Skoordynowany atak banksterski światowej i jej mediów oraz pseudo-rodzimowierców na Starożytną Słowiańszczyznę, Lehię i Wiarę Przyrodzoną Słowian

Skoordynowany atak banksterski światowej i jej mediów oraz pseudo-rodzimowierców na Starożytną Słowiańszczyznę, Lehię i Wiarę Przyrodzoną Słowian

Mamy ostatnio do czynienia z dziwnym zbiegiem okoliczności. Oto niemiecki polskojęzyczny Onet.pl  (Wielka Historia) publikuje 24 marca 2023 roku artykuł Kamila Janickiego podważający wyniki publikowane przez najważniejsze, najwyżej notowane uniwersytety na świecie i instytuty w ich strukturach zajmujące się badaniami genetycznymi, genetyką genealogiczną i historią starożytnych kultur archeologicznych, które uznały że współcześni Polacy są spadkobiercami w prostej genetycznej linii następujących po sobie kolejnych kultur starożytnych ulokowanych w Europie Środkowej po obu brzegach Dunaju i na północ od niego tworzących na tym terenie szereg zaawansowanych organizacji społeczno-politycznych od czasów co najmniej 3500 lat p.n.e. do współczesności. 

 

Podaję tę datę po to żeby nie wdawać się w nieistotne spory o to czy kulturę Starcevo i Vincza sięgające 6000 lat p.n.e. można traktować jako staroeuropejsko-słowiano-aryjskie czy też tylko jako staroeuropejskie do których dołączyli Słowiano-Ariowie około 3500 lat p.n.e..

Oto ten artykuł:

Spory o pochodzenie Słowian. Oto co mówią naukowcy

Jednocześnie  znajdujący się w posiadaniu judeo-banksterki z USA kompleks medialny Discovery i jego spółki zależne takie jak TVN oraz współpracownicy TVN (tzw „ludzie TVN”) tacy jak Bracia Sekielscy (SEKIELSKI BROTHERS STUDIO) publikują w niemal tym samym czasie w Internecie (27 marca 2023) prześmiewczy programik publicystyczny Karoliny Opolskiej  zatytułowany „Królestwo Tartarii, Wielka Lechia – czy można wierzyć historykom?”, w którym to programie wypowiada się „ekspert” od historii pan Wróbel.

Jakich ekspertów zatrudniają banksterskie media masowe mieliśmy okazję zaobserwować w trakcie pandemii, kiedy zachwalali oni Segregację Sanitarną Polaków i nic nie warte szczepionki mRNA w TVP, TVN, Polsacie, RMF, GW, onet, Interia i innych, albo kiedy wypowiadali się na temat skuteczności wlewów z witaminy C w walce z rakiem, czy przy innych okazjach publikowania przez nich propagandowych artykułów i propagandowych programów historycznych.

Niewiele dni wcześniej w Muzeum Początków Państwa Polskiego pod zarządem KO -PSL – Lewica  (Sejmik Województwa Wielkopolskiego) i kolegi Igora Górewicza, z pieniędzy polskich podatników (czy to przez   Ministerstwo Kultury bezpośrednio, czy też przez pulę podatków oddawanych przez rząd PISowski do dyspozycji samorządów zarządzanych przez inne okrągłostołowe partyjkiI) otwiera się anty-lechicką wystawę, która ma przekonać Polaków do tezy, iż nie istniała żadna kultura i cywilizacja oraz nie miały miejsca żadne inne Początki Polski niż te piastowskie i chrześcijańskie na ziemiach między Odrą a Bugiem w roku 966 n.e..

