1. Chłodna Ocena II tury wyborów prezydenckich 2020; 2. Wojowniczy zwolennik szczepień umiera po szczepieniu przeciwko grypie; 3. TagenTV: Jackowski – Naród.; 4. 4MensTV: Jackowski wprost „Morawiecki wie, że „plaga” była POLITYCZNA”!; 5. Ponad 86 tysięcy Polaków w dniu wyborów 12 07 2020 przetrzymywano bezzasadnie w areszcie domowym!

Wojowniczy zwolennik szczepień umiera po szczepieniu przeciwko grypie

WYNIK 52:48 (drobna korekta – godz, 17.30 – 51:49)DLA PIS, ALE PIS OTARŁ SIĘ O POLITYCZNE SAMOUNICESTWIENIE.

Mamy więc Nowego ale Starego Prezydenta  – Andrzeja Dudę! To znaczy raczej ma go PIS, bo dla obywateli naszego kraju Dzień Wyborów jest faktycznym dniem zrzeczenia się władzy w państwie. Od 1989 roku SUWEREN, czyli Polacy są w Polsce pozbawieni jakichkolwiek narzędzi kontroli nad władzą wykonawczą i ustawodawczą. 

Banksterce po raz kolejny udało się spolaryzować Polaków i zabetonować Układ Okrągłego Stołu, dzięki sztuczce z uzgodnionym przez PIS i PO (POPIS) przesunięciem wyborów prezydenckich z 10 maja 2020 na koniec czerwca. Gdyby do tego nie doszło PIS przegrałby te wybory, a prezydentem byłby dzisiaj Władysław Kosiniak Kamysz, zaś Koalicja Polska byłaby drugą siłą polityczną w Polsce.

Jest czego żałować, ale niech nas pocieszy to, że PIS dostał Czerwoną Kartkę od przerażonych Propagandą Plandemiczną wyborców 60+, którzy KOMPLETNIE ZAWIEDLI OCZEKIWANIA NACZELNIKA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO i nie poszli do II tury wyborów (najniższa frekwencja wyborcza w tej grupie [czytaj: https://niezalezna.pl/340295-jak-glosowali-seniorzy]).

Ale czy  to jest jedyny powód zbojkotowania przez Wyborców 60+ apeli Morawieckiego i Szumowskiego? Oczywiście nie. Jest to grupa, która nie „kupuje” Propagandy Sukcesu mediów rządowych, ani Propagandy Antypisu mediów banksterskich, ani Propagandy Plandemii Koronawirusa wszystkich mediów Systemu.

Ta grupa jest faktyczną Społeczną Radą Starszych Polskiego Plemienia (czytaj Społeczeństwa Polskiego) i jako taka widzi najwięcej i rozumie najwięcej. Ci którzy nie posłuchali apeli o udział w II Turze to grupa ludzi, która uodporniła się w trakcie PRLu na wszelką propagandę i stąpa twardo po ziemi. Nie zdecydowała się więc poprzeć ani Dudy-Dżumy ani Trzaskowskiego-Rzeżączki. 

Nie udało się też zmobilizować do wielkiej frekwencji Polskiej Wsi – z tego samego powodu – nieufności do wszelkiej władzy w Polsce, która nie reprezentuje faktycznego  interesu narodowego Polaków od 1945 roku.

https://youtu.be/-y5fcKyan0Q

Tych wyborców nie da się kupić pozornymi propagandowymi ruchami jak 13 emerytura zamiast FAKTYCZNEJ ZNACZĄCEJ PODWYŻKI EMERYTUR CZY ROLNICZYCH DOCHODÓW, chociażby przez zwolnienie ich z podatków i rekompensatę pokrywającą w 100% INFLACJĘ. 

Nie da się tych grup społecznych oszukać propagandą, że Polska jest Prymusem Upadku Gospodarczego z 4% obniżką PKB w roku 2020. Oni dobrze wiedzą, że Polacy stracili, bądź stracą 8-11%  PKB (bo miało wszak być +4%, a nie -4%). 

Oni dobrze czują po własnej kieszeni, że NIC IM SIĘ NIE POPRAWIŁO, a wręcz że się pogarsza.

Oni odczuli najbardziej zamknięcie służby zdrowia dla zwykłych chorych. Oni poczuli też najbardziej plandemiczne eksperymenty na własnym zdrowiu posuwające się  do brutalnego aresztu domowego przez długie miesiące, który odebrał im to zdrowie do reszty. To oni najbardziej odczuli i odczuwają fatalne skutki zdrowotne obowiązkowego zamaskowania, które pozbawiło ich nie tylko wolności, ale wprost oddechu.

Oni poczuli się opuszczeni nie tylko przez służby medyczne, ale i przez bliskich z powodu zamknięcia Domów Opieki Społecznej dla jakichkolwiek wizyt.

