Marian Nosal: Wielka Lechia w Niemczech, czyli Bitwa nad Dołeżą. Coś dla tych, którzy wątpią w Imperium Lechitów

Wielka Lechia w Niemczech, czyli Bitwa nad Dołeżą. Coś dla tych, którzy wątpią w Imperium Lechitów

Jest to bitwa o której milczą wszystkie kroniki, mity, sagi i inne źródła pisane i mówione. Na szczęście archeologowie niemieccy znaleźli i zbadali pozostałości po tym starciu. Z rozmiarów znaleziska i kontekstu militarno-historycznego wynika, że był to prawdopodobnie tylko jeden z epizodów wielkiej, jak na owe czasy, wojny paneuropejskiej. A część uczestników bitwy (nie wiadomo jak wielka, ale chyba znaczna) miała geny odpowiadające genom współczesnych Polaków. Według oficjalnej nauki tej bitwy nie powinno być!

https://www.youtube.com/watch?v=E2x0CRi1H64&feature=youtu.be&fbclid=IwAR34jfxzn3Mx_udYVLrLIgovcZ-0_CCXuGiSdvY_yxw2rJ9GhPziRNmhncc

Archeologowie i historycy jak zwykle podnosili swoje stałe teksty o „pustce osadniczej” i braku wystarczająco zorganizowanych i licznych grup ludności do stoczenia w tym czasie i w tym miejscu tak wielkiej batalii. Jak zwykle nie mieli racji. Ta bitwa się jednak odbyła. Nie doceniali siły Ario-Słowian i innych pierwotnych Ludów Ziemi, którym jakoś, mimo braku naukowego przyzwolenia, udało się tę bitwę stoczyć.W filmie tym pomyliłem się i zamiast powiedzieć, że od czasów Hitlera Polacy w Niemczech nie mają praw MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ powiedziałem, że nie mają swojego związku. Za pomyłkę przepraszam. W każdym razie my Polacy dla Niemców nadal nie jesteśmy ludźmi, bo inne narody mają tam prawa mniejszości narodowych, a my Polacy od czasów Hitlera tych praw niestety NIE MAMY.

http://slowianieiukrytahistoriapolski…

☼ Proszę o wpłaty na konto: ☼ 35 1240 1053 1111 0000 0460 0741 z tytułem wpłaty „DAROWIZNA Słowianie”

Podziel się!