80.Rocznica wybuchu II Wojny Światowej – Polska według rosyjskiej propagandy

Polska według rosyjskiej propagandy

Skala antypolonizmu i kłamstw antypolskiej propagandy w mediach w Rosji jest zdumiewająca i można ją porównać chyba tylko z antypolonizmem żydowskim. To za rządów Putina dzień wyzwolenia Moskwy z rąk Polaków stał się świętem państwowym. W tym wszystkim przypisywanie Polakom wywołania II Wojny Światowej jest identycznym Kłamstwem jak przypisywanie sprawstwa Holocaustu Żydom, lub kwestionowanie dokonania Holocaustu na Żydach przez Niemców. Żydzi doprowadzili do tego że głoszenie podobnych kłamstw na ich temat jest na świecie niedopuszczalne, a nawet karalne. A co Polacy i antypolskie kłamstwa? Mieliśmy przykład jak sfuszerowano Ustawę IPN, a potem wycofano się z niej z podkulonym ogonem! 

https://www.youtube.com/watch?v=L7FC-0dGRuM&feature=youtu.be

Czytaj równocześnie i oglądaj to:

Zbombardowanie śpiącego Wielunia przez Niemców – zapowiedź wojny totalnej i akt terroru

Zbombardowanie o świcie 1 września 1939 r. przez niemieckie lotnictwo Wielunia, śpiącego miasteczka przy granicy z III Rzeszą, było zapowiedzią wojny totalnej. Atak na Wieluń miał charakter terrorystyczny, a jego celem była ludność cywilna.

Wieluń został zaatakowany przez jednostki Luftwaffe podlegające dowódcy lotnictwa do zadań specjalnych gen. Wolframowi von Richthofenowi. Ogółem, w pierwszych godzinach wojny, na miasto spadło 380 bomb o łącznej wadze 46 ton. Atak niemieckiego lotnictwa trwał do godz. 14. Zginęło kilkaset osób, a miasto zostało prawie doszczętnie zniszczone.

więcej: https://niezalezna.pl/285979-zbombardowanie-spiacego-wielunia-przez-niemcow-zapowiedz-wojny-totalnej-i-akt-terroru

Podziel się!

    © Czesław Białczyński