RAdość Myślenia: Paweł Ruszczyński – Siedem powodów głównych powracania epidemii

Siedem powodów głównych powracania epidemii

Mamy obecnie 16 sierpnia 2020. Od 07 sierpnia tegoż miesiąca obowiązują zaostrzone przepisy dotyczące ograniczeń i nakazów podczas panującej „epidemii”. 110 rządów na świecie ogłosiło pandemię i realizują z góry ułożony scenariusz mrożenia gospodarek, niszczenia branży turystycznej, lotniczej i gastronomicznej. Podobnie jak wcześniej kryzysy nieruchomości a wcześniej dotkomów a wcześniej innych branż, obecny kryzys światowy spowoduje powstanie olbrzymich, przejętych po zerowym koszcie, potentatów gastro-hotelarsko-lotniczych.

 

 

Będą one jednak nabijać kabzę banksterki a nie swoim prawowitym właścicielom, ich twórcom, często będące jedynym biznesem rodzinnym. Kogo interesuje, że jakaś rodzina nie ma teraz pracy i dochodów? Kogo interesuje, że dziesiątki tysięcy ludzi tracą pracę? Na pewno nie interesuje to banksterów którzy zaplanowali obecny kryzys bo oni właśnie czekali na takie czasy, czekali na „strzyżenie baranów”.

Politycy ramię w ramię z lekarzami, przy współudziale mediów (a zawody te nie należą już do branż zaufania publicznego) udowadniają wysoką śmiertelność obecnej epidemii, jedni nakręcają innych i stosując maksymalne dupochrony, straszą nas, zwykłych ludzi notorycznym kłamstwem, przeinaczeniami faktów i nowomową. Szambo kretyńskich tekstów, wypowiedzi jest wtłaczane do głów wystraszonych ludzi. Strach sieje spustoszenie. Ludzie są tresowani strachem.

Gdyby każdy wiedział jak działa polityka i kto jest na samej górze, gdyby ludzie wiedzieli jak działa agresywna BIGPHARMA i jakie metody wypracowała aby lekarze byli ślepo posłuszni, gdyby każdy wiedział że praktycznie 90% mediów leży w rękach jednego właściciela a na dodatek jest on właścicielem BIGPHARMY i to on ustanawia procedury medyczne, które mają podleczyć a nie powodować uzdrowienia. Gdyby ludzie wiedzieli że rządy otrzymały od tych z góry dokładną instrukcję co robić, co mówić, jak straszyć, jak zabierać prawa obywatelskie, jak ścigać niepokornych i jak ich niszczyć czy wręcz zabijać. Gdyby ludzie to wszystko wiedzieli to nasz rząd i rządy innych krajów już by były zmiecione gniewem zwykłego obywatela. Politycy, lekarze i dziennikarze byliby w więzieniach a dziwna „pandemia” zniknęłaby bez śladu. Jest jednak inaczej. Dlaczego?

Ludzie są narcystyczni – nigdy nie damy sobie powiedzieć że się mylimy w swoich osądach, że może być lepszy, inny, ciekawszy lub szerszy punk widzenia na dany temat. My zawsze wiemy najlepiej… Najgorszy jest nasz mechanizm wyparcia, który utrudnia lub wręcz uniemożliwia przyznanie się samemu sobie że zostało się wkręconym lub nabranym. Każdy nabrany brnie w swoją „prawdę” i próbuje ją narzucić innym. – Tak nas uczy szkoła, potem praca – jest jedna prawda którą wygłosił jakiś tam autorytet i koniec. Innych prawd brak!

Tymczasem życie jest ciekawsze. Wcale nie istnieje jedna prawda. Jest tych prawd tyle ile jest istot we wszechświecie. Każdy ma swoją prawdę, która jest wypadkową jego doświadczeń życiowych, wiedzy, świadomości postrzegania życia. Jednak rzeczywistość znacznej ilości naszych rodaków jest na etapie moja prawda jest najmojsza i nawet nie próbuje zrozumieć innego. Pycha na całego.

Ludzie są ślepi. Większość z nas widzi tylko koniec własnego nosa. Każdy krząta się wokół siebie, niektórzy wiedzą że wartością jest również rodzina i lepiej lub gorzej hołdują tej zasadzie. A Sąsiad za ścianą? – Jak nie wierci ściany pod obrazek zapominamy że jest, mijamy się na klatkach zapatrzeni w pięciocalowy ekran wszechświata, mając za nic wszystkich ludzi. Co oni mnie obchodzą… ja mam swoje PILNE sprawy… Muszę mieć to czy tamto, Muszę mieć lepsze auto, Muszę mieć, muszę…

Moralność Kalego to jest to kolejny problem dzisiejszych czasów, „Jak Kalemu ukradną krowę to jest lament i złość, ale Kali może”. Jak się trafi jeleń to przecież trzeba go ogolić do gołego a na końcu zrzucić go ze schodów. Każdy również zna porzekadło o tym, że jak dasz palec to Ci zaraz chcą całą rękę odciąć – oba te powiedzenia idealnie pasują do BIGPHARMY i konowałów, którzy nigdy nie powinni otrzymać tytułu lekarza. W tym zawodzie jest tylu naciągaczy, że tylko ślepy, narcystyczny Kali tego nie widzi…

 

więcej u źródła: https://blog.ruszczynski.net/2020/08/16/siedem-powodow-glownych-powracania-epidemii/

 

 

Podziel się!