1. Kontrowersje – Matka Kurka: Nie ośmieszajcie się, oddajcie władzę!; 2. Gadowski tv: Wracajmy do siebie; 3. wR24: Piotr Szlachtowicz – PiS zapłacił niską cenę za swoje zbrodnie! Kto winny porażki Konfederacji?

Kontrowersje – Matka Kurka: Nie ośmieszajcie się, oddajcie władzę!

 

Po artykule Rafała Kopko Orlickiego „JEST BARDZO DOBRZE! BĘDZIE PAT? Demokracja Bezpośrednia ma niepowtarzalną szansę na zwycięstwo!”, z ciekawym pomysłem rozwiązania obecnego dylematu władzy i kryzysu politycznego jaki się w Polsce szykuje (inna sprawa czy rzeczywiście realnym) zamieszczonym tutaj wczoraj, przedstawiamy wizję najbliższej przyszłości i rozgrywek politycznych jakich będziemy  świadkami publicystów prawicowych: Piotra Wielguckiego, Witolda Gadowskiego i Piotra Szlachtowicza.

Cytat dnia: „Tym momentem był kryzys covidowy. Szczególnie dotkliwy okazał się dla młodzieży, zamkniętej w domach, z lekcjami czy zajęciami akademickimi prowadzonymi zdalnie, bez możliwości interakcji społecznej poza domem. Na jesieni 2020 r. doszło do wybuchu społecznego, który spowodował tąpnięcie w poparciu dla PiS, którego już nie odbudowano. To był pierwszy moment gniewu, ale jeszcze nie zagospodarowanego.” (Na taki finał elekcji parlamentarnej wpłynęła przegrana prawicy w sieci. To ważna lekcja).

Zwróćcie uwagę, że pierwsze ruchy Koalicji Opozycyjnej kierują się żeby odebrać PISowi TVP i Polskie Radio oraz Orlen, który zarządza lokalnymi gazetami. Nie bez powodu jest tam taki nacisk na opanowanie źródeł PROPAGANDY i przejęcie ich żeby uprawiać swoją PROPAGANDĘ.

Opozycja chce przejąć media publiczne. Jaki ma plan na to?

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zwolnienia-tvp-polskie-radio-koniec-rada-mediow-narodowych

Jak opozycja może przejąć TVP? Profesor wskazuje kruczek prawny

Jak zlikwidować TVP? To będzie trudna operacja

WOLNE MEDIA TO PODSTAWA DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ. PARTIE I RUCHY SPOŁECZNE DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ POWINNY SIĘ SKUPIĆ NA KWESTIACH ZJEDNOCZENIOWYCH TO RAZ, ALE DWA – ZADBAĆ O PORZĄDNE ŹRÓDŁO WOLNEGO NIEZALEŻNEGO PRZEKAZU MEDIALNEGO – TAK JAK TO KIEDYŚ ZROBIŁ PIS USTANAWIAJĄC SWOJE PORTALE INTERNETOWE I SWOJE TELEWIZJE ORAZ SWOJĄ PRASĘ. TAK JAK PRÓBUJE TO ROBIĆ KONFEDERACJA I RUCH NARODOWY.

Czytaj dalej

1. Rafał Kopko Orlicki – JEST BARDZO DOBRZE! BĘDZIE PAT? Demokracja Bezpośrednia ma niepowtarzalną szansę na zwycięstwo!; 2. Wolność tv: 11 państw odrzuciło Traktat Pandemiczny WHO!; 3. Plandemic 2 (lektor pl)

11 państw odrzuciło Traktat Pandemiczny WHO!

Procentowe wyniki poszczególnych komitetów są następujące: 

  • PiS – 35,38 proc.,
  • KO – 30,70 proc.,
  • Trzecia Droga – 14,40 proc.,
  • Nowa Lewica – 8,61 proc.,
  • Konfederacja – 7,16 proc.
  • Pod progiem wyborczym znalazły się dwie partie:
  • Bezpartyjni Samorządowcy (1,86 proc.) oraz
  • PJJ (1,63 proc.)

3,5% sumarycznie Partii Pozasystemowych. Czas na ZJEDNOCZENIE i to jak najszybciej.

Mniejszość Niemiecka nie weszła do Sejmu!

