TVN: Tylko nikomu nie mów – film Tomasza Sekielskiego

TVN: Tylko nikomu nie mów – film Tomasza Sekielskiego

Po pierwsze: Mam świadomość, że ten film został zrobiony na polityczne zamówienie i sfinansowany na bardzo profesjonalnym poziomie, zapewne nie ze składek dla „niezależnego” Tomasza Sekielskiego – wieloletniego pracownika wysokiego zaufania w stacji TVN, reportera od drażliwych tematów, który na „niezależnego” od jakiegoś czasu się kreuje.

Mam świadomość, że jest to część gry politycznej przed Eurowyborami , które odbędą się za 14 dni oraz że za TVNem stoi była-esbecja oraz banksterka amerykańska otwarcie zwalczająca Trumpa w USA i prawicę katolicką w Polsce.

Po drugie: Polecam każdemu z czystym sumieniem jednak ten film zobaczyć, ponieważ niezależnie od tego kto przedstawia nam DOWODY ZBRODNI, to zbrodnia pozostaje zbrodnią a dowód dowodem. Nie zmienią tego różne manipulacje TVNu w innych sprawach – jak np. Jerzego Zięby czy udowadniania Polakom, że aluminium i retrowirusy w szczepionkach są cacy, a PRZYMUS SZCZEPIEŃ w pierwszym roku życia dziecka jest OK!

 

Rozumiem pana Sekielskiego, że wypiera się „marki” TVN na swoim produkcie, gdyż jest to marka kompletnie w Polsce już niewiarygodna, lecz dla profesjonalisty – filmowca, scenarzysty filmowego jakim jestem, to czy mamy do czynienia z taniochą i amatorszczyzną czy też z robotą profesjonalną z wysokim budżetem i osprzętowieniem, jest widoczne na pierwszy rzut oka. Być może pan Sekielski rzeczywiście zrobił ten film z datków różnych osób, ale co to były za osoby i kto ile setek tysięcy z jakich kont przelał to już inna sprawa. Tak czy owak, nawet jeśli „niezależność” jest w tym wypadku mitem, to fakt i dowód pozostaje faktem i dowodem.

Wiem , że kiedy coś jest na rękę TVNowi to potrafią zrelacjonować to rzetelnie, np. na rękę była im Wojna o Świętowita na Ślęży i to zrelacjonowali rzetelnie (GW także), ale nie wystąpiliśmy w ich ówczesnych programach TVNowskich ani nie wypowiedzieliśmy się w ich gazetach GW – wiedząc, że wykorzystają tę sytuację wyłącznie do swoich lewacko-esbeckich manipulacji. Aby nie pozostawiać wątpliwości ten film jest rzetelny, bo zawiera twarde dowody lekceważenia prawa przez hierarchię kościelną, która ma gdzieś wyrok sądu i dopuszcza karanego za czyny pedofilskie księdza do rekolekcji dla dzieci oraz zawiera on otwarte przyznania się do winy przez samych księży!

Sprawa księdza Olejniczaka powinna zostać zgłoszona na Prokuraturę pana Ziobry i ksiądz powinien zostać wsadzony do więzienia – najnormalniej w świecie – gdyż został złamany  prawomocny wyrok sądu i znów pracował z dziećmi. Za to przed sądem powinni być postawieni wszyscy hierarchowie, którzy na to zezwolili, od samej góry do samego dołu. Zawodowi kłamcy kłamią jak z nut, że nic nie wiedzieli. Chwilę potem okazuje się że ksiądz „jeszcze dzisiaj wieczór wyjedzie”,  i tyle go widzieli! Scena z 37 minuty filmu to gra hipokryty i zawodowego kłamcy, manipulatora, czyli księdza proboszcza, który udaje że nie wie kim jest ksiądz, który ma u niego rekolekcje. Scena z Malborka jest po prostu twardym dowodem w postępowaniu prokuratorskim, które powinno zostać natychmiast zainicjowane.

Co na to pan Ziobro, Prezes Kaczyński  i PIS?! Jak się „weszło między te czarne wrony i krakało tak jak ony” to trzeba będzie wypijać te brudy z kielicha kościelnej rozpusty!