Wystawie tej towarzyszy chcący czy też niechcący i przypadkowo bądź zupełnie nieprzypadkowo  prześmiewczy programik internetowy Igora Górewicza, skądinąd do pewnego czasu zasłużonego krzewiciela wiedzy o Słowiańszczyźnie oraz rodzimowiercy. Pisaliśmy o tej wystawie  jak również o filmiku Igora Górewicza tutaj:

Tomasz J. Kosiński – Słów kilka o Igorze Górewiczu, wystawie w Muzeum PPP i o Zrzeszeniu Rodzimej Wiary

Jednocześnie na Fejsbuku w dniu 26 marca 2023 ukazuje się żenująca publikacja grupy

Slavic Paganism & Witchcraft

Ilustracja z tejże strony: https://www.facebook.com/photo/?fbid=555027573386743&set=a.432004612355707

która pozuje na lukierkowate „słowiańskie” z ducha i głęboko etyczne, wierne naukowej prawdzie rodzimowierstwo i słowiaństwo,

Ilustracja z tejze strony: https://www.facebook.com/photo/?fbid=587272490097405&set=a.456466879844634

ale jest w gruncie rzeczy grupą promującą czysto faszystowskie, totalitarne i inkwizycyjne metody działania

https://www.facebook.com/photo?fbid=555319310024236&set=a.432004612355707

Oto ona, gdzie autor / autorzy piszą:

https://www.facebook.com/SlavPaganism/posts/pfbid02BfMt267QEeCQyVSAExr7accXhyC59FeeBi1xcokzZ9FJ2D4nQJVpB8xm7ib82pCkl

Niewtajemniczonym przypominamy, że są tajemnice Słowian, których absolutnie nie należy zgłębiać. Dlatego, że są one bzdurnymi wymysłami autorów takich jak Tomasz Kosiński, Paweł Szydłowski, Czesław Białczyński czy Janusz Bieszk.
Przestrzegamy przed traktowaniem poważnie tego typu publikacji!
Sa to zwykłe brednie, wyssane z palca, nienaukowe, zachowujące jedynie pozory naukowości. Pseudonauka, fantastyka i generalnie kał! Nie kupować! Nie czytać! Przed jakimkolwiek użyciem spalić!
W artykuliku gdzie jak rozumiem wypowiedziała się na temat Starożytności Słowiańskich i Starożytnej Słowiańszczyzny grupa „wybitnych naukowców polskich”, władna oceniać autorytatywnie co należy czytać bo jest naukowe, a czego prawy Polak, rodzimowierca czytać nie powinien bo jest nie-naukowe, autor / autorzy zalecają ni mniej ni więcej tylko… palenie książek… określanych przez nich jako kał…
…Tak, dokładnie czynią to samo co czyniło średniowieczne chrześcijaństwo w Europie albo faszystowskie Niemcy, czy stalinowski ZSRR.
Pod tym apelem o palenie książek znajdujemy ochoczy odzew, w najmniejszym stopniu nie moderowany przez owoż lukierkowate i słodkie rodzimowierstwo widoczne tutaj: https://www.facebook.com/SlavPaganism , (znajdziecie tam niezliczone ilości słodkich obrazków niebieskookich miłujących bliźnich uroczych Słowian w bluzkach z czysto-białego lnu, jak te powyżej) wpisy członków tejże grupy i jej sympatyków o następujących treściach:

Milka Ryzczak

Pitolenie o watykanie i włączaniu myślenia za 3..2..1..

Anna Sława Rusowicz

A to nicponie, znów się szarogęszą na księgarnianych półkach? Pamiętajcie przekładać ich z działu historia na dział fantastyka!
Autor

Slavic Paganism & Witchcraft

Brakuje indeksu ksiąg zakazanych. 😉 Może jest dział „dla osób upośledzonych intelektualnie”? 😉

Piotr Chlebowicz

Bellona te banialuki wydaje…

Waldemar Wróżek

Piotr Chlebowicz np. Igora Górewicza

Patryk Górski

Jedną z książek Kosińskiego o Korzeniach Słowian spaliłem w piecu, po tym jak przeczytałem o powiązaniach z Annunaki…
Autor

Slavic Paganism & Witchcraft

Właściwa postawa!
  • Slavic Paganism & Witchcraft

    Tej jeszcze chyba nikt nie czytał, ale o poprzednich tego autora głośno jest w sieci. Pisał o naszym pochodzeniu z Imperium Lechitów, tworzył panteon słowiański w oparciu o twory literackie, stosował dziwne pojęcia, pisał, że Słowianki ssały penisy dzieci … No osobliwe miał teorie, jakieś takie dalekie od historycznych faktów. 😉 Nie trudno znaleźć recenzje jego prac w sieci. Gość po prostu wypisuje totalne bzdury wyssane z palca i pozuje na jakiś autorytet.

