1. Jerzy Zięba 07 07 2020: między innymi o 200 Polakach zmarłych wyłącznie na covid-19 (według statystyki Ministerstwa Zdrowia); 2. NTV: Wywiad z Billem Gatesem w CNN, Szczepionki i Covid-19 – A. Zell; 3. Prezydent Duda odżegnuje się od masowych szczepień na covid, czyli przedwyborcze obiecanki-cacanki!

o 200 Polakach zmarłych wyłącznie na covid-19

 

1. Jerzy Zięba 07 07 2020: między innymi o 200 Polakach zmarłych wyłącznie na covid-19 (według statystyki Ministerstwa Zdrowia)

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/269040217761365/?v=269040217761365&notif_id=1594119537654228&notif_t=live_video

Przerwa w pracy na kafkę 🙂

Przerwa w pracy na kafkę 🙂

Opublikowany przez Ukryte Terapie – Jerzy Zięba Wtorek, 7 lipca 2020

 

2. NTV: Wywiad z Billem Gatesem w CNN z 30 Cze 2020, Szczepionki i Covid-19 – A. Zell

https://www.youtube.com/watch?v=hX9WzxedSOM

 

3. Szczepienia na koronawirusa będą obowiązkowe? Prezydent udzielił jednoznacznej odpowiedzi!

Podczas debaty w Końskich prezydent został zapytany o szczepionki na Covid-19. Odpowiedział, że szczepionka na koronawirusa była jednym z tematów jego niedawnej wizyty w Stanach Zjednoczonych i rozmów z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Podkreślił, że jest współpraca obu krajów w tej sprawie.

Nie ukrywam, że mam nadzieję, że rzeczywiście ten lek zostanie tam właśnie – w Stanach Zjednoczonych opracowany i że my dzięki tej współpracy będziemy tymi, którzy w pierwszej kolejności będą mogli z niego skorzystać. Kto współpracuje, kto współdziała, kto współuczestniczy w badaniach, w sposób oczywisty dla mnie jest uprawniony do tego, żeby być wśród tych pierwszych, którzy później korzystają z tego dobrodziejstwa.
– mówił prezydent.

Jednocześnie Andrzej Duda ujawnił, że… nigdy nie szczepił się na grypę. Wyjaśnił także, dlaczego tak się stało.

Jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorosły chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chce się szczepić.
– mówił prezydent Duda.

Odnosząc się do kwestii szczepień na koronawirusa udzielił jednoznacznej deklaracji:

Uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe. Kto chce, jeżeli będzie szczepionka, niech się zaszczepi, ale kto nie chce – to jest jego osobista decyzja.
– dodał.

Andrzej Duda zaznaczył, że czy to będzie lek czy szczepienia na koronawirusa, to w pierwszej kolejności powinien być on dostępny dla seniorów.

Bo oni są grupą największego ryzyka i powinien być dostępny nieodpłatnie.
– tłumaczył prezydent Andrzej Duda.

źródło: https://niezalezna.pl/339311-szczepienia-na-koronawirusa-beda-obowiazkowe-prezydent-udzielil-jednoznacznej-odpowiedzi

 

Przedwyborcze Obiecanki cacanki?!

Podziel się!