To wśród nich Plandemia poza „zabijaniem przy pomocy respiratorów”, z powodu rozpętania medialnej psychozy strachu, z powodu wywołanej tym  działaniem depresji i odebrania im chęci do życia, zebrała i zbiera faktycznie największe śmiertelne żniwo. Przyczyną ich śmierci nie jest bezpośrednio covid, lecz zarządzenia państwa i unieruchomienie normalnych procedur medycznych w przychodniach zdrowia i szpitalach.

Jaka jest liczba zabitych wśród starców? Nie wiemy. Nie ma statystyk. Rządzący zrobili wszystko żeby ukryć swoją zbrodnię. Zabiło ich Państwo Polskie rządzone przez PIS – i nic tego faktu nie zmieni, żadne propagandowe zaklinanie rzeczywistości, ani żadne statystyczne machloje rządzących!

Oto dlaczego Elektorat Wiejski i Grupa 60+ pokazała PISowi Czerwoną Kartkę we II turze wyborów.

Gdyby grupy dzieci oraz młodzieży do 18 roku życia miały w tych wyborach głos, to w związku z urządzoną im Koronawirusową Hucpą Szkolną i Przedszkolną, w związku z 2 miesięcznym zakazem wychodzenia z domu – głosowaliby tak samo jak Rada Starców. Śmiem twierdzić wręcz, że jakikolwiek radykalny kandydat, który miałby w programie Natychmiastowe Zakończenie Koronowiarusowej Plandemii otrzymałby od nich już w I turze wyborów 90% głosów. Tak, to bez wątpienia grupa najmniej podatna na propagandowe ogłupianie.

PIS zrobił bardzo wiele żeby przegrać te wybory, ale nieudolność i indolencja kompletnie wypłukanej z utalentowanych i charyzmatycznych ludzi PO, brak jakiegokolwiek wiarygodnego programu dla Polski i Polaków w tej formacji oraz zaślepienie Systemu Mediów Banksterskich III RP, które zmasowanym atakiem propagandowym wymusiło manewr zmiany terminu wyborów i ustawkę z podmianką kandydatki PO na prezydenta Warszawy, doprowadziły do kolejnej przegranej III RP.

Pycha i głupota grupy sterującej tymiż mediami i kandydaturami podsyłanymi przez byłych oficerów prowadzących Ubecji, będących dzisiaj na usługach Brukseli/Berlina, albo Moskwy, albo City/Wall Street, czyli Światowej Banksterki (bez wskazania żadnej narodowości, bo jej nie mają) jest tak niebotyczna, że nie są oni wciąż zdolni wcielić w życie swojego planu NWO.

Polaryzacja Polski w tych wyborach jest oczywista i można by uznać to za ich wspólny sukces, ale jest to polaryzacja pozorna, jednorazowa i już więcej się nie powtórzy.

Plebiscyt do jakiego doprowadzono w Polsce został przegrany przez obie strony reprezentujące w naszym kraju NWO!  Nikt z nich tego nie wygrał!

Mamy Dwóch Wielkich Przegranych – i to jest optymistyczna perspektywa dla Wielkiej Zmiany, dla Demokracji Bezpośredniej, dla Suwerenności Polaków we własnym kraju, dla przyszłych wyborów w roku 2023.

Zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby w tych kolejnych wyborach odsunąć Okrągły Stół od władzy w Polsce!   

CB   

 

2. Wojowniczy zwolennik szczepień umiera po szczepieniu przeciwko grypie

https://www.youtube.com/watch?v=mJEgGKmCp9k&fbclid=IwAR2OsKI9hjPfDn0J0nIiIodkobgTAvUihJidvcVHQ41P1-7FiaSyh-qKoOM

„Nowy Jork: Senator José R. Peralta był pierwszym dominikaninem, który został wybrany do Senatu stanu Nowy Jork. Zmarł 21 listopada 2018 r., o wiele za wcześnie, w wieku 47 lat w szpitalu w Queens. Co się stało? Dwa tygodnie wcześniej oddany fanatyk szczepień został zaszczepiony przeciwko grypie, po czym doznał ciężkiej grypy i zmarł dwa tygodnie później. W komunikacie prasowym wdowa wyjaśniła, cytat: „Lekarz powiedział, że to rzadkie w jego wieku i stało się tak szybko … Był zdrowym facetem.” Obecnie narasta coraz więcej wstrząsających wiadomości odnośnie szkodliwości szczepień, ale będą one celowo ukrywane. To samo stało się z 34-letnią Jennifer Whitney. U młodej matki zaledwie kilka tygodni po jej szczepionce przeciw grypie zostało zdiagnozowane stwardnienie rozsiane. Objawy obejmowały wypadanie włosów, ślepotę, pęcherze na twarzy i całym ciele. Lekarze potwierdzili, że szczepionka zaatakowała jej układ odpornościowy, mózg i nerwy. Szczepionka wywołała u niej również chorobę autoimmunologiczną. Ale najsmutniejsze w całej historii jest to, że została zmuszona przez swojego pracodawcę do zaszczepienia się, a kiedy nie mogła iść do pracy, została zwolniona!” Tutaj historia Jennifer: https://newsbook.pl/2017/12/25/po-szc…

3. TagenTV: Jackowski – Naród

https://www.youtube.com/watch?v=jG1oMzKNNls

4. Jackowski wprost: Morawiecki wie, że „plaga” była POLITYCZNA! – 4MensTV

https://www.youtube.com/watch?v=1FrSt7Mxh70

5. Ponad 86 tysięcy Polaków w dniu wyborów 12 07 2020 przetrzymywano bezzasadnie w areszcie domowym!

Ponieważ od dawna już wiemy, że Plandemia Koronawirusa to jedna wielka ściema, więc powinniśmy wyciągnąć z tej wiedzy, jak też z wyroków sądów w Polsce (patrz materiał powyżej)  dalej idące logiczne wnioski.

