Niemiecka GADZINÓWKA Onet.pl i INNE – Ani słowa o Dniu Żołnierzy Niezłomnych, za to jątrzą wśród Polaków i Żydów!

Niemiecka GADZINÓWKA Onet.pl – Ani słowa o Dniu Żołnierzy Niezłomnych

Wczorajsze wydanie NIEMIECKIEGO POLSKOJĘZYCZNEGO PORTALU ONET.PL demonstracyjnie pominęło na pierwszej stronie wszelkie uroczystości związane z Dniem Żołnierzy Niezłomnych i Bezimiennych oraz Wyklętych. Za to rozpoczęto tam już kampanię Antypolską która ma skłócić Polaków z Żydami związaną z Marcem 1968. Widać ją tutaj jak na dłoni. Po prawej u dołu artykuł: „Szajfer: Przeżywamy karykaturę Marca’ 68”. Po lewej „Ten raport przez lata był tajny. „Żydzi w Polsce po wyzwoleniu”. Będzie burza?”.

Artykułu o Raporcie nie trzeba w ogóle czytać żeby dowiedzieć się co tam jest i o co NIEMCOM z Onetu.pl biega – wystarczy pierwsze zdanie: „Amerykański raport z 1946 roku wskazuje, że przed, w trakcie, a także po II wojnie światowej, Polacy traktowali Żydów równie źle co Niemcy. Dokument zrównuje postępowanie Polaków i nazistów – podaje „The Jerusalem Post”.

Z wywiadu ze Szlajferem, który reprezentuje dokładnie to samo środowisko co Michnik/SOROS, też wystarczy jedno zdanie:

„Marzec’68 zaważył na moim życiu – mówi w rozmowie z Onetem prof. Henryk Szlajfer, uczestnik wydarzeń sprzed 50 lat. – To był pretekst do potężnej politycznej rozróby – wspomina. Zdaniem prof. Szlajfera, obecnie „przeżywamy karykaturę Marca ’68”.  ”

TAK SAMO Interia.pl – DRUGA NIEMIECKA GADZINÓWKA – ANI SŁOWA O ŻOŁNIERZACH NIEZŁOMNYCH i państwowych uroczystościach! – TO SĄ POLSKIE MEDIA?! To jest niedopuszczalny niemiecki kit i dezinformacja!!

To samo dotyczy WP.PL – ten sam problem z tożsamością narodową?! Czy to są portale DEZINFORMACYJNE, KTÓRE TOCZĄ Z POLAKAMI JAKĄŚ WOJENKĘ W ANTYPOLSKIM INTERESIE???

 

Poniżej zaprezentowanego tutaj zrzutu, czyli Sportu i bzdetów o celebrytach typu Księżna Diana i Komorowski czy Prokop, mamy jeszcze gospodarkę – No bo Leming-Czytelnik Onetu do gospodarki to już niekoniecznie powinien sięgać – dla niego tylko bieżące propagandówki, sport i pogoda, więc poniżej – wierzcie mi! – znajdują się już tylko gołe dupy, wiadomości lokalne, co ugotować na obiad i przegląd modeli samochodów osobowych.  Niech mi ktoś powie, że nie jest to ogłupiający szmatławiec polskojęzyczny dla Kompletnych Lemingów i Cebulaków, do tego w grubiańskim niemieckim stylu. 

Wstyd w ogóle czerpać z tej tuby dezinformacyjnej jakiekolwiek cytaty czy wiadomości! To samo dokładnie dotyczy Interia.pl

 

Warto jednak zadać rządowi PIS pytanie:

Jak długo będą tolerowane w Polsce niemieckie i inne zagraniczne media, które uprawiają tutaj bezczelnie swoją politykę jątrzącą między Polakami a Żydami?! Jak długo PIS zamierza to tolerować?  Naprawdę trudno o bardziej chamską manifestację antypolskości niż ta z 1 marca 2018 roku w wykonaniu Onet.pl.

Myślę, że w pełni zasługuje on na nazwę NIEMIECKIEJ GADZINÓWKI – JEST TO DOKŁADNIE TA SAMA PROPAGANDA, KTÓRĄ RACZYLI POLAKÓW HITLEROWCY PODCZAS OKUPACJI OD 1939 DO 1945 ROKU, W POLSKOJĘZYCZNYCH NIEMIECKICH NAZISTOWSKICH GADZINÓWKACH WOJENNYCH, które nazywali polską prasą codzienną. 

Niemiecka GADZINÓWKA Onet.pl – Ani słowa o Dniu Żołnierzy Niezłomnych

Podziel się!