Gazeta Wyborcza w ciężkim amoku bredzi o ateistycznych obrzędach zaplecin i postrzyżyn

Gazeta Wyborcza w ciężkim amoku bredzi o ateistycznych obrzędach zaplecin

doku_zapleciny_0287kompr

Przeczytaj o prawdziwych obrzędach Zaplecin i Postrzyżyn: Uroczystość Zaplecin w Wojcieszowie – 22. 06. 2013 ,

Marek Wójtowicz – Inicjacja Ognia, Zapleciny, Postrzyżyny, telegonia (TAGEN TV).Opublikowano

Zapleciny i Postrzyżyny to słowiańskie obrzędy rodzimowiercze, a nie jakieś ateistyczne puszczanie pawia przez Gazetę Wyborczą w imieniu sponsorującego ją bankstera światowego Sorosa. GW najwyraźniej zaczyna gonić w piętkę, czyli pożera sama siebie zaczynając od własnego ogona. Usiłowanie przypisania ateistycznych intencji teistycznemu słowiańskiemu obrzędowi Rodzimej Wiary to jakiś totalny obłęd jaki zesłała  Świadomość Nieskończona wraz z Wielką Zmianą na GW. Obłęd, którym Nieskończona Świadomość najwyraźniej opętała „dusze” redaktorów z Czerskiej zmierzając do dokonania ich własnymi rękami unicestwienia całej tej ich  – Pożal się Boże – redakcji, całego tego ich – Zlituj się Boże –  guru Michnika, całej tej ich  – Przyjmij Panie Łaskawie w Zaświaty – formacji światopoglądowej płaskich materialistów/lewaków i całego tego ich – Przebacz mu Boże – pracodawcy, bankstera światowego Sorosa.

Najpierw skan z GW z 09 06 2016:

gwbrednie1 gwbrednie2

Powiedzcie sami czego te durne Yetisyny nie wymyślą, żeby uratować tyłki przed całkowitym ideowym i biznesowym upadkiem?!  Żeby tak zwany porządny polski socjalista, „racjonalista”, materialista, ateista łapał się jak tonący brzytwy pogańskich słowiańskich rytuałów, które przecież sam grzmiąc ze swojej Czerskiej Ambony nazywał jeszcze wczoraj ZABOBONAMI – to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie.

Tak cholera, Wielka Zmiana jest naprawdę WIELKA – i nic jej nie zatrzyma!

ZROZUMIANO CZERSKO?! ZROZUMIANO SALONIKU WARSZAWKI?!

A już na pewno nie POWSTRZYMA JEJ bredzenie o ateistycznych Postrzyżynach i Zaplecinach takich kundli łańcuchowych Banksterki Światowej, jak ci z GW.

Gazeta Wyborcza to prawdziwy OBCIACH! O lata świetlne za świadomością współczesnych Polaków!

doku_zapleciny_0307kompr

Prawdziwe Zapleciny z 2013 roku z Wojcieszkowa

 

 

Podziel się!