Czytaj dalej

J. Zięba – Jak sobie pościeliliśmy tak się wyśpimy… + Cz. Białczyński: Tak się wyśpimy!!!

Jak sobie pościeliliśmy tak się wyśpimy…

Jerzy Zięba zwraca uwagę na to jak Polacy strzelili sobie w kolano głosując na Trzecią Drogę, która jest hiper-szczepionkowo-covidiańską siłą, która w te pędy podpisze Traktat WHO tak samo jak Lewica i PO/KO!

Hipokryci z Konfederacji rzeczywiście dostali ostro po nosie z tą swoją butą i wycinaniem Wolnościowców, kombinacjami z NIKiem, dzięki czemu stracili 3-5% co najmniej. Polacy strzelili sobie w kolano, ale Konfederacja strzeliła sobie po prostu w głowę, prawie tak samo celnie jak zrobił to PIS przy pomocy…

Czytaj dalej

1. BNB: Prawnik Ujawnia PRAWDĘ o Skutkach Pandemii w Polsce [Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź]; 2. Ator: Ciąg dalszy Skandalu Wyborczego z PLSP; 3. Biznes Misja: Kasia Szewczyk – Manipulacja Kryzysem. Wielki Reset

Wyniki Wyborów zmieniają się z godziny na godzinę jak w kalejdoskopie. W Sejmie według danych tuż przed publikacją tego materiału – z 8.35, zapanował kompletny pat, a PJJ ma niemal 2%:

08:35. Są dane z 5 526 na 31 497 (17,54%) obwodów głosowania: PiS – 41,11 proc., KO – 25,39 proc., Trzecia Droga – 13,94 proc., Nowa Lewica – 7,94 proc., Konfederacja – 7,51 proc., Bezpartyjni Samorządowcy – 1,91 proc., Polska Jest Jedna – 1,76 proc.

6.20: Znamy już wyniki PKW z 1 tys. 990 na 31 tys. 497 (6,32 proc.) obwodów głosowania. PiS – 39,8 proc., KO – 27,2 proc., Trzecia Droga – 13,1 proc., Nowa Lewica – 8,5 proc., Konfederacja – 7,3 proc.

Czytaj dalej

Osada Słowiańska: Bitwa nad Dołężą (Tollense) około 1250 rok p.n.e. – analiza znalezisk i próba wyjaśnienia tajemnicy

Bitwa nad Dołężą (Tollense) około 1250 rok p.n.e. – analiza znalezisk i próba wyjaśnienia tajemnicy

Od Poli Dec

Jeden krok do przodu i dwa do tyłu w sprawie Lechii??? Czyżby mainstream obłaskawiał Lechię i przejmował ją w swoją narrację??? Myślę, że dla każdego człowieka rozumnego o wykształceniu jako tako solidnym archeologicznym, biologicznym, historycznym narracja Allochtonistów jest już na tyle ośmieszona i nieakceptowalna, że ta zmiana musi nastąpić. Ciężar dowodów jest dla Anty-Lechitów przytłaczający. Mainstream musi to przyjąć, gorzej jeśli te poglądy sobie przywłaszcza i je wykrzywia bajdurząc o Wielkiej Lechii od Kamczatki do Atlantyku podbijanej na dinozaurach wymyślonych przez Sygillum Authenticum, czyli bojówkę SA młodzieży wszechkatolackiej z UJ, Smyxxxów, Tanatorów i innych pseudohistoryków.

Dobrze. Tak ma być. Ta wiedza  ma wejść do masowego obiegu i wchodzi. Czasami atak frontalny na skamieniałą twierdzę Kościoła Nauki przynosi skutek w postaci zdobycia oblężonej fortecy, ale potem potrzebne jest cierpliwe i powolne długie wdrażanie ZMIANY, burzenie tejże fortecy kamień po kamieniu – zwłaszcza gdy jest to WIELKA ZMIANA, zmiana paradygmatu i światopoglądu. Szczególnie to trudne, gdy chodzi o przeformatowanie skostniałego światopoglądu naukawego, czyli NAUCZANEGO w Świątyniach Nauki od XIX wieku bez zmian, światopoglądu który charakteryzuje się inercją płynącą z doktoratów i profesur zbudowanych na poprzedniej narracji.

