Onet donosi, że potwierdzono na 100% Hipotezę Franciszka (Franca) Zalewskiego o Kataklizmie na Ziemi 12800 lat temu!

potwierdzono na 100% Hipotezę Franciszka (Franca) Zalewskiego o Kataklizmie na Ziemi 12800 lat temu!

Oczywiście w niemieckim Onet.pl nic nie wiedzą, że hipoteza Franca Zalewskiego została w zasadzie niemalże do końca udowodniona przez niego samego na AGH i potwierdzona już dawno w USA przez tamtejszych naukowców, o czym Franc mówił ponad dwa i pół roku temu na prezentowanym tutaj na moim blogu wideo.

I tak to w Polskim Naukowym Piekiełku na AGH w Krakowie kilku pseudonaukowców zablokowało panu doktorowi Franciszkowi Zalewskiemu finansowanie ostatecznej analizy spektralnej nalotów z kraterów w Egipcie i ze Sfinksa, i w rezultacie przekreśliła odkrycie, które powinno być POLSKIE, a jest teraz własnością świata i USA zamiast Polski. Możliwe, że nawet będzie to odkrycie nagrodzone Noblem z geologii i astrofizyki.

Teraz Onet.pl zamiast o Odkryciu Polaka Franciszka Zalewskiego pisze o „naukowcach światowych” i rzecz jasna teraz debile i lemingi, które wypisywały cuda i śmichy chichy pod filmami Franca Zalewskiego mają czarno na białym dowód swojej głupoty. Ale co nam z tego? Ci debile wyśmiewają też stwierdzone przez naukowca, geologa, doktora geologii, jakim jest Franciszek Zalewski – dziwne trójkątne odwierty, w skałach i fundamentach zamków w Małopolsce. Podobno na głupotę nie ma lekarstwa. Czyżby Amerykańskie dowcipy o Polakach zawierały niestety grube ziarno PRAWDY?

I tak jest w Polsce ze wszystkim. Przebić się tutaj przez MUR CIEMNOTY graniczy po prostu z cudem. Dowody swojego zakompleksienia mnożą teraz kolejne ludziki polskie z Uniwersytetu Jagiellońskiego, które nie chcą przyjąć do wiadomości za nic w świecie wyników badań genetycznych z Uniwersytetów Amerykańskich i hipotez starożytnego Pochodzenia Słowian, jakie ogłoszono na uczelniach w Zachodniej Europie. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów, że Wydział Historii i cały UJ znowu na 550 miejscu w Światowym Rankingu Wyższych Uczelni. A jak ma być inaczej, skoro kadra naukowa tego uniwersytetu nadaje się tylko i wyłącznie do natychmiastowego Remontu Generalnego.

Nie czas przegnać z uniwersytetów polskich te truchła naukowe, które ciągną za  sobą zgraję wasalnych doktorantów i paraliżują polską naukę od 1989 roku do dzisiaj?! CB

Naukowcy zastanawiali się nad tym od 2007 roku. Przełomowe odkrycie ujawniło dlaczego wyginęły mamuty i czemu zima na Ziemi trwała 1400 lat

Hipoteza, która dręczyła naukowców od 2007 roku okazała się prawdą. Mamuty i dziesiątki innych gatunków zwierząt wyginęły w wyniku uderzenia ciała niebieskiego w powierzchnię Ziemi.

Około 13 tys. lat temu gigantyczne zwierzęta, takie jak mastodonty, mamuty i koty szablozębne zniknęły z powierzchni Ziemi. Naukowcy do końca nie wiedzieli dlaczego. Teraz znaleźli dowody na poparcie kontrowersyjnej teorii, że asteroida lub kometa uderzyła w naszą planetę i przyczyniła się do wyginięcia kilkudziesięciu gatunków zwierząt. Zagrożona była również populacja ludzi.

 

 

Hipoteza powstała w 2007 roku. Naukowcy twierdzili, że ciało pozaziemskie uderzyło w Ziemię 12 800 lat temu, co doprowadziło to do skrajnego ochłodzenia klimatu, co z kolei przyczyniło się do wymarcia ponad 35 gatunków dużych zwierząt. Jednocześnie zmniejszyła się liczba ludności. Na Ziemi rozszalały się ogromne pożary, w wyniku których w atmosferze rozprzestrzeniły się wielkie ilości dymu, przysłaniające światło słoneczne.

Zmiana ta spowodowała, że warunki stały się zbliżone do warunków klimatycznych epoki lodowcowej. Taki stan trwał przez kolejnych 1400 lat.

Hipoteza została potwierdzona dzięki badaniom dna jeziora White Pond w Elgin w Południowej Karolinie, gdzie natrafiono na zróżnicowane ilości platyny, którą można znaleźć w asteroidach, kometach i meteorytach. Przełomowe badanie zostało opublikowane w tym miesiącu w czasopiśmie „Scientific Reports” . Platynę znaleziono także w Europie, zachodniej Azji, Chile, Afryce Południowej i Ameryce Północnej.

Zjawisko, które opisują badacze nosi nazwę młodszego dryasa – znacznego ochłodzenia klimatu pod koniec epoki lodowej. Jak opisują badacze okres ten został zapoczątkowany przez uderzenie lub wybuch komety czy innego ciała niebieskiego. W związku z tym, że ślady takich uderzeń znaleziono niemal na całym świecie, naukowcy wreszcie byli w stanie złożyć całą układankę w jedną całość.

Naukowcy od lat zastanawiali się, co doprowadziło do masowego wyginięcia wielkich ssaków pod koniec ostatniego zlodowacenia. Nie udało się jednoznacznie wyjaśnić przyczyny ich wymarcia, zwłaszcza w Ameryce Północnej, gdzie człowiek zaczął osiedlać się mniej więcej w tym samym okresie, gdy ocieplenie, które doprowadziło do topnienia pokrywy lodowej na dalekiej półkuli północnej, nabrało przyspieszenia.

źródło: https://facet.onet.pl/warto-wiedziec/przelomowe-odkrycie-wiemy-z-jakiego-powodu-wyginely-mamuty/nrygb96

 

Czytajcie też i oglądajcie:

 

Nieznany Dzień – Deszcz Meteorytów Jaki Zniszczył Starożytne Cywilizacje (Teoria doktora Franca Zalewskiego)

Deszcz Meteorytów który zniszczył starożytne cywilizacje

Dr Franc Zalewski – Nowy kanał na You Tube i nowa wersja filmu o Deszczu Meteorytów

Doktorat Franca Zalewskiego – Czyli czego nie wiedzielibyśmy o piramidach egipskich bez tej pracy

 

RudaWeb: Atlantyda rozbita meteorytem albo atomem; Zalewski lub Mahabharata

 

Tagen TV: Nieznane dzieje Polski – dr Franc Zalewski; 2. Łukasz Kulak – „Zaawansowana cywilizacja z Krakowa” oraz „Kto budował zamki w Polsce”; 3. Dziwne zdjęcie – trójkątne wiertło i runy?

 

Tagen TV: Dr Franc Zalewski – Nieznane dzieje Polski 2

Podziel się!

    © Czesław Białczyński