Występ Zespołu „Mokosza” na 200-lecie urodzin Stanisława Moniuszki (Narodowe Granie 2019 – Warszawa)

Występ Zespołu „Mokosza” na 200-lecie urodzin Stanisława Moniuszki

Prowadzony przez Iwonę Leroch i Piotra Lerocha – Zespół Muzyki Polskiej „Mokosza”. Działa od lat i z powodzeniem popularyzuje polską muzykę-hudbę ludową, jak również Wiarę Przyrodzoną Słowian. Wielkie ukłony i podziękowania. CB

https://www.facebook.com/ZuzaxZuzu/videos/602267400287134/

Występ zespołu muzyki polskiej MOKOSZA w Warszawie na Narodowym Graniu z okazji 200-lecia urodzin Moniuszki

Opublikowany przez Zuzanna Jaszczuk Poniedziałek, 6 maja 2019

 

Zespół Muzyki Polskiej „MOKOSZA”

Zespół powstał we wrześniu 2009 roku. W swym repertuarze posiada wyłącznie muzykę polską (głównie folklor) zaczerpniętą z dzieła Oskara Kolberga „ Lud, jego zwyczaje…” oraz nagrań twórców ludowych dokonanych przez Polskie Radio w ramach cyklu „Muzyka źródeł”. Prezentuje także utwory kompozytorów polskich (F. Chopin, St. Moniuszko) oraz własną muzykę do tekstów ludowych lub poetów polskich (Jan Kochanowski). Wszystkie utwory są prezentowane we własnym opracowaniu. Okazjonalnie wykonuje kolędy oraz pieśni patriotyczne.

W skład zespołu wchodzi dziesięć osób, sześciu wokalistów oraz czterech instrumentalistów (flet, lutnia, skrzypce, kontrabas). Całość uzupełniają instrumenty perkusyjne. Zespołem kieruje Piotr Leroch a kapelą instrumentalną Iwona Leroch.


 

Podpisując Petycję w Obronie Jerzego Zięby i Visanto walczysz o WOLNĄ DEMOKRATYCZNĄ POLSKĘ, o wolność DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ POLAKÓW i o podmiotowość POLAKÓW, KTÓRZY POWINNI BYĆ SUWERENEM WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE!

Kliknij i podpisz petycję!

Miejmy cały czas świadomość, że bezwzględną naszą powinnością jako Wolnych Polaków jest bronić wolności gospodarczej w Polsce przed bezprawiem władców partyjnych i ich urzędników administracji państwowej i policyjnego państwa-  czy to z poprzednio rządzącej Polską formacji PO – czyli Partii Zdrady Narodowej i Złodziei , czy to z PIS – czyli  Kościelnej Partii Opresji Ideologicznej.

Byłem przez 10 lat świadkiem w niekończących się procesach sądowych Fundacji Turleja zniszczonej bezpowrotnie przez Prokuraturę i Policję (CBŚ) w roku 2008 – zniszczono bezkarnie, miejsca pracy 60 osób, więc wiem co mówię. To samo jest robione obecnie z firmą Visanto Jerzego Zięby – szuka się gorączkowo HAKÓW – JAKICHKOLWIEK żeby zniszczyć tę firmą i samego Jerzego Ziębę.

Polska PO i Polska PIS to to samo Państwo POLICYJNE – jedynie powody BEZPRAWNYCH działań są inne, czysto Ideologiczne.  CB

Podziel się!