UD/KLD, czyli szeroko rozumianej Michnikowszczyzny i Kiszczakowszczyzny, którą usiłuje  metodami ustępstw przekonać do demokratycznych rządów prawa. Ta ostatnia misja moim zdaniem panu prezydentowi się nie powiedzie. Ale w sumie robi się interesująco, zwłaszcza w perspektywie jego reelekcji, a także możliwego sukcesu wyborczego Ruchu Kukiza w Kampanii Wyborów Samorządowych, która rozpoczyna się w jesieni oraz w wyborach do Sejmu  na poziomie 25% W 2019 ROKU.

 

Przy okazji chciałbym sprostować jakiś dziwny mit który tworzy propaganda GW i PO oraz TVN i Polsatu, WP.Pl, Interia.pl, TOK fm, RMF, Radio Zet, Onet.pl (wszystko to podmioty ZAGRANICZNE), jakoby Telewizja Polska była jakąś TVPis – to jest totalna BREDNIA, TOTALNEJ „opozycji” i banksterki w Polsce!

Oczywistym dowodem, że to nieprawda jest ciągła obecność na ekranach TVP polityków z PO, N i innych nawet nieobecnych w Sejmie partii, jak choćby SLD, ale też obecność na ekranach twarzy dziennikarzy ze starych komunistycznych rodzin warszawskich, a także choćby obecność w programach przywódców ENDecji (R. Ziemkiewicz) czy parlamentarzystów Ruchu Kukiza.  Mniemam też, że producent prywatny, wielki miłośnik Wałęsy i Michnika pan Kwieciński – firma AKSON Studio i spółki powiązane – nadal produkuje dla TVP programy/filmy za grube miliony złotych rocznie.

2. Mamy dowód na piśmie, że Sąd Najwyższy jest przekupny! – Stanisław Michalkiewicz

https://www.youtube.com/watch?v=H5B78iOSHqs&feature=youtu.be

Mamy dowód na piśmie, że Sąd Najwyższy jest przekupny! – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o decyzji SN o zawieszeniu postępowania w sprawie pana Mariusza Kamińskiego, szefa CBA, także o jednoczeniu się AK-owców z UB-ekami, o wojnie 3-go pokolenia UB z 3-im pokoleniem AK, o dalszych etapach niemieckiej kombinacji operacyjnej…

https://www.facebook.com/TVASME
https://www.facebook.com/0Stanislaw.M…
https://www.facebook.com/groups/Micha…
http://www.michalkiewicz.pl/

Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com

Zapraszamy do Klubu TV ASME:
http://www.asme.pl/pl/register.shtml
Nagranie pochodzi z witryny ASME:

Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!

 

MOIM ZDANIEM DOWÓD JEST TAKI SOBIE, ALE POGADANKA INTERESUJĄCA.

Podziel się!