1. Radio Katowice: Urszula Pawlik – Lekarze od zabijania. Medyczna gwardia Hitlera; 2. Globalista: Oskar Bednarski – Wielkie złoże uranu w Polsce odkryte!!!; 3. PZ: Co ULTIMATUM Rosji oznacza dla Polski?

Lekarze od zabijania. Medyczna gwardia Hitlera

Czy zbrodnię medyczną PIS + PO/KO + Polska 2050 + PSL + Nowa Lewica w Polsce i innych podobnych politycznych uczestników Koalicji Plandemicznej na Świecie można porównać do nazistowskich, faszystowskich, totalitarnych (komunistycznych)  zbrodni ludobójstwa?

Z powodu mechanizmu działania w Polsce i na świecie – TAK, z powodu liczby ofiar w Polsce (240 000 zmarłych w latach 2020-2022, lekko licząc) – NIE, ale…

…Ale jeśli do liczby ofiar w Polsce  dodamy ofiary śmiertelne z innych krajów świata i zsumujemy to otrzymamy liczby idące w miliony, przybliżone do ilości ofiar zbrodni hitlerowskich w obozach koncentracyjnych. To wszystko są ofiary Międzynarodowego Konsorcjum Rządów + Mediów + Koncernów Big Pharmy związanych z „przemysłem Covid-19” biorących udział w Międzynarodowej Koalicji Plandemicznej 2020-2023, a więc w XXI wieku.

2 x TAK! A co z 3 x TAK?! – czyli Norymbergą 2.0 dla tej zbrodniczej faszyzującej bandy ludobójców – polityków, przemysłowców, medyków, pracowników mediów namawiających i przymuszających oraz nawołujących do zbrodni???

Lekarze stanowili niestety  niezbywalną część tego Konsorcjum Zbrodni, i to w każdym kraju, który przystąpił do Faszystowskiej Koalicji Plandemii Covid-19.

Jak mamy ich nazwać? „Lekarze do zabijania” – „Medyczna Gwardia Kaczyńskiego, Tuska, Hołowni, Kosiniaka, Czarzastego”???  … Trumpa, Bidena, Trudeau, Macrona, Merkel, von der Layen itd….?

Bardzo ważny materiał nr 2 i 3 – na ten sam wbrew pozorom temat – prawdziwej suwerenności Polski.

 

1. Radio Katowice: Urszula Pawlik – O czym milczy historia? Lekarze od zabijania. Medyczna gwardia Hitlera

To będzie trudny, przerażający i zwyczajnie bolesny odcinek #ocmh naszego cyklu „O czym milczy historia?”. Tym razem Urszula Pawlik przedstawia nam książkę Joanny Lamparskiej Lekarze od zabijania. Medyczna gwardia Hitlera. Książka niezwykle mocna. Opowiada o ludziach, którzy wykonują zawód mający ratować ludzi, tymczasem oni decydują o śmierci setek tysięcy niewinnych i bezbronnych. Autorka podaje konkretne i okrutne przykłady ich działania. Eksperymenty powodujące cierpienie dzieci, kobiet, mężczyzn. Ostatecznie zadaje sobie pytanie jak ci ludzie mogli żyć? Jak mogli przytulić swoje dziecko kiedy właśnie zabili córkę czy syna kogoś innego?

https://www.youtube.com/watch?v=r1e94AOziOs

2. Globalista: Oskar Bednarski – Wielkie złoże uranu w Polsce odkryte!!!

https://www.youtube.com/watch?v=YMj7pOh3wvI

3. PZ: Co ULTIMATUM Rosji oznacza dla Polski?

https://www.youtube.com/watch?v=_B5M6qrERjQ

Podziel się!