    Leo Mech

    Slavic Paganism & Witchcraft no nieźle 🙆🏻‍♂️ aż mnie zmroziło.Dzięki za wyczerpującą odpowiedź

Wojtek Wojtyłła

Turbo słowianizm. Teoria nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością historyczno naukową.
Można to nawet połączyć z naukami gender i bełkotem Grety Thunberg

Myślę, że wszystkim im  w najprostszy możliwy i wyjątkowo zrównoważony, rzeczowy, merytoryczny oraz kulturalny sposób odpowiada  Tomasz Kosiński na FB:

https://www.facebook.com/557285298/posts/pfbid0uSDEKcYh9ggxXrHE3YYUaPJSSfYRJ1n3eiKkiv6vhkhRuzAaevzaoKeMDAx2tEnl/?sfnsn=mo

Tomasz Kosinski Wedukacja
Janicki z „Wielkiej historii” znowu miesza. Już nie może kłamać, jak akademicy, że Słowianie przyszli nad Wisłę w VI wieku, bo archeogenetyka jednoznacznie potwierdziła ciągłość osadniczą.
Szukając więc koła ratunkowego dla skompromitowanych allochtonistów wymyślono, że to, iż na naszych ziemiach żyje ta sama ludność od tysiącleci, nie oznacza, że byli oni Słowianami.
To kim byli ja się pytam, Germanami, Turkami, Persami?
Oczywiście kultura słowiańska tak jak każda inna tworzyła się i zmieniała przez wieki. Po co więc taka negatywna narracja autora? Nie można po prostu stwierdzić, że byli to Prasłowianie, którzy, tak jak dzisiaj, nie stali w miejscu tylko się rozwijali, zmieniali zdobnictwo, technikę, zwyczaje, czyli to co archeolodzy nazywają kulturami archeologicznymi?
Komu ta ciągłość słowiańska przeszkadza, bo wygląda na to, że nie-Słowianom. Janicki nie jest i nie czuje się Słowianinem, jest judaistą. To daje do myślenia. Nasi akademicy to z kolei w większości filogermanie, którzy boją się w obecnej sytuacji utraty autorytetów, wiec będą krzyczeć swoją kłamliwą pieśń jak orkiestra na Tytaniku. Ten turbogermański okręt jednak tonie i nie ma co go żałować. Kłamstwo bowiem, nawet powtarzane 1000 razy pozostanie kłamstwem, a nie prawdą.
Oczywiście ta zbieżna w czasie wielowątkowa akcja medialna banksterki światowej z Niemiec, USA (o judejskich korzeniach – jak cały amerykański przemysł medialno-filmowy) i pożytecznych rodzimowierczych idiotów z Polski oraz akolitów Okrągłego Stołu kupionych za pieniądze Polaków ściągane jako podatkowy haracz, to czysty przypadek, zbieg okoliczności.
Dotarcie do starożytnych lechickich korzeni  i uświadomienie sobie przez NAS przez Polaków niesłychanej siły jaka w nas tkwi i niezbywalnego prawa do posiadania ziemi na której żyjemy sygnowanego tysiącleciami gospodarowania na niej i zamieszkiwania jej, jest kompletnie sprzeczne z interesami Globalistów jakie chcą oni realizować w Polsce, i względem Polaków, których chcą widzieć wyłącznie jako Niewolników w swoim społeczno-gospodarczo-politycznym Systemie Panów.
Im większy jest wpływ tej Wielkiej Zmiany Historycznej na Świadomość Zbiorową Polaków i im więcej mamy jej zwolenników w Polsce oraz innych krajach Słowian – w Międzymorzu –  oraz im bardziej przybliżamy się do samoorganizacji Nowego Społeczeństwa i Państwa tym brutalniejsze są i będą takie właśnie ataki.
Na szczęście większość intelektualistów, ludzi z otwartym umysłem, prawdziwej elity narodowej ma dzisiaj w roku 2023 jasny pogląd co do wiarygodności banksterskich mediów, które dały popis kłamliwej propagandy w latach 2020-2022.
Podziel się!