17 09 2016 – I Wiec Zrzeszenia Słowian w Soli

Wiec jest zapisany w Statucie Zrzeszenia Słowian jako najwyższa i jedyna decydująca w sprawach najważniejszych instytucja demokratyczna. Odbywa się raz na 5 lat. Ten Pierwszy Wiec Zrzeszenia w Soli  jest specyficzny. Będziemy głosować nad sprawami fundamentalnymi. Dlatego bardzo ważne jest by 17. września 2016 roku w Soli wzięło w nim udział 50% + 1 pełnoprawnych Członków Zwyczajnych Zrzeszenia. To w Demokracji Bezpośredniej podstawowy warunek ważności głosowania. 

ssss

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego w Szwajcarii udział w Referendum Narodowym jest obowiązkowy?

Wielu ludziom demokracja bezpośrednia kojarzy się z wygodnym głosowaniem przez internet i masowymi wideokonferencjami. Nic bardziej błędnego. Prawdziwie bezpośrednia jest demokracja wiecowa i referendalna, a polega ona na osobistym zjawieniu się w miejscu głosowania i oddaniu ważnego głosu.

Internet zawsze można oszukać, zakłamać, sfałszować głosowanie – WIECU NIGDY!

Roman_Zmorski_tablica_na_Slezy

Żeby oddać 17 września ważny głos na dziejowym Pierwszym Wiecu Zrzeszenia Słowian trzeba więc tam być. Kto z  przyczyn losowych wielkiej wagi być w Soli nie może, koniecznie powinien upoważnić do głosowania w swoim imieniu któregoś z wybranych przez siebie OBECNYCH w Soli 17 09 2016 Członków Zwyczajnych Zrzeszenia (obdarzonych przez niego pełnym zaufaniem).

 

Jeśli zaś komuś z Członków Zwyczajnych po prostu nie chce się przejechać kawałka Polski – tej naszej malutkiej dzisiaj Ojczyzny, nie tak rozległej jak niegdysiejsza MACIERZ Rzeczpospolita Sz-Lachecka, która od Braci Sz-Lachty wymagała dużo większych wyrzeczeń i poświęceń, aby zjawić się tam gdzie to konieczne i wtedy, gdy to konieczne, na Wiecu-Sejmie  – jeśli więc ktoś nie ma w sobie na tyle determinacji, aby dotrzeć do Soli koło Żywca, na Świętą Górę Rachowiec, do Przybyłówki 17 września do godziny 12.00, by wziąć udział w wydarzeniu o wielkiej mocy mogtycznej-magicznej i wielkiej ważności dla Polski, ten powinien złożyć mailowo pisemną rezygnację z członkostwa w Zrzeszeniu do dnia 16 września 2016

Złożenie takiej rezygnacji nie będzie przez Wolnych Ludzi uczestniczących w Wiecu traktowane jako porażka Zrzeszenia czy osobista porażka deklarującej rezygnację osoby. Nie będzie też traktowane jako akt ostateczny. Wiemy, że czasem łatwiej o deklarację na wyrost niż o faktyczne zaangażowanie osobiste w ważne sprawy. Przyjdzie odpowiedni czas, przyjdzie dojrzałość do RZECZYWISTEGO DZIAŁANIA  a droga do Zrzeszenia będzie dla każdego kto dojrzał do tego, zawsze OTWARTA.

Dlatego zachęcam wszystkich Członków, którzy nie czują tej chwili jako ważnej i nie są dość zdeterminowani do przybycia w tym dziejowym momencie, ostatecznej próby Demokracji Bezpośredniej (Plemiennej Wiecowej) 17 września 2016 do Żywieckiej Soli (siedziby Ośrodka Słowian i Soua-RAga), do przesłania drogą mailową do Zrzeszenia Rezygnacji z Członkostwa: tutaj http://zrzeszenieslowian.org/kontakt/ 

Wystarczy nacisnąć guzik i zrezygnować.

WP_20140712_001zalozyciele sol kompr

Wszystkich zaś innych Członków Zwyczajnych Zapraszamy i Wołamy z Całego Serca na Pierwszy Wiec Zrzeszenia Słowian 17 września w Soli koło Żywca, w Przybyłówce, na szczycie Rachowca.

Będzie to naprawdę bardzo ważne wydarzenie dla Polski, dla Ducha Polaków, dla Ruchu Wolnych Ludzi i dla całej Słowiańszczyzny. Data jest to bowiem specjalna! Widzi to i WIE, każdy Widzący i Wiodący – Wiedun.  

Jest nas dzisiaj garstka WIEDUNÓW, lecz każdy z nas jest więcej niż Sobą i Osobą, każdy z nas to Duchowy Ośrodek Wielkiej Zmiany, Każdy z NAS to cząstka Boga na Ziemi, Każdy z NAS to Materializacja Siły Ojca – Światła Świata – Nieskończonej Świadomości, Każdy z NAS to więcej niż tysiąc działających w Polsce zwykłych organizacji, partii, czy korporacji.  Dziś w Ruchu Słowiańskim działają aktywnie tysiące ludzi, wkrótce DZIAŁAĆ będą Wiedzione przez Wiedunów miliony.

Udało nam się już rozpalić do WOLNOŚCI serca dziesiątków Polaków, udało się po raz pierwszy w historii Polski wprowadzić do Sejmu Ruch Wolnościowy.

Wkrótce działać będą setki tysięcy Wolnych Ludzi, WOLNYCH POLAKÓW, którzy uzyskali WIEDZĘ i odzyskali poczucie swoich KORZENI – Polskości, Słowiańskości, Wolności i Godności.

Przybywajcie zatem do Przybyłówki Szlachetni Lechici na Radę  

SięDzieje!

http://zrzeszenieslowian.org/wici/

WICI

2897-mountain-soldiers-1680x1050-fantasy-wallpaper

ssss

Otwórz swe serce. Słuchaj swego serca. Wejdź do Świątyni Światła Świata. (medytacja 33)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=njei-JvnkLk

Podziel się!