Tagen TV: Dr Jaśkowski – Świat jest inny odc. 141 – Nie oddychaj bo umrzesz !

Świat jest inny odc. 141 – Nie oddychaj bo umrzesz !

Dlaczego pseudonaukowscy z Ministerstwa Zdrowia i GISu w Polsce, będący na usługach rządu PIS, twierdzą, że maski trzeba nosić obowiązkowo przeciw koronawirusowi?

Bo są pseudonaukowcami!

Tak samo pseudohistorycy polscy twierdzą, że nie istniała Starożytna Słowiańszczyzna. To jest ten sam Syndrom Świątyni Nauki, która stała się Kościołem Zabobonu.

Noś maskę a w jesieni trafisz do szpitala – tam Szumowski zabije cię respiratorem, kupionym od Bóg wie kogo, i Bóg wie po co! Pseudonauka i pseudopolitycy, którzy teraz robią sobie ustawę Niewinności za wszystkie swoje działania w sprawie Koronawirusa! PIS Partią bandytów i morderców? Ależ tak, chociaż trudno w to uwierzyć. 13 marca 2020 wprowadzono w Polsce Stan Wojenny na podstawie niesprawdzonych danych z WHO i obecnie trwa Państwowy Terror w wykonaniu PIS, napędzany przez Banksterskie Media.

III RP była i jest PRL BIS, a rządzący Polska pseudopolitycy są zwykłymi Homo Sovieticusami – spuścizną po Moskiewskim Komsomole, wychowaną na ideałach totalitarnych. Okradają i terroryzują Polaków od 30 lat!

https://www.youtube.com/watch?v=-gCKyjbIB_U

 

 

Podziel się!