Kosmiczne Opowieści [You Tube]: Zagadka Mahabalipuram

Zagadka Mahabalipuram

Na całym świecie znajdujemy niezwykłe budowle wzniesione przed tysiącami lat. Osobliwe struktury budowano na niemal wszystkich kontynentach, w tym także w Azji, która skrywa w sobie wiele tajemnic. Na terenie dzisiejszych Indii znajduje się wiele niezwykłych konstrukcji, a jedne z najciekawszych mieszczą się w Mahabalipuram, gdzie widać że starożytni Hindusi byli mistrzami obróbki kamienia.

https://www.youtube.com/watch?v=_29k8GFNsjc

 

 

Subskrybuj Kosmiczne Opowieści! Na całym świecie znajdujemy niezwykłe budowle wzniesione przed tysiącami lat. Osobliwe struktury budowano na niemal wszystkich kontynentach, w tym także w Azji, która skrywa w sobie wiele tajemnic. Na terenie dzisiejszych Indii znajduje się wiele niezwykłych konstrukcji, a jedne z najciekawszych mieszczą się w Mahabalipuram, gdzie widać że starożytni Hindusi byli mistrzami obróbki kamienia. Warto też zauwazyć, że mieszkańcy dawnych Indii wyznawali wiarę w bogów przybywających do nich z nieba i przekazujących ludziom technologię. Czy to tylko efekt ich wybujałej wyobraźni czy też świadectwo paleokontaktu sprzed tysięcy lat?

Facebook: https://www.facebook.com/kosmiczneopo…

Strona: https://kosmiczneopowiesci.wordpress….

Źródła: Walter-Jorg Lanbein ‚Świątynne wieże, kamienne reliefy i zagadkowa atchitektura w Indiach’; ‚2000 year old temple found underwater off Indian coast’.

Muzyka: Kevin MacLeod: Lightless Dawn – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/…)

Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-…

Wykonawca: http://incompetech.com/ Kevin MacLeod: Dopplerette – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/…)

Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-…

Wykonawca: http://incompetech.com/

Podziel się!