Wielka Zmiana w polityce przyspiesza; Nowa Konstytucja Trzeciomajowa, czy kolejna gra PISu!

Wielka Zmiana w polityce przyspiesza; Nowa Konstytucja Trzeciomajowa


Kiedy w roku 2010 pisałem o tym, że Polska może realnie wywołać wojnę chińsko-rosyjską, gdyż jeden człowiek praktycznie może taką wojnę sprokurować (w artykule „Polska-Rosja: Czy Polacy mogą wywołać wojnę chińsko-rosyjską, czyli krótkie dzieje Królestwa Jaksa nad Amurem”) i potem o tym, że Polska jest Sercem Świata („11.11.11. – Święto 11 Listopada – Czy Polska zadecyduje o losach świata?”) taka możliwość znajdowała się zupełnie poza wyobrażeniem prawie wszystkich Polaków. Myślę, że pamiętamy też próby dyskredytowania myśli zawartych w tych artykułach i trollowanie pod nimi niemieckiej i rosyjskiej agentury polskojęzycznej, głupich POwskich Lemingów, zwykłej UBecji, zwyczajnych zdrajców Polski, którzy strugali publicznie Ruchowi Wolnej Polski pietruchę, robili przemądrzalskie uwagi i ryli ze śmiechu nad politycznymi „wypocinami kompletnego oszołoma i wariata” Białczyńskiego (nie inaczej jak nad Mitologią Słowian). Chciałbym wiedzieć co mają do powiedzenia Polakom ci ludzie teraz, po sześciu latach!

Opublikowany przeze mnie z okazji Święta Konstytucji 3 maja 2017 artykuł (Nowa Świadomość: Negatywne afirmacje i obrazowania religijne oraz ich wpływ na dobrobyt Polaków i stan Polski) czekał w kolejce na publikację gotowy już od miesiąca. Czyż nie trafił znowu w DZIESIĄTKĘ!

Idea zmiany Konstytucji jest proponowana przez Pawła Kukiza głośno na całą Polskę już od kampanii medialnej w wyborach prezydenckich 2015. Potem wielokrotnie przez niemal dwa lata powtarzana była ta propozycja na każdym kroku przez Ruch Kukiza. PIS unikał tego działania. PIS pokazał zresztą wszystkim Polakom, że ma w nosie postulaty typu Demokracja Bezpośrednia z lekceważeniem wyrzucając do kosza wszystkie dotychczasowe projekty społeczne z zebraną odpowiednią liczbą podpisów. PIS został przez te niemal 2 lata de facto ZMUSZONY przez Kukiz’15 do wykonania konkretnego działania w sprawie zmiany Konstytucji. Czyż nie oglądamy obecnie kontynuacji realnej/fizycznej Programu Ruchu Kukiza i Ruchu Wolnych Ludzi, czyli upartego mentalnego dążenia od kilku ładnych lat naszego ruchu do Zmiany Konstytucji i wprowadzenia Demokracji Bezpośredniej?!

Kornel Morawiecki opowiada tutaj jako forpoczta PIS, nieformalny przedstawiciel środowiska sprzężonego z PIS i Naczelnikiem Kaczyńskim, że stworzenie Nowej Konstytucji Trzeciomajowej na 3 maja 2018 roku jest niemożliwe, bo to zbyt skomplikowane, bo środowiska prawnicze są nieprzekonane, że mało jest czasu na dyskusję, na consensus i inne podobne bzdety. Mówi też że zmiana konstytucji jest niemożliwa przy obecnym układzie sił w Parlamencie. 

Jak wiele czasu na opracowanie, uchwalenie i proklamowanie Konstytucji 3 Maja mieli nasi dziadowie?! Ile czasu zajęło im uchwalenie tego prostego, złożonego z siedmiu (7!) stron dokumentu? Czy Nowa Konstytucja musi mieć 700 stron, po to żeby ją można było interpretować jak się chce? Czy ogłoszenie w Referendum Ogólnonarodowym Woli SUWERENA musi być odrzucone przez Sejm w którym większość ma pr5zecież PIS? Formalnie może przecież zostać przyjęte za wiążące! Tylko PIS musi tego chcieć naprawdę!

