Święty Sojusz kontra Imperium Zła – film dokumentalny (reżyseria Sławomir Koehler)

Święty Sojusz kontra Imperium Zła

Wielu młodych ludzi tamtych czasów o których mówi ten film po prostu nie zna, nie wie o nich za wiele. Ale też spora liczba całkiem wiekowych Polaków zdaje się zapominać nie tylko jak się żyło w czasach komuny i czym było PRL.  Polecam wam żebyście sobie przypomnieli cały tamten proces oglądając ten film. Jest to obraz poruszający, który dobrze pokazuje po której stronie dzisiejszej barykady NWO 1 i NWO2 jest jednak, mimo wszystkich wad systemu liberalnej demokracji, nasze miejsce….

 

… Mając świadomość, że w roku 1989 dokonaliśmy RZECZY NIEMOŻLIWEJ, która dla Rosji i jej emanacji ZSRR i Układu Warszawskiego była KATASTROFĄ DZIEJOWĄ, że dokonaliśmy tego ramię w ramię z USA – ramię Jana Pawła II w ramię Ronalda Reagana – odpowiedzcie sobie na pytanie co będzie jeżeli Moskwa pod wodzą oficera KGB TUTAJ WRÓCI. 

Jeśli na to pozwolimy – tak jak to zrobiły władze Polski w 1939 – to zasłużymy sobie dokładnie na to samo co zrobili wtedy – NA LUDOBÓJSTWO jakiego DOKONALI na naszych elitach narodowych w Katyniu i innych tajnych miejscach Rosji do dzisiaj wciąż nieodkrytych. Na LUDOBÓJSTWO, KTÓRE POWTÓRZĄ na 100% wiedząc doskonale że jedynym rozwiązaniem „Problemu Polskiego” jest masowa eksterminacja Polaków. 

 

Zobaczcie ten film, naprawdę warto  – ZWŁASZCZA WY MŁODZI POLACY – Byście nie zaprzepaścili tego co wywalczyli wasi Ojcowie i Dziadowie. A wywalczyli naprawdę wiele, chociaż nie wszystko co czym marzyli – ZMIENILI OBLICZE ZIEMI… także TEJ ZIEMI!

„Święty Sojusz kontra Imperium Zła” to wyjątkowy dokument zrealizowany w Stanach Zjednoczonych, we Włoszech i na Ukrainie, rzucający światło na niezwykłą współpracę i przyjaźń między papieżem Janem Pawłem II i prezydentem USA Ronaldem Reaganem, których wspólne działania były skierowane przeciwko „Imperium Zła” z centrum w Moskwie. Wysiłki te doprowadziły do upadku Związku Radzieckiego i wyzwolenia Europy Wschodniej spod dominacji komunistycznej. Film uwypukla dramatyczne momenty w ich życiu, kiedy obaj w krótkim odstępie czasu przeżyli zamachy. Wykorzystane zostały unikalne materiały archiwalne z Instytutu Ronalda Reagana zawierające nieznane wypowiedzi prezydenta i jego prywatne materiały filmowe, które wzbogacają narrację. Film zawiera współczesne wypowiedzi: Michaela Reagana, syna prezydenta, oraz amerykańskich historyków, politologów, dziennikarzy, agentów CIA, jak i ekspertów z Włoch. ” Święty Sojusz kontra Imperium Zła” to nie tylko historia z przeszłości. To również przestroga dotycząca obecnych działań Rosji zagrażających porządkowi europejskiemu i stabilności świata, jak też wskazania wzorów walki z owym „Imperium zła”.

https://www.tvp.pl/program-tv/swiety-sojusz-kontra-imperium-zla/664be92dd03410bf8a3dd836?o=664be935d03410bf8a3dd84a

 

 

Podziel się!