Jacek Bartosiak – Przeszłość jest Prologiem

Jacek Bartosiak – Przeszłość jest Prologiem

Premiera książki dra Jacka Bartosiaka „Przeszłość jest prologiem” oraz wykład o strategicznych przepływach – Uniwersytet Warszawski – Audytorium Maximum – 31.05.2019 r.

Streścić to krótko?! Streszczam: POLSKA SERCEM ŚWIATA!”. Nie wiesz, nie masz właściwej wiedzy w różnych dyscyplinach – podejmujesz złe decyzje i upadasz- popełniasz błędy, bo nie rozpoznajesz prawidłowo RzeczyIstności.

Zwracam uwagę na fakt potwierdzony przez geopolitykę, iż istnieje niepodważalne STEROWANIE WIEDZĄ PRZEZ TRZYMAJĄCYCH WŁADZĘ nad Światem! Myślę, że nie potrzeba żadnego innego dowodu na sterowanie wersjami historii, czyli wiedzą historyczną, w tym wersjami Historii Słowian i Historii Lechii-Polski, niż potwierdzenie tego faktu ze strony Teorii Wojskowości i Gier Wojennych. 

 

 

Sam tytuł tego wojennego wykładu pokazuje dobitnie jak ważna jest PRZESZŁOŚĆ dla PRZYSZŁOŚCI  – przeszłość jest zawsze prologiem dokonań i osiągnięć możliwych w przyszłości. Dlatego nasza Słowiańska Przeszłość, Nasze Słowiańskie, lechickie Korzenie są tak bardzo ważne, a przywrócenie Polakom świadomości tychże Korzeni budzi tak wielkie negatywne emocje i przeciwdziałanie ze strony Systemu Pan – Niewolnik i jego mediów mainstreamowych. Robi się wszystko by Polskiego Niewolnika nie dopuścić do Władzy, czyli Polski jako państwa do Istniejącego Podziału Władzy. PIS zauważył tę ważną sprawę  – dlatego nastąpiła zmiana narracji w TVP Info na temat Starożytnej Słowiańszczyzny i korzeni polskości w epoce co najmniej Ceramiki Sznurowej 3500 lat p.n.e., o ile nie wiele wcześniej (5500 p.n.e.).

Proszę was też byście wysłuchali uważnie tekstu z 1h 26’15” – 1h 26’40” i reakcji sali na te słowa. Taka jest właśnie na uniwersytetach polskich pozycja nauki prawa i historii w roku 2019 – według samego środowiska akademickiego. Po słowach Jacka Bartosiaka rozlega się śmiech i oklaski.

https://www.youtube.com/watch?v=cPIyMA9hRUA&t=141s

 

Tak na uboczu – Jacek Bartosiak używa zwrotu Się Dzieje!

Podziel się!