Naprawdę nie wystarczy w reakcji na projekcję filmu, który w dobę obejrzało prawie 4 miliony Polaków, na konwencji w niedzielę rzucić hasła, że od jutra będziemy karać pedofili, „w tym księży i celebrytów” wyrokami po 30 lat więzienia! To bardzo kiepski demagogiczny chwyt, który nie zaćmi Flirtów z Ojcem Rydzykiem i wszystkimi Świętymi z Polskiej Faktorii (Episkopatu Polski) Międzynarodowej Handlowej Korporacji Watykan. Co powiedział inny hipokryta wódz tejże Międzynarodowej Korporacji – Pan Prezes Franciszek,  na temat karzącej pedofilię Ogniem i Mieczem Ręki Sprawiedliwego Kościoła w Watykanie – dopiero co słyszeliśmy  – i wiemy, że to po prostu jeszcze jedna jezuicka manipulacja i bujda, zwyczajny pi-ar (public relations).

link do filmu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4

Oto jaki był mój komentarz na FB na pytanie czytelniczki czy będę komentował na moim blogu ten film:

Jestem w trakcie oglądania – mam za sobą godzinę. Doskonale profesjonalnie zrobiony film, który ma wstrząsnąć emocjami. Tyle mogę na razie powiedzieć – no i oczywiście są to twarde dowody, łącznie z przyznaniem się do winy, albo utrwaleniem ewidentnego matactwa. Co można powiedzieć w komentarzu – Celibat to dewiacja, która prowadzi do dewiacji seksualnej prędzej czy później, (dewiacja pociąga za sobą jeszcze głębszą dewiację). Obawiam się , że nawet jeśli nie dochodzi do drastycznych scen to co drugi z nich (księży) jest zanurzony w „brzydkich myślach” na temat dziewczynek, chłopców, kobiet mężczyzn – chciałby, a nie może. Instynkt naturalny domaga się i prze – To straszne, obrzydliwe. Tyle na razie. Myślę że skomentuję ten film, ale na razie muszę do-oglądać do końca. Nie jest to dla mnie żadne odkrycie, ale dla tysięcy osób powinien to być szok, tyle że wdruk jest wdrukiem a szok działa chwilę.

 

Jak wielokrotnie pisałem: TRWA PROCES WIELKIEGO CZYSZCZENIA ŚWIATA I MOŻEMY GO ZNACZNIE PRZYSPIESZYĆ POD WARUNKIEM, ŻE POTRAFIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ I ŻE NIE BĘDZIEMY SIĘ ROZDRABNIAĆ NA JAKIEŚ KONFEDERACJE OSOBNE I OSOBNE RK’15. KONFEDERACJĘ, W KTÓREJ JEST WIELU POLITYKÓW SIEDZĄCYCH W KRUCHCIE KOŚCIELNEJ I JEST BARDZIEJ PAPIESKA NIŻ SAM PAPIEŻ (BRAUN, WSZYSCY NARODOWCY, KORWIN MIKKE, MICHALKIEWICZ ITP) i RK’15, gdzie SAM PAWEŁ KUKIZ CZASAMI POTRAFI PALNĄĆ JAKĄŚ KOŚCIELNĄ WLEPKĘ, ZWYCZAJNY WDRUK JAKI ZAŁAPAŁ. 

– NIE BRONIĘ MU OCZYWIŚCIE BYĆ KATOLIKIEM – JEDNAK KIEDY MOJA BLISKA PRZYJACIÓŁKA POWIEDZIAŁA MI, ŻE JEJ 15 LETNI SYN MA JECHAĆ NA KONKURS INFORMATYCZNY DO TARNOWA Z KSIĘDZEM, jego prywatnym SAMOCHODEM, TO POWIEDZIAŁEM JEJ NATYCHMIAST, ŻEBY POJECHAŁA Z SYNEM SAMA POCIĄGIEM – I TAK MĄDRZE ZROBIŁA!

Pozostaje mi dodać chyba słowo własne na temat skali wynaturzeń Kościoła Katolickiego i Międzynarodowej Korporacji Watykańskiej, ustawek z Mediami Głównego Ścieku rozgrywanych przez jej prezesa w Watykanie i kolportowanych dla „idiotów” na cały Świat.

Moim zdaniem z tą instytucją , jak i z całym judeo-chrześcijaństwem, judaizmem i islamem – jest tak jak było z PRL i PZPR – tego nie da się żadnym sposobem wyleczyć, zreformować, przebudować – to jak napisał Wiesław Glaner w swojej książce „1000 lat podłości” samoczynny generator ZŁA i Szatanizmu, czysty szatanizm, narzędzie zniewolenia ludzkości. Nie chodzi tutaj tylko o to, że celibat jako patologia generuje pedofilska patologię w Kościele, sprawa jest znacznie głębsza, więc odsyłam do tej książki.

Żeby było jasne nie zamierzam żadnego katolika odciągać siłą spod ołtarza, chcecie to sobie tam bądźcie – do woli, ale nic dobrego z tego nie wynika i nie wyniknie – dla was. Nie mówię tego złośliwie, ani nie mówię „JAK JEST”, widzicie przecież sami, że skala samej pedofilii w Polsce musi być porównywalna z amerykańską, a skazywanie własnych dzieci na kontakt z tym chorym, zamkniętym w dewiacji seksualnej środowiskiem, jest naprawdę wbrew zdrowemu rozsądkowi każdego odpowiedzialnego RODZICA. Zachowania pedofilskie księży naprawdę nie są wcale najcięższa przewiną Kościoła wobec Polski, Polaków i wobec zwykłego człowieczeństwa, czy Praw Przyrodzonych.

