Kosiniak Kamysz coraz bliżej II tury wyborów!

Kosiniak Kamysz coraz bliżej II tury wyborów!

 

Według kolejnych sondaży,  które wyznaczają stały trend w wyścigu wyborczym do fotela prezydenta w Polsce, trzeci raz z rzędu  Władysław Kosiniak-Kamysz lokuje się na trzecim miejscu. Dystans między nim a kandydatką PO/KO stale się zmniejsza. Poniżej sondaż i link do artykułu gdzie nasz kandydat ma do odrobienia 10%, ale jest już także inny sondaż, sprzed 12 godzin, gdzie dystans ten wynosi 7,9%, a pani Kidawa-Błońska gwałtownie pikuje w dół, do 16% głosów w I turze wyborów. Bynajmniej nie jest to żaden sondaż robiony dla PISu, ale dla RMF FM i DGP.

 

więcej  u źródła: https://wpolityce.pl/polityka/492585-andrzej-duda-na-czele-ale-nieco-traci-zyskuje-kandydat-psl

 

2.

Kolejny SONDAŻ i kolejny nokaut. Prezydent Duda liderem z 42,7 proc. poparcia, Kidawa-Błońska daleko z tyłu z zaledwie 16,6 proc.

Z sondażu United Survey Company dla „DGP” i RMF FM wynika, że obecnie Andrzej Duda mógłby liczyć na 42,7 proc. poparcia; następna w kolejności Małgorzata Kidawa-Błońska na 16,6 proc. Zdaniem 71,7 proc. ankietowanych wybory prezydenckie zaplanowane na 10 maja powinny zostać odłożone.

Z sondażu wynika, że Władysław Kosiniak-Kamysz mógłby liczyć na 8,7 proc. poparcia, a Krzysztof Bosak na 6,6 proc. (wyprzedził Roberta Biedronia i Szymona Hołownię), z kolei Robert Biedroń otrzymałby 5,7 proc., a Szymon Hołownia – 2,9 proc.

Aż 17 proc. ankietowanych nie wie, na kogo by zagłosowało.

źródło: https://wpolityce.pl/polityka/492467-kolejny-sondaz-i-kolejny-nokaut-pad-z-427-proc-poparcia

 

Mimo epidemii strachu jaką zbudowały wokół Polaków media masowe nie zapominajmy o Istocie Rzeczy – o Wielkiej Zmianie, która nadciąga nieuchronnie. To fizyczne zagrożenie jakie odczuwacie jest częścią Wielkiego Oczyszczenia jakie się odbywa, a o którym piszemy tutaj  i mówimy od roku 2012.

Czasami owo oczyszczenie przybiera dosłowne formy. Nie mam tutaj na myśli niewinnych ofiar, które zmarły w wyniku „uruchomienia” koronawirusa, lecz tych których ta fala odnawia i wznosi ku Czystości, a także tych, których wyraźnie zasysa ona i ściąga w dół zmiatając ich ze sceny razem z całymi formacjami i ukazując całą ich małość i miałkość.  Wśród tych upadających jest formacja PIS i PO/KO.

Ktoś mógłby znów zarzucić mi, że nie wiem co mówię, bo żadnego upadku PIS nie widać na horyzoncie! Powiem tyle: „Pycha kroczy tuż przed Upadkiem!”. Więc przekonajmy się kolejny raz, czy rzeczywiście nie wiem.

Wolni Polacy powinni zrobić wszystko żeby Władysław Kosiniak Kamysz  – jedyny kandydat na prezydenta z Programem Demokracji Bezpośredniej wszedł do II Tury wyborów. To nasz obowiązek. 

3.

Czytaj też o poprzednim sondażu gdzie dystans wynosił 11%:

Wybory prezydenckie – Kosiniak Kamysz już trzeci, ale tak naprawdę drugi!

Podziel się!