ESM: Uszy Duszy – Dr Bruce Lipton (aktualny); 2. Wybuchowy wywiad Davida Icke’a usunięty z Youtube; 3. Phil Konieczny – Pandemia strachu i Kryzys Stulecia; 4. Justyna Socha. Policja przerywa wywiad o eksperymentach z covit19

Uszy Duszy – Dr Bruce Lipton (aktualny)

Wywiad Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został usunięty ze wszystkich kanałów YouTube’a, Vimeo i Facebooka.
Polecamy go WSZYSTKIM.

https://www.youtube.com/watch?v=rg_IU3j3JkM&feature=youtu.be

 

2.Wybuchowy wywiad Davida Icke’a z LondonReal.TV usunięty z Youtube

https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/?fbclid=IwAR3KhVfWZHBBG6xWR5U515LzcyGM0gVLfECbDwvMngfZZuqHmRlUNWVtwiM

 

3.Phil Konieczny – Pandemia strachu i bieda w Polsce – Kryzys stulecia

Według autora mamy za oknem teatr „pandemii strachu” z realnymi skutkami ekonomicznymi. W pierwszej części autor analizuje obecną sytuację ekonomiczną w związku z „pandemią” koronawirusa. W drugiej prowadzi analizę danych statystycznych (od 21g. 35min.) dokonując podważenia oficjalnej „narracji o koronawirusie” z mediów głównego nurtu. Źródła tekstowe są na kanale autora na You Tube pod filmem: https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ Jak autor stworzy na Bitchute konto, to je tu podlinkuję. Wrzuciłem, bo treść warta jest upowszechniania – na wypadek usunięcia z You Tube.

 

https://www.bitchute.com/video/WKqmq5ERksNJ/

 

4. Justyna Socha. Policja przerywa wywiad o eksperymentach z covit19, o Id 2020.Tramp, Kennedy, Gates.

https://www.youtube.com/watch?v=txU0TWaaRP8

Podziel się!