Moje córki, które dzisiaj obie mają ponad 30 lat i własne rodziny, nigdy nie były na choćby jednej jedynej lekcji religii i nigdy nie miały kontaktu z tym środowiskiem – jestem szczęśliwy z tego powodu, bo nie były narażone na zatrucie tą hipokryzją, dwulicowością, brakiem empatii dla ofiar, ciemnotą która pozwalała zamykać oczy na zbrodnię wobec dzieci i wszech-kłamstwem, jakie tam króluje. Dzięki temu moje córki są szczęśliwe i spełniają każdy cel życiowy, jaki im się tylko zamarzy, a nie biją czołem w posadzkę w katakumbach, biczując się urojonymi winami w imię czyjegoś PASOŻYTNICTWA.  

Prezesowi PIS panu Jarosławowi Kaczyńskiemu, który tak chętnie trąbi o chrześcijańskim fundamencie i korzeniach EUROPY, a Polskę widzi w roli Mesjasza Narodów Europejskich, chciałbym zwrócić uwagę, że pogrążony jest w malignie katolickiego zakłamania, gdyż dzieje Europy i Człowieka Rozumnego w Europie sięgają 40.000 lat,  od 10.000 lat my jako Słowianie jesteśmy w tejże Europie obecni i współtworzyliśmy lub jako jedyni twórcy byliśmy kreatorami wielu etapów jej CYWILIZOWANIA. Do roku 325 n.e. EUROPA z pewnością była konglomeratem różnych religii i wyznawców tychże religii I DO TEGO CZASU nigdy nie było w niej wojen religijnych.

Jednak od roku 325 n.e. trwa nieustannie przez 1700 już lat, jedna wielka WOJNA RELIGIJNA I POCHODNE OD NIEJ WOJNY MIĘDZY NARODAMI ZNIEWOLONYMI, ŁĄCZNIE ZE ZBRODNIAMI LUDOBÓJSTWA NA TYCH CO WYZNAJĄ ODMIENNĄ RELIGIĘ NP. NA  Słowianach  i Bałtach – POŁABIANACH, ŁUŻYCZANACH, POLAKACH, LITWINACH, PRUSACH, JAĆWINGACH (słynna krucjata zakończona klęską pod Grunwaldem to jeden z przykładów), na ŻYDACH, CYGANACH ITP., a obecnie wzywa się do wojny z ISLAMEM i de facto się ją prowadzi.

Polecam każdemu do przeczytania tę książkę (poniżej), może otworzycie wtedy oczy raz na zawsze i pozbędziecie się złudzenia, że judeo-chrześcijaństwo da się jakoś pogodzić z prawdziwą Wolnością, Suwerennością i zwyczajną Wiedzą/Wiarą Przyrodzoną.

Nie dajmy się też podzielić w Eurowyborach – Policzmy się jako zwolennicy, mimo wszystko najbardziej strawnego i na serio traktującego demokrację bezpośrednią oraz referendum obligatoryjne  Ruchu Kukiza – To będzie pierwszy krok w stronę  Wielkiej Zmiany. Po wyborach będziemy Kukiza trzymać za gardło, żeby ten program realizował, ale RK’15 nie zrobi nic dobrego jeśli nie będzie miał 15-20% poparcia POLAKÓW!!! Nie będzie żadnej zmiany jeśli tego nie będzie. O tym i o wielu innych sprawach powiem na harmonii Kosmosu 29 czerwca o 12.00 w Sulistrowicach na Scenie Głównej.

Podziwiam spryt i manipulacje agentury i Układu Okrągłego Stołu w kreowaniu jakichś Wiosen i niestety moim zdaniem Konfederacji – chociaż w tym wypadku jestem ją skłonny uznać za ruch oddolny zdesperowanej prawdziwej prawicy liberalnej. Widzę niestety, że ambicyjki nie pozwoliły stworzyć jednej siły RK’15, lecz odciągają ludzi na boki i dzielą znów skutecznie głosy.

Wierzcie mi, albo i nie wierzcie – Ale powiadam WAM, że następna dobra okazja dla Wolnej Polski i dla Polaków jako Suwerenów będzie dopiero na przełomie roku 2043/44.

Naprawdę nie szkoda Wam Polacy tracić ponad 20 lat, pogrążając się dalej w niewoli Systemu Pan – Niewolnik?!

 

Polecam raz jeszcze:

 

I to:

Warszawa Sejm, 2017 rok
nz plakat Klub Kukiz’15

Podziel się!