A ja pytam za Pawłem Kukizem dlaczego? I Paweł Kukiz w swoim przemówieniu do młodzieży w Sejmie (tutaj!: Dzisiaj: Doskonałe przemówienie Pawła Kukiza w Sejmie o ustroju III RP!) powiedział bardzo dokładnie dlaczego to jest niemożliwe – Bo w Polsce nie ma demokracji! Powiedział to także Liroy przy okazji walki o uprawy marihuany w Polsce (tutaj: Jakub Gajewski – „Jak zdelegalizowano konopie”; Hańbiąca ustawa w sprawie marihuany przyjęta dzisiaj przez PIS!) i powiedział to Jerzy Zięba podczas wystąpienia w sprawie GMO (tutaj!: 21 04 2017 NTV – Alarm i Skandal: Ustawa GMO PIS! – Stop GMO – Jerzy Zięba w Sejmie – Poruszające i mocne wystąpienie oraz Konferencja Ruchu Kukiza po debacie!). PIS został tymi jasnymi dowodami na brak demokracji zapędzony w kozi róg! Dlaczego? Bo naprawdę PIS wcale nie chce żadnej Demokracji Bezpośredniej ani żadnego Państwa Obywatelskiego.  Nie chce tego tak samo jak nie chce dostępu chorych Polaków do medycyny naturalnej, do marihuany leczniczej, do żywności wolnej od GMO, jak nie chce by przyroda w ostatniej europejskiej puszczy, Puszczy Białowieskiej rozwijała się w sposób Przyrodzony – Naturalny, nie chce by drzewa były w Polsce chronione, nie chce wcale ograniczać uboju rytualnego i doświadczeń na zwierzętach. Nie chce też Polski dla wszystkich Polaków, gdyż chce wyłącznie Polski dla Katolików i pokazuje to włączając się przez osobę prezydenta DUDY W ABSURDALNE OBCHODY 1050 LECIA CHRZTU POLSKI (SIC!) NA POGAŃSKIEJ GÓRZE ŚLĘŻY! Mało tego PIS nie rozlicza wcale złodziei i zdrajców z poprzedniego rządu! Ileż to było szumu wokół złodziejstwa odchodzącego prezydenta Komorowskiego i całej jego Kancelarii? Czy komuś z nich spadł włos z głowy?! A co zer zd5rajacami smoleńskimi? Co ze zwykłymi złodziejami z PO uwikłanymi we współpracę z mafią?! Z tą sprawą PIS celuje w kampanię samorządową w Warszawie ! Nie  liczy się sprawiedliwość tylko kampania samorządowa, przy której manipulacje zresztą gołym okiem widać. PIS NIE CHCE TEGO WSZYSTKIEGO, lecz jest zmuszony udawać że wykona to wszystko, bo tego chce Młoda Wolna Polska – RUCH WOLNEJ POLSKI!

Teraz kiedy widać już gołym okiem prujące się szwy na PISowskiej opowieści o Demokratycznej i Wolnej Polsce, o wsłuchiwaniu się PISu w głos Obywateli, w Głos SUWERENA rzuca na szalę, przy chwiejących się sondażach ostatnią kartę – Zmianę Konstytucji. PIS chce zmiany konstytucji, ale nie na taką jakiej chce Ruch Wolnej Polski – PIS chce mieć katolicką konstytucję, PIS chce zmienić godło i barwy narodowe dodając do Orła Krzyż. PIS nie chce Raroga ani barwy Amarantowej! PIS nie  chce mieć też takiego ustroju jaki jest w Szwajcarii – bo twierdzi że Polacy nie dojrzeli do prawdziwej demokracji.

Pamiętajmy, że Kornel Morawiecki zdradził Ruch Wolnych Ludzi i dopuścił się fałszerstwa w głosowaniu sejmowym dla interesu PIS, po czym sprzeniewierzył swój mandat społeczny nie zrzekając się go, gdy odkryto tę jego nieuczciwą machinację, a teraz tworzy partyjkę WIS, która jest właściwie PIS BIS, tak jak NO = BIS PO.  

Młodzi Polacy pokażcie PISowi raz jeszcze, że Wielka Zmiana jest nieuchronna i że zmieciecie PIS ze sceny politycznej jeżeli będzie uprawiał z Wami gierki zamiast wcielać w życie Demokrację Bezpośrednią, faktyczną Kontrolę Wyborów przez Obywateli i wpływ obywateli na ustawy!

 

 

Ruch Kukiza o Zmianie Konstytucji po proklamacji prezydenta Andrzeja Dudy –

Konferencja prasowa Agnieszki Ścigaj i Marka Jakubiaka ws Konstytucji 04.05.2017

Marek Jakubiak: Cieszymy się, że prezydent idzie drogą Kukiza!

Agnieszka Ścigaj: Panie Prezydencie proszę tego nie spieprzyć! (tę zdrową końcówkę wypowiedzi pani poseł Ruch Kukiza zdecydował się wyciąć z Youtube, a szkoda!)

Paweł Kukiz o Konstytucji z 97 roku – komu ona służy (sprzed pięciu miesięcy!)

Kim jest poseł – Ścigaj Ruch Kukiz 15

 

 

Podziel się!