Nowa Świadomość – Prawa wszechświata 1/7 – 4/7 (Moc Mitologii – Jedność Wiary Przyrodzonej Świata – niepodważalne dowody naukowe!)

Nowa Świadomość – Prawa wszechświata 1/7 – 4/7
ziemia1

https://www.youtube.com/watch?v=SAoF-1BDwA4

Niesłychana siła mitologicznych zapisów rzeczywistości będących odbiciem zjawisk rzeczywistych – Manifestacja Świadomości Nieskończonej w formie poetyckich opowieści opisujących zdarzenia w Świecie Przyrodzonym – w Rzeczy Istności.

Zupełnie inny pogląd na wszechświat w którym żyjemy. Jak ukazują twórcy tego dokumentu rządzi nim pierwotna siła zwana ,,, (sami zobaczcie ;-)) warto obejrzeć i przekonać się, że nic nie jest takie oczywiste jak się wydaje.

https://www.youtube.com/watch?v=KysUismxgoo

Jako na górze, tako na dole – jak wielkie, tak i małe

 

https://www.youtube.com/watch?v=jUNmx33X_4k

 

Wszystko jest „elektryczną” Jednością i jako jedność odbija się w „elektrycznym” mózgu tworząc te same symbole, znaki i struktury. Struktury te są przenoszone przez organy wymowy na język i pismo – znak mowy i znak zapisu, na symbol tworzony pod wpływem Całości – pod wpływem Świadomości Nieskończonej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=blcMw3mx44o

O tym dlaczego Obecne Słońce – Słońce Układu Słonecznego – Swarożyc jest synem Centralnego Słońca – Swaroga – Kowala Niebieskiego – Słońca Wszechświata.

 

Podziel się!