Roszczenia żydowskie czyli syndrom osy zielonookiej – P.Jankowski, W.Dobrzyński – NISS

Roszczenia żydowskie czyli syndrom osy zielonookiej – P.Jankowski, W.Dobrzyński – NISS

 

Wiele osób i środowisk, wiele konsorcjów i agentur próbuje coś ugrać na Polsce przez 30 lat. Jak do tej pory pluli na Nas i okradali Polskę i Polaków zupełnie bezkarnie. Należy oczywiście śledzić pilnie tę sprawę i dużo o niej mówić. Więc od czasu do czasu przyłączam się do tego głośnego mówienia.

Należy też jak zawsze „trzymać rząd i PIS za gardło”. Należy też bezwzględnie popierać jedyną siłę która naprawdę chce zmienić konstytucję i wprowadzić Demokrację Bezpośrednią – bo tylko istnienie tej siły w Sejmie jest naszym jedynym zabezpieczeniem jako Narodu dążącego do PODMIOTOWOŚCI i SUWERENNOŚCI. Na pewno nie są to Narodowcy ani Konfederacja w osobach Korwina Mikke, Michalkiewicza, Brauna i Winnickiego.

 

 

Konfederacja = Korwin Mikke + Michalkiewicz + Winnicki + Barun – 30 lat bełkotu i zwodzenia Polaków Korwina + 30 lat klepania o razwiedce Michalkiewicza + 30 lat Arogancja i 0,5% poparcia dla Narodowców Winnickiego + 30 lat Dobrego Układu Reżysera w TVP, czyli w PRL BIS Brauna i jego bogoojczyźniane cyniczne teksty.

Konfederacja to niestety rozłamowa siła Antywolnościowa, która kradnie poparcie Kukizowi jak w 2015 roku.

Czy wolni Ludzie są naprawdę Lemingami? Nie sądzę. Jestem spokojny o to, że Konsorcjum Żydowskiemu z Wall Street nic nie uda się wskórać w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=2KCt8ntnqsU

Podziel się!