Część Ignorantów powinno się jednak zapuszkować! Czy Prokuratura we Wrocławiu stanie na wysokości zadania?

Część Ignorantów powinno się jednak zapuszkować!

Ignorantów niezrównoważonych psychicznie należy na pewno szybko wsadzać za kratki, bo tam ich miejsce. Mogą to być kratki w szpitalu psychiatrycznym, mogą być w zwykłym więzieniu. Prokuratura we Wrocławiu nie powinna czekać aż dojdzie do nieszczęścia z powodu ich nawoływań po podpalenia pogańskiej świątyni! O ile zresztą wiem prowadzi ona śledztwo w sprawie próby podpalenia kościoła w Sulistrowiczkach – tutaj mamy tę samą sprawę tylko w drugą stronę – jak w zwierciadle. Wojna religijna pod Ślężą?!

Budowę świątyni zamierza zrealizować Związek Wyznaniowy i Fundacja WATRA.
 
swatynia1 swatynia2
 

Są tacy którzy posuwają się do tego co jest ewidentnie karalne i powinno być ścigane z urzędu przez prokuraturę we Wrocławiu. Czy czynią to ci ludzie pod wpływem księży Kneblewskich, czy też księży z Sulistrowic, albo z Kurii Wrocławskiej i innych apostołów Religii Miłości – nie wiem? Zastanawiam się.

Ten portalik internetowy ma adres niemiecki! Przypadek to? Może chodzi o to żeby skutecznie skłócać Polaków na Dolnym Śląsku?! Tak czy owak Prokuratura Wrocław Krzyki tak sprawna w kwestii próby podpalenia kościółka w Sulistrowiczkach i obrazy uczuć religijnych dolnośląskich katolików ma okazję wykazać się równą sprawnością w drugą stronę.

 

swatynia3 swatynia4 swatynia5

Czy ta strona nie powinna zostać zablokowana panie Prokuratorze?! Panie Komendancie Policji we Wrocławiu?!

Dodaję tutaj fragment z dyskusji pod artykułem bo jest to istotne dla całej sprawy!

sprostowanie

Nie ma niemieckiego adresu, tylko taki wpisałeś. Na blogspocie można dowolnie zapisywać adres z końcówką .com lub .de i nie ma to najmniejszego znaczenia.

W odpowiedzi do sprostowanie.

Dziękuję za wiadomość. To bardzo dobra wiadomość. Skoro można było dać .com a dano z zamysłem .de to intencją mogło być tylko zbałamucenie takich jak ja – czyli 90% Polaków, nie za bardzo oblatanych w procedurach internetowych. Akcja obliczona (zapewne przy okazji głównego celu) na skłócenie polsko-niemieckie.

Podziel się!