Teorie Będące Prawdą: Mapa Gomberga, czyli „Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata”

Mapa Gomberga, czyli „Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata”

nadesłał Paweł Ruszczyński

W niniejszym filmie omawiam pokrótce tzw. Mapę Gomberga, która ukazywała, jak jej podtytuł, „Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata”. Po przeanalizowaniu informacji, które zostały na niej naniesione, można śmiało przedstawić tezę, że teorie spiskowe odnośnie NWO (New World Order), czyli Nowego Porządku Świata, mają rację bytu.

https://www.youtube.com/watch?v=L3jTHS_RXR0&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=L3jTHS_RXR0&feature=youtu.be

 

mapie krążą różne opinie. Jedna z nich stara się ją zdyskredytować jako wymyśloną przez zwolenników teorii spiskowych. Jednakże ignorantom można zamknąć usta chociażby tym, że jej oryginał można znaleźć w zbiorach Biblioteki Kongresu, co czyni ją zdecydowanie autentyczną. Czyli stworzoną naprawdę w latach 40-tych XX wieku, a nie spreparowaną na potrzeby wymyślnych spisków w dzisiejszych czasach. Źródła: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Go… https://pl.wikipedia.org/wiki/Bibliot… https://www.loc.gov/resource/g3200.ct… https://nnka.wordpress.com/2019/04/29… http://www.iluminaci.pl/info/mapa-gom… https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl… http://delfin.neon24.pl/post/128386,p… https://pl.wikipedia.org/wiki/Konfere… https://pl.wikipedia.org/wiki/Organiz… https://pl.wikipedia.org/wiki/Front_w…) https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Na… https://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael https://wolna-polska.pl/nwo/nafta-uni… https://www.youtube.com/watch?v=YU9fo… https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Na… https://en.wikipedia.org/wiki/North_A… https://pl.wikipedia.org/wiki/Dekolon… https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Af… https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Eu… https://pl.wikipedia.org/wiki/Amero Muzyka: Wayne Jones – White Hats

Czytajcie też:

 

Czy iluminacki plan zrealizuje się na Ukrainie? C.B. "Do Wolności przez Ogień"; R. Orlicki "Od niewoli do Radosławi" (Mapa Gomberga 1942)

Podziel się!