Mocne! Paweł Kukiz dla wPolsce.pl: Okrągły Stół przyczynił się do tego, że wciąż jesteśmy państwem postkomunistycznym.

Mocne! Paweł Kukiz dla wPolsce.pl: Okrągły Stół przyczynił się do tego, że wciąż jesteśmy państwem poOstkomunistycznym.

Ostatnie sondaże pokazują, że Konfederacja Korwina Mikke ma 5% poparcia w wyborach do PE? Czyżby na to ugrupowanie głosowały LEMINGI? Zapomnieliście, że Korwin Mikke już w PE był i zapomnieliście co tam robił? No, chyba że sondaż dla Tygodnika Polityka jest czystą manipulacją i faktycznie Konfederacja takiego poparcia wcale nie ma. Naprawdę trzeba być idiotą, żeby głosować na ugrupowanie człowieka, który przez 30 lat storpedował wszelkie przedsięwzięcia polityczne, które mogły uczynić z Polaków wolnych ludzi i szybko postawić gospodarkę Polską na nogi! Było tych storpedowanych przedsięwzięć bardzo wiele przez ostatnie 30 lat. UPR – Unia Polityki Realnej to pierwsza spektakularna ofiara tego człowieka.

Głosujcie na Kukiz’15!  To jedyna sensowna alternatywa wobec PIS, jedyna opcja polityczna dążąca do Demokracji Bezpośredniej i faktycznej zmiany KONSTYTUCJI. Dla Wolnościowców – Wolnych Ludzi – mam nadzieję, wybór jest oczywisty!

https://youtu.be/6_WRHz9sp44

Gość redaktora Marka Pyzy został zapytany o to, czy zdziwiła go decyzja senatora Jana Rulewskiego o opuszczeniu PO w związku z obecnością w KE byłych działaczy PZPR.

Nie, szczególnie mnie nie zdziwił. KE to jest twór przedziwny i w dużej mierze przesiąknięty komunistycznym duchem. (…) KE tak grubo poszła z komunistami, że nawet człowiek, który do tej pory tolerował namiastki tej komuny, w pewnym momencie nie wytrzymał

— podkreślił lider Kukiz‘15.

źródło: https://wpolityce.pl/polityka/442945-kukiz-wciaz-jestesmy-panstwem-postkomunistycznym-wideo

 

We wszystkich 13 okręgach listy zarejestrowały dotychczas komitety: KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni; KW Prawo i Sprawiedliwość; KWW Kukiz‘15.

 

https://wpolityce.pl/polityka/442961-minal-termin-zglaszania-list-kandydatow-na-europoslow

 

Zdecydowana przewaga Prawa i Sprawiedliwości! SONDAŻ: Koalicja Europejska z ogromną stratą do partii Kaczyńskiego

https://wpolityce.pl/polityka/442967-sondaz-zdecydowana-przewaga-prawa-i-sprawiedliwosci

Podziel się!