Nawigatorzy Jutra: Izabela Litwin – Matka Ziemia – KIEDY UMYSŁ ABDYKUJE

Izabela Litwin – Matka Ziemia – KIEDY UMYSŁ ABDYKUJE

O Matce Ziemi, o człowieku i jego destrukcyjnej cywilizacji. Izabela Litwin w rozmowie z Tomaszem Kukułowiczem – prezesem Fundacji „Jesteśmy Zmianą”

https://www.youtube.com/watch?v=XoB3ia73cD4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0SXXWhgN-KvF9k1wWJouE2a7Mjdbb1ijslrjV5bmKGqZ7fv9YAuiio2W0


 

Podpisując Petycję w Obronie Jerzego Zięby i Visanto walczysz o WOLNĄ DEMOKRATYCZNĄ POLSKĘ, o wolność DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ POLAKÓW i o podmiotowość POLAKÓW, KTÓRZY POWINNI BYĆ SUWERENEM WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE!

Kliknij i podpisz petycję!

Miejmy cały czas świadomość, że bezwzględną naszą powinnością jako Wolnych Polaków jest bronić wolności gospodarczej w Polsce przed bezprawiem władców partyjnych i ich urzędników administracji państwowej i policyjnego państwa-  czy to z poprzednio rządzącej Polską formacji PO – czyli Partii Zdrady Narodowej i Złodziei , czy to z PIS – czyli  Kościelnej Partii Opresji Ideologicznej.

Byłem przez 10 lat świadkiem w niekończących się procesach sądowych Fundacji Turleja zniszczonej bezpowrotnie przez Prokuraturę i Policję (CBŚ) w roku 2008 – zniszczono bezkarnie, miejsca pracy 60 osób, więc wiem co mówię. To samo jest robione obecnie z firmą Visanto Jerzego Zięby – szuka się gorączkowo HAKÓW – JAKICHKOLWIEK żeby zniszczyć tę firmą i samego Jerzego Ziębę.

Polska PO i Polska PIS to to samo Państwo POLICYJNE – jedynie powody BEZPRAWNYCH działań są inne, czysto Ideologiczne.  CB

Podziel się!