NTV: Przeciwko roszczeniom żydowskim – Marsz jakiego nie było – Stop Ustawa 447 -11.05.2019 r. cz.1; 2. Jerzy Zięba – mi.in. o to jest na mnie medialna nagonka.

Przeciwko roszczeniom żydowskim – Marsz jakiego nie było – Stop Ustarwa 447 -11.05.2019 r. cz.1

Wielki wydarzenie w relacjach polsko – żydowskich i polsko – amerykańskich . Marsza Stop bezprawnym roszczeniom środowisk żydowskich wobec Polski. 11.05.2019 Warszawa – Część 1 – Zgromadzenie przed Urzędem Rady Ministrów.

W drugiej części o szczepionkowej ZBRODNI MEDYCZNEJ rządów PIS, PO-KO-PE i PSL.

https://www.youtube.com/watch?v=70dOtkgBNYU

 

2.

Jerzy Zięba – mi.in. o to jest na mnie medialna nagonka.

https://www.youtube.com/watch?v=-afHRgxQRrE&t=148s

Także o konferencji w sprawie szczepionek, dr Sachajki, inicjatywa Ruchu Kukiz 15 i Jerzego Zięby, która miała się odbyć w Sejmie w 2017 roku, z udziałem dr Majkovitz, a która się odbyła gdzie indziej na skutek odmowy Sejmu – 22 minuta. Charakterystyczna jest odmowa Ministra Zdrowia i pracowników Ministerstwa Zdrowia udziału w tej konferencji, dr Sachajko i Kukiz’15.

W zamian wzięli oni udział w konferencji arcybiskupa Hozera gdzie Minister się zjawił, by reklamować szczepionki, a potem reklamowanie to miało dalszy ciąg w TVP i TVN i Polsat TV.

Warto zaznaczyć, że Zbrodnia medyczna z jaką mamy do czynienia w Polsce jest rozpowszechniana solidarnie przez wszystkie media Głównego Ścieku Okrągłostołowego i nie ma tylko wyłącznie charakteru szczepionkowego – gdzie wszczepia się dzieciom retrowirusy odpowiedzialne za wywoływanie ciężkich chorób i Raka – opowiadanie TVNów dla Lemingów i Idiotów o aluminium i innych śmieciach, jakie to są nieszkodliwe, jest zwykłym odwracaniem uwagi przez Big Pharmę od istoty problemu. ZBRODNIA MEDYCZNA w Polsce płynąca z zacofania polskich uczelni medycznych (jak i wszystkich innych) odbywa się na wielu polach, między innymi wadliwego leczenia innych chorób przewlekłych, jak choćby nadciśnienie, czy cukrzyca. 

 

Podziel się!