Małe sprostowanie przejęzyczenia autora filmu na początku narracji – to odkrycie nie ma kilkudziesięciu lat tylko lat kilkanaście, obecnie, AD 2023. CB

Czytaj dalej

1. NTV: Forum Pozasystemowych Komitetów Wyborczych – 13.X.2023; 2. Rafał Kopko Orlicki: O demokracji inaczej (całość z cz.4); 3. Wrocławski PJJ w studio NTV- tuż przed ciszą wyborczą

O demokracji inaczej – Demokracja Bezpośrednia, czyli demokracja prawdziwa

Za PÓŹNO I BEZ SENSU!!!! Cóż za żałosne, mocno spóźnione i marginalne, nic nie wnoszące do sprawy spotkanie Antysystemowych Niedobitków Demokracji Bezpośredniej w Krakowie!!! Właśnie dzisiaj – 15 X 2023 zwyciężył w Polsce faszyzm i MATRIX! PJJ 1,2%?

PIS

To wyniki exit poll – więcej niż niepewne! Zmiany wyników mogą być bardzo duże. Nie bez powodu PIS znalazł się na tej grafice „pod kreską”

Jaki będzie prawdziwy wynik wyborów wciąż nie wiemy i długo nie będziemy jeszcze wiedzieć. Jedno jest pewne, jeżeli wynik tzw Trzeciej Drogi i wyniki Referendum się potwierdzą – 15 X 2023 roku to dzień pożegnania Polaków z jakąkolwiek demokracją na długie lata. Polacy wybrali też po raz kolejny rządy Post-Komuny i przy okazji przymusową alokację migrantów. PIS swoim bezprawiem covidowym, banksterską służalczością, medialną toporną propagandą i wszelkimi innymi bezprawnymi manipulacjami tak zdewastował Polskę, że trudno to będzie pozbierać do kupy. Wiara Polaków w to że lekarstwem na to ZŁO jest PO/KO 2050 +Lewica, czyli JESZCZE WIĘKSZE ZŁO TO SKRAJNA NAIWNOŚĆ, za którą wszystkim nam przyjdzie zapłacić wysoką cenę.

Rozbicie Demokracji Bezpośredniej w tych wyborach i jej totalna klęska (1,2% albo nawet i 4,9%!) spowoduje ZACEMENTOWANIE UKŁADU OKRĄGŁEGO STOŁU na co najmniej 4 lata. Młodzi Polacy odrzucili w wyborach religijność i Kościół Katolicki, który w czasach ciężkiej próby lat 2020-2023 kompletnie zawiódł jako autorytet moralny – to jest oczywiste.

Jeżeli potwierdzi się zaś, iż 13% Polaków zagłosowało na Trzecią Drogę czyli Post-Ubecką wydmuszkę stworzoną przez TVN, znaczyć to będzie, że polska młodzież żyje w matrixie zupełnie zmanipulowana  przez banksterskie media i woli rządy Berlina oraz Brukseli w Polsce oraz dominację banksterki światowej niż cokolwiek innego.

Tak czy owak 30% głosów oddanych na ewidentnych faszystów, oszustów, złodziei, manipulatorów i kłamców z PO/KO to całkowita klęska ROZUMU. Szansa na oczyszczenie Polskiej Polityki z brudu jest w tej chwili ZEROWA, a takie Szaleństwo w Sercu Świata jakie dzisiaj obserwujemy bardzo źle rokuje dla przyszłości Matki Ziemi. Co lepsze doprowadził do tego swoją polityką przez 8 lat dewastując Media, Prawo i Sprawiedliwość nie kto inny jak sam PIS.

Głosowało 3/4 uprawnionych Polaków więc wynik wyborów jest wiarygodny i reprezentatywny po raz pierwszy od 1989 roku. Ciekawe jaki będzie ruch USA, które właśnie utraciło sojusznika w Europie Wschodniej. „NOWA SANACJA” CZYLI ręczne sterowanie kondominium i OTWARTY FASZYZM??? A może Marchewka zamiast Kija?!

Pierwsze głosy już przeliczone! SPRAWDŹ, jak wyglądają szczątkowe wyniki wyborów.
Do PKW spływają wyniki z komisji obwodowych. Dane z 6,89 proc. obwodów: PiS z dużą przewagą na KO

W tych ostatnich wynikach z 6,89% obwodów PJJ (1,73%) dogonił praktycznie już Bezpartyjnych Samorządowców (1,75%). Pmiętajmy że w tej chwili spływają wyniki głównie z wielkich miast: Warszawa, Kraków, Poznań itd…

Czytaj dalej