Sondaż wyborczy przed Świętem Niepodległości – Nokaut! A co będzie po święcie? Tylko 60.000 w Marszu Niepodległości!

 

Gdyby wybory odbyły się na początku listopada na Prawo i Sprawiedliwość głosowałoby 45 proc. badanych, którzy chcieli wziąć udział w wyborach; na drugim miejscu znalazła się PO, popierana przez 17 proc. zdeklarowanych wyborców. Tak wynika z sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej. Kukiz’15 otrzymał 8 proc. poparcia, Nowoczesna (5 proc.).

Pozostałe ugrupowania nie zdołałyby wprowadzić swoich przedstawicieli do Sejmu. „Pod kreską” znalazł się PSL mający wśród zdeklarowanych uczestników głosowania 4 proc. zwolenników. Liczba sympatyków SLD sięgnęła 3 proc. Na Partię Razem zamierza głosować 2 proc. zdeklarowanych wyborców, swoich zwolenników ma także partia Wolność Janusza Korwina-Mikke (1 proc.).

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w pierwszej połowie listopada, udział w nich wzięłoby, według własnych deklaracji, prawie trzy czwarte dorosłych Polaków (72 proc.).

 

Wbrew wróżbom Kukiz 15 nadal ma się wystarczająco dobrze. Słysze ze Endecja  i Rafał ZXiemkiewicz zaczyna się burzyć w ramach Ruchu. Pewne rzeczy były do przewidzenia. Ale póki co mnie przekonuje nadal poseł Jakubiak.

 

– Byłem na Marszu Niepodległości. Nie życzę sobie, by ktoś nazywał mnie i mojego syna faszystą. Fundacja Narodowa ma teraz co robić i na co wydawać miliony, które dostała – mówi Marek Jakubiak. Poseł Kukiz ’15 przyznaje z ubolewaniem, że oprócz tysięcy uśmiechniętych Polaków na manifestacji nie zabrakło także „kilku idiotów”, którzy dali lewicowym mediom pretekst do ataku.

https://www.youtube.com/watch?v=KOQ6kh06ZtM

 

https://www.youtube.com/watch?v=X70z7EtVyAM

Marsz Niepodległości 2017 – Jak tam jest naprawdę? Krótki reportaż o Marszu Niepodległości. Czy największy patriotyczny marsz w Europie gromadzi faszystów? ___________________ http://www.NewsWeb.pl/http://www.facebook.com/NewsWebPLhttp://www.twitter.com/NewsWebPL ————– Marsz Niepodległości 2017 | Warszawa 11 listopada 2017 | Warszawa 11.11.2017 | Marsz Niepodległości 2017 wywiady | Marsz Niepodległości 2017 wypowiedzi | Marsz Niepodległości 2017 sonda

 

https://www.youtube.com/watch?v=yRBMS64yKz0

Mimo wszystko muszę zauważyć że Hasło „My chcemy Boga” (pomyślane ekstremalnie po katolicku – bo to są słowa katolickiego Hymnu Kościelnego) zredukowało liczbę uczestników marszu z 75.000 w roku 2016 do 60.000 w roku 2017.

Jak pisałem ja też chcę boga, My naprawdę WOLNI LUDZIE  – Chcemy Boga, ale nie katolickiego i bez Pasożytów.

Podziel się!

    © Czesław Białczyński