1. Zdrojowa TV: Buddyjska przepowiednia: Wolność Bezobjawowa, rosyjska szczepionka, Trump się ukrywa, III Wojna Gatesa; 2. Biełsat: Rewolucja na Białorusi. 17sierpnia; 3. wR24.pl: Szumowski atakuje dziennikarza „Sieci”! Czy mamy fałszywą pandemię? Maciej Pawlicki wRealu24!; 4. S&F Jacek Bartosiak czyta: „Żołnierzom i oficerom Wojska Polskiego” w dniu 15 sierpnia 2020 r.

Buddyjska przepowiednia: Wolność Bezobjawowa, rosyjska szczepionka

Ten mój krótki komentarz nie dotyczy żadnego z prezentowanych tutaj materiałów, a jednak dotyczy ich wszystkich.  Rozpanoszony w jedynowładzy dzięki wyborowi Polaków PIS, zadufany w sobie i swojej „mądrości” która jest zwykłą głupotą, zamknięty w oblężonej ideologicznej twierdzy, w tych dniach raz po raz strzela sobie z armaty w głowę.  Byłoby to śmieszne gdyby nie było straszne, ponieważ ta głupota odbija się DRUGIM LOCKDOWNEM Małopolski i Śląska.

Najpierw tzw. Platforma Obywatelska zrujnowała przemysł i rybołówstwo całego Wybrzeża (Gdańskiego, Koszalińskiego i Szczecińskiego), a teraz tzw. Prawo i Sprawiedliwość zrujnowało gospodarkę najludniejszego ośrodka przemysłowego Polski – Śląska i Małopolski.

 

To że zaatakowali plandemią własny elektorat może nas cieszyć, bo to tylko przyspiesza ich nieuchronny koniec, ale nie może nikogo cieszyć, że odbywa się to kosztem rujnowania gospodarki dwóch ważnych dla PKB Polski województw oraz kosztem setek przedsiębiorców, a co za tym idzie jeszcze większej liczby członków ich rodzin oraz jeszcze większej liczby pracowników z branż: turystycznej, hotelarskiej, restauracyjnej, zabawowej, weselnej. Dotyczy to także setek współistniejących z nimi – jak choćby nie wymieniane wcale przy okazji małe agencje reklamowe, usługi komputerowo-internetowe, usługi plastyczne, drukarnie, kateringi, branża rozrywkowa muzyczna, dyskoteki i wiele, wiele innych. Czerwono-Żółty Górny Śląsk, Strefa Czerwona w Nowosądeckiem, żółta w Limanowskiem i ciągle straszenie LOCKDOWNEM Podhala, brak praktyczny ruchu lotniczego na krakowskich Balicach, czy w Katowicach, znikoma liczba turystów w mieście Krakowie powoduje, że Prezydent Majchrowski zdecydował się przyoszczędzić na fontannach i dolewaniu wody do sadzawek, na oświetleniu miasta i innych drobiazgach, które i tak nie uratują budżetu ani Krakowa ani Małopolski, bo gospodarka została tu zrujnowana głupotą PIS.

To co tutaj pisze dotyczy jednak całego kraju, bo nowe LOCKDOWNY w każdej chwili mogą dotknąć TWOJE MIASTO, GMINĘ, WIOSKĘ!

Taką Polacy wybrali ANTYPOLSKĄ WŁADZĘ, która rujnując ich biznesy i rodziny sama sobie przyznaje ustawami BEZKARNOŚĆ ZA TĘ BEZPRECEDENSOWĄ RUINĘ oraz coraz wyższe wynagrodzenia za ową ANTYPOLSKĄ DZIAŁALNOŚĆ: sejmowe, prezydenckie, senackie i urzędnicze dla całej zamordystycznej administracji. „Administracja polska” zaś i  „polska służba zdrowia” – DWA FILARY KOSZMARU jaki PIS funduje POLAKOM – pod pozorem pandemii zamyka urzędy przed obywatelami i ośrodki zdrowia przed pacjentami oraz szpitale przed naprawdę chorymi na wszystkie prawdziwe choroby. Nic tylko PLANDEMIA i PLANDEMIA – i coraz to głupsze wystrzały z armat propagandy TVPis i TVN, i coraz śmieszniejsze potworki prawne ustaw sklecanych w Sejmie i Senacie oraz rozporządzeń rządowych całkowicie już sprzecznych z Polską Konstytucją i PRAWEM. 

Ta władza i te media propagandy BIGPHARMY całkowicie straciły już w Polsce wiarygodność i Polacy mówią to wprost – na ulicy i w mediach społecznościowych – jedynych, które rozpowszechniają dziś rzeczywiste INFORMACJE , zamiast kłamliwych narracji propagandowych.

 

 

1. Zdrojowa TV: Buddyjska przepowiednia: Wolność Bezobjawowa, rosyjska szczepionka, Trump się ukrywa, III WOJNA GATESA

https://www.youtube.com/watch?v=dQFAZp5Bm1A

2. Biełsat: Rewolucja na Białorusi. 17sierpnia. (na żywo)

https://www.youtube.com/watch?v=rAI3oMH6-vA

 

3. wR24.pl: Szumowski atakuje dziennikarza „Sieci”! Czy mamy fałszywą pandemię? Maciej Pawlicki wRealu24!

https://www.youtube.com/watch?v=se6mG9DwdSE

4. S&F Jacek Bartosiak czyta: „Żołnierzom i oficerom Wojska Polskiego” w dniu 15 sierpnia 2020 r.

https://www.youtube.com/watch?v=GOZKTouMVLs&feature=youtu.be

15 sierpnia to nasze wielkie święto, jednak szczególnie jest to święto Wojska Polskiego. Setna rocznica w obecnym roku 2020 to wyjątkowo stosowny moment, żeby nie tylko pochylić się nad dokonaniami z przeszłości, ale przede wszystkim by pomyśleć o przyszłości i zastanowić się, na czym powinna polegać służba w nadchodzących czasach. Bardzo możliwe, że będą to czasy burzliwe. A na pewno inne niż ostatnie 30 lat.

Podziel się!