Kukiz: Chcę państwa demokratycznego, a Polska nie jest państwem demokratycznym i nigdy nim nie była

Kukiz: Chcę państwa demokratycznego, a Polska nie jest państwem demokratycznym i nigdy nim nie była

https://www.youtube.com/watch?v=_KnsTZnaXS8

Rozmowa w stacji która usiłuje uchodzić za „demokratyczną” jest tubą PostKOMUNY i próbuje na antenie zakrzyczeć Pawła Kukiza. Kogo naprawdę boją się Yetiyelity sterujące Lemingami?! I znów Korwin i Konfederacja!

Posłuchajcie MŁODZI POLACY i zastanówcie się jak głosować i na kogo.


Podpisując Petycję w Obronie Jerzego Zięby i Visanto walczysz o WOLNĄ DEMOKRATYCZNĄ POLSKĘ, o wolność DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ POLAKÓW i o podmiotowość POLAKÓW, KTÓRZY POWINNI BYĆ SUWERENEM WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE!

Kliknij i podpisz petycję!

Miejmy cały czas świadomość, że bezwzględną naszą powinnością jako Wolnych Polaków jest bronić wolności gospodarczej w Polsce przed bezprawiem władców partyjnych i ich urzędników administracji państwowej i policyjnego państwa-  czy to z poprzednio rządzącej Polską formacji PO – czyli Partii Zdrady Narodowej i Złodziei , czy to z PIS – czyli  Kościelnej Partii Opresji Ideologicznej.

Byłem przez 10 lat świadkiem w niekończących się procesach sądowych Fundacji Turleja zniszczonej bezpowrotnie przez Prokuraturę i Policję (CBŚ) w roku 2008 – zniszczono bezkarnie, miejsca pracy 60 osób, więc wiem co mówię. To samo jest robione obecnie z firmą Visanto Jerzego Zięby – szuka się gorączkowo HAKÓW – JAKICHKOLWIEK żeby zniszczyć tę firmą i samego Jerzego Ziębę.

Polska PO i Polska PIS to to samo Państwo POLICYJNE – jedynie powody BEZPRAWNYCH działań są inne, czysto Ideologiczne.  CB

Podziel się!