Prawda jest taka, że ponad 86 tysięcy Polaków przetrzymywano w tak zwanej kwarantannie w dniu 12 lipca 2020 roku, czyli de facto zatrzymano ich w areszcie domowym. Był to areszt bezzasadny, bo żadnej pandemii ani tym bardzie epidemii w Polsce nie ma. Czy ktoś odpowie prawnie za tę samowolę i kiedy to się stanie?!

Że epidemii, ani pandemii nie ma widzimy jasno gdyż trup nie ścieli sie po ulicach, śmiertelność na tzw covid-19 w czystejk postaci jest niemalże ZEROWA. Przyznałsie do tego głośno także premier Morawiecki zachęcając staruszków do masowego udziału w wyborach. Potwierdził to też miłościwie panujący prezydent Duda, który przyznał się iż uważa szczepionki na grypę za zbędne i sam nigdy się  nie szczepił. Słusznie bo mógłby skończyć tak jak senator z USA (patrz materiał nr 2), albo jak moja mama, która w wieku 86 lat (na dwa lata przed śmiercią ) zaszczepiła  się na grypę, po czym dostała tak ciężkiej grypy, że myślałem, iż nie przeżyje.

Czy ci wszyscy przetrzymywani w areszcie domowym ludzie otrzymują takie samo „wynagrodzenie/zadośćuczynienie” za okres bezprawnego aresztowania, jakie otrzymali od rządu Górnicy na Śląsku?! To tylko jedna ze spraw szytych grubymi nićmi przez rząd PIS związana z plandemią. Są też inne i będą wytaczane rządowi PIS kolejne sprawy sądowe. Mam nadzieję, że finał ich będzie taki sam jak sprawy wspomnianej przez Krzysztofa Jackowskiego, o czym już tu na blogu pisaliśmy. CB

65 osób pod respiratorami to osoby w 90% skazane przez Służbę Medyczna na śmierć! To medycyna akademicka, konwencjonalna czy też farmaceutyczna wydała na nich wyrok śmierci. Do dzisiaj Medyko-Terroryści zabili w Polsce 1571 Polaków.

Każda z tych śmierci powinna być przebadana przez Prokuraturę i każdy winny powinien zostać z tych śmierci rozliczony wyrokiem sądowym.

Taka jest prawda!

W nawiązaniu do tych spraw czytajcie też:

1. Onet.pl: Mężczyzna jechał bez maseczki, sąd odmówił wymierzenia kary. Sędzia podważyła rządowe rozporządzenia; 2. Zdrojowa TV: Tajemnicza Oliwia Richardson: NEOS a WOLNI LUDZIE – Rozwój osobisty i plany; 3. OdWIRujmy z Polski patologie. Tolak i Kubań; 4. NTV: Sanitarna V Rzesza – Ewa Pawela do Jarosława Kaczyńskiego

wR24.pl: PILNE! Protest pod ministerstwem zdrowia! „Szumowski, zakończ sztuczną pandemię”! LIVE!; Serbowie przeciw terrorowi koronawirusem!

Studio One: 1. Romuald Starosielec: alternatywa dla przyszłości Polski – część 1/2; 2. Parlament społeczny, WIR, alter RZĄD – przełomowe projekty Romualda Starosielca – część 2; 3 wR24.pl: CUD! Niedawno górnicy masowo zachorowali, teraz masowo ozdrowieli?

1. Jerzy Zięba 07 07 2020: między innymi o 200 Polakach zmarłych wyłącznie na covid-19 (według statystyki Ministerstwa Zdrowia); 2. NTV: Wywiad z Billem Gatesem w CNN, Szczepionki i Covid-19 – A. Zell; 3. Prezydent Duda odżegnuje się od masowych szczepień na covid, czyli przedwyborcze obiecanki-cacanki!

 

1. wRealu24.pl: Szumowski, zakończ epidemię! 10 lipca protest w Warszawie! – Justyna Socha; 2. BNB: Po trupach co celu – A JEDNAK! TAK WYKORZYSTALI WIRUSA PRZECIWKO POLAKOM!

wRealu 24.pl: 1. Korona-szwindel przed trybunałem w Niemczech! – A.Wolska z Kolonii; 2. Wojciech Sumliński – Człowiek Trzaskowskiego pracował dla mafii! Czy poznamy prawdę?

Podziel się!