TV Zdrojowa / Czesław Białczyński: Słowianie w Starożytności – ustalenia genetyki, archeologii i lingwistyki oraz Tan Trzeci Wielki Jare Gody

Słowianie w Starożytności – ustalenia genetyki, archeologii i lingwistyki

Zobaczycie tutaj w słowach, ale przede wszystkim w obrazie (slajdach) wyrastające poprzez epoki od niepamiętnych czasów ludzkości Drzewo Słowiańszczyzny, którego jesteśmy współczesną KORONĄ. Będzie to obraz Drzewa Genetycznego, Drzewa Archeologicznego, Drzewa Lingwistycznego i wreszcie Drzewa Mitologicznego – Drzewa Wiary i Wiedy Przyrodzonej Słowian.

Dziękuję ekipom telewizyjnym, które udokumentowały to nasze wspaniałe spotkanie Wolnych Ludzi w Krakowie.

Przeczytajcie też na koniec co na temat owego spotkania piszę. Mogło nie dojść do skutku w związku z Wojną na Ukrainie, ale zrobiliśmy to. I zrobiliśmy we wszystkich wymiarach BARDZO DOBRZE. 

Rejestracja urywa się gwałtownie z przyczyn technicznych w chwili kiedy przechodzę do czytania fragmentu Księgi Tanów. Sam Tan Trzeci Wielki – fragment czytany przeze mnie – zostanie przez Michała Łyska i Zdrojową TV upubliczniony 20 marca.

Realizował zapis także Aleksander Berdowicz (Telewizja Porozmawiajmy) łącznie z czytaniem przeze mnie fragmentu Jarych Godów, rozmową z widzami którym odpowiadałem na pytania i inscenizacją wykonaną przez Wolnych Ludzi na podstawie scenariusza z Księgi Tanów. Są to sceny: Przybycia Jarowitów na Ziemię, Zaślubin Jarowitów i Marzanny oraz Obrzęd Topienia Marzanny w Wiśle na Otwarcie Wiosny i Słowiańskiego Roku Godowego (obrzędowego). Mam nadzieję, że będziecie mogli i tę część spotkania wkrótce zobaczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=edQTfoW7sK4

 

CZESŁAW BiAŁCZYŃSKi GENETYKA MOWA i KULTURA SŁOWiAN CZYLi JAK PiSAŁ BUŁHAKOW „KRWi NiE OSZUKASZ” SŁOWiANiE Z KRWi i SŁOWA KULTUROTWÓRCY CZESŁAW BiAŁCZYŃSKi AUTOCHTONi SERCA ŚWiATA WYKŁAD O NASZEJ GENETYCE i JEZYKU

 

Komentarz z Ostatniej Chwili w odpowiedzi w dyskusji pod artykułem o wojnie, plandemii i geopolityce YetiYelit z dnia 27 lutego 2022:

„Mój niedzielny wykład doszedł do skutku i wspaniała inscenizacja Jarych Godów z rzuceniem Marzanny-Śmierciuchy do Wisły też. Zastanawiałem się czy tego nie odwołać w ostatniej chwili, bo przecież ten Akt Bandytyzmu stał się dosłownie o godziny wcześniej!

Ale nie – chociaż mowa mi się nie kleiła i poszło to kiepsko – to jednak spotkaliśmy się w gronie fantastycznych Wolnych Ludzi z Małopolski i nie tylko. Chociaż wystąpienie naprawdę szło mi jak po grudzie, wierzcie mi tak ciężko jak nigdy dotąd – bo miałem wciąż w myślach to co Tam się dzieje na Ukrainie i w sercu ból Przelewanej Bratniej-Siostrzanej Krwi, to jednak w tym okropnym czasie powiedziane zostało to co powinno zostać powiedziane, zostało to nagrane i może będzie Wam, pokazane (mam nadzieję) i daliśmy jako Wolni Ludzie przekaz PRAWY – jak się patrzy – Śmierciucha popłynęła Wisłą do MORza i zapanowała radość, śpiew i Tany.

I tak czyńmy, żyjmy, z niczego nie rezygnujmy – wszystko co robimy jest PRzE-KAzem.
Pomagajmy jak kto może i potrafi – Przejdziemy RAZEM przez to wszystko co okropne i zostaniemy RAZEM na zawsze.

To Dzieje Się – To jest chwila Dziejowa – To jest Wielka Zmiana (jakkolwiek by nas w tej chwili bolała i przerażała). SIĘDZIEJE!”

Podziel się!