Jak Polacy sprzedali USA Alaskę, czyli artykuły Białczyńskiego w USA pod szyldem innych „autorów”

Jak Polacy sprzedali USA Alaskę, czyli artykuły Białczyńskiego w USA.

Nie mam nic przeciw temu żeby ktoś ode mnie zrzynał. Publikuję w Internecie po to żeby jak najszersza opinia publiczna zapoznała się z faktami. Czy zrzyna ode mnie niemiecki polskojęzyczny portal Onet.pl, czy polonijna amerykańska Gazeta Gwiazda Polarna, jest mi bez różnicy, ale myślę, że autorzy tych plagiatów po prostu powinni podać adres strony źródłowej i nazwisko autora oraz link do portalu Bialczynski.pl, zwłaszcza że pobierają pieniądze za te publikacje, a Białczyński ich nie pobiera.

Tego wymaga zwykła przyzwoitość.

gpol1

 

gpol2

źródła: Białczyński: Gobekli – 16 sierpnia 2012; 7 sierpnia 2014; Arkaim 2010; Visoko 2009-2012-1014

Wzgórze Brzucha (Głębi – Gobekli Tepe) lub Góra Ognia Nawi (Gire Navoke) i Świątynia Pępka Świata

10.000 lat przed naszą erą – Od Zlodowacenia do Gobekli Tepe – Góra Brzucha i Świątynia Pępka Świata – Kolebka Bogów

Arkaim – ciągłość od Atlantydy do współczesnej Słowiańszczyzny – starożytne pismo i język słowiano-indo-skołocki (ario-słowiański) czy ario-słowiano-celtycki?

O Arkajamie (Arkaimie), Arce, Arkonie i Ariach – nowy przypis 43 do Taji 19

Niesamowite Zagadki: Czy piramidy w Visoko mają 25.000 lat? Prowadija – prasłowiańskie czy słowiańskie miasto z 4700 roku p.n.e.?

Piramidy w Visoko (Bośnia)

Materiały skompilowane w Onet.pl, a przedrukowane 29 października 2016 przez „Gwiazdę Polarną”  pojawiały się sukcesywnie O WIELE WCZEŚNIEJ na blogu Bialczynski.pl  Jest to przykład tzw zerżnięcia piramidalnego, gdzie łańcuszek zrzynających ma nie wiadomo ile ogniw, ale autorstwo źródłowego tekstu można łatwo udowodnić przez powielenie identycznych tez myślowych i sformułowań, wręcz przeklejenie całych zdań ze źródła.

gpol4

gpol5

Ten materiał to przykład po prostu złodziejskiego zerżnięcia z podpisaniem sie przez innego autora, który pobrał honorarium. No chyba ze nie pobrał od wydawcy gazety tylko pisze do niej tak jak Białczyński ” za darmo dla całego świata”. Ale w to drugie nie wierzę.

 

źródło: Czesław Białczyński – 3 maja 2015 roku

3 Maja – w rocznicę Wielkiej Konstytucji – O tym jak Polacy ukradli Rosji Alaskę i sprzedali ją za grosze polskim masonom w Ameryce oraz o znaczeniu Konstytucji 3 Maja w roku 2015/7524.

 

Podziel się!