1. Wbrew Cenzurze: Mateusz Piskorski rozmawia z Aleksandrem Duginem; 2. GŁOS Obywatelski: Spotkanie majowe u T.Rolnika – Jerzy Zięba, Andrzej Poneta

Mateusz Piskorski rozmawia z Aleksandrem Duginem

Aleksander Dugin – Naczelny Ideolog Władimira Putina

Jak wiadomo nie podzielam poglądów Mateusza Piskorskiego na temat PRZYJAZNEJ Polsce i Polakom Rosji, zwłaszcza tej rządzonej przez ekipę KGB na Kremlu, czy też rządzonej przez kompleks militarny. Nie jestem też prawdę mówiąc bardzo ciekaw co ma do powiedzenia Aleksander Dugin, bo już od dawna wiem co ma do powiedzenia. Główna teza jaką wygłosił już bardzo dawno temu to ta, że dla Polski nie ma miejsca na mapie świata. To wybitny wyraz miłości Dugina do Polaków i polskiej kultury. To jest oczywista Racja Stanu Imperium Rosyjskiego – Nie jest to i nie będzie nigdy Polska Racja Stanu.

Z wywiadu dowiadujemy się nowej prawdy o Polakach mianowicie takiej, że w pewnym okresie dziejów Szlachta w Polsce stanowiła 40% społeczeństwa, podczas gdy w Moskwie zawsze bojarzy to było kilka procent ludności. Dlatego dzisiejsza Moskwa / Rosja jest krajem imperialistycznym, jest nim ponieważ to oligarchia, ów banksterski 1% Właścicieli Niewolników posiada całkowitą władzę w Rosji. Mówię że to prawda nowa, bo według statystyków okresu PRLu (czyli zakłamujących rzeczywistość I Rzeczpospolitej) było to „tylko” około 20%. Dugin jest tutaj bliższy prawdy.

Bardzo ciekawe słowa o dehumanizacji Ukraińców w Rosji, ale nie słyszę słowa o dehumanizacji Polaków jaka tam ma miejsce od roku 1918. Rosjanie zrobili tę bliznę dehumanizacyjną nieodwracalną w Polakach po Rozbiorach Polski a w Ukraińcach obecnie po Rozbiorach Ukrainy.

I Rozbiór Ukrainy 2014.

II Rozbiór Ukrainy 2022.

III Rozbioru Ukrainy nie będzie ponieważ nie dopuścimy do powtórki z historii! Rosja tej wojny NIE WYGRA! Zbrodnie rosyjskie na Ukrainie nie są do wymazania w Ukraińcach, tak jak nie do wymazania jest Katyń w Polakach. Bajki o tolerancji Rosji wobec innych narodów przerabiają na własnej skórze nie tylko Ukraińcy dzisiaj, ale Polacy, Czesi, NRD-owcy, Węgrzy, Czeczeni, Tatarzy, Gruzini i wszyscy inni, którzy wpadli pod ich bucior w przeszłości.

Świetny wywiad – ZAISTE!!!

Materiał nr 2 to doskonałe z kolei zestawienie wypowiedzi dwóch przedstawicieli Ruchu Wolnych Ludzi stojących na skrajnie przeciwnych pozycjach. Przy czym Wizja Świata prezentowana w wypowiedzi Andrzeja Ponety jest wypisz wymaluj u korzenia przesiąknięta Propagandą Moskwy na temat Świata Zachodniego. Na takiej dokłądnie podstawie właśnie opiera się cała filozofia Dugina. A. Poneta wrzuca Szwajcarów jako ślepy, głupi naród do wora Banksterki Światowej i czyni z Demokracji Bezpośredniej DEMONA – głównego wroga. A to wszystko  z powodu urojenia sprzedawanego masowo przez propagandę Moskwy o odwiecznym masońskim SPISKU ŚWIATOWYM przeciw Imperium Moskiewskiemu, a więc przeciw całej Ludzkości (bo myśl moskiewska jest Myślą Jedynie Słuszną). Uleganie temu myśleniu to pójście drogą totalitaryzmu, drogą niewiary w zdolność ludzi do podejmowania prawidłowych samodzielnych decyzji gdy będą dysponować odpowiednią informacją.

Nie mówię już o tym że Demokracja Bezpośrednia Polska to nie to samo co przedstawiana przez niego DB Szwajcarska. Obserwujemy coraz ostrzejsze  z prawej strony Wolnościowej ataki na demokrację bezpośrednią, która ma charakter postępu społecznego, nie jest konserwatywna i prawej stronie Wolnościowców nie będzie odpowiadać nigdy. Płyną one z szeregów ludzi którzy wierzą w system wodzowski – a system wodzowski to system TOTALITARNY.

To nie jest Polska Droga Wolności – Droga WZORCOWEJ DEMOKRACJI, ani polskiej racji stanu, według której to racji  – JAK TWIERDZI SAM ALEKSANDER DUGIN – 40% SPOŁECZEŃSTWA MIAŁO PRAWO BEZPOŚREDNIEGO GŁOSU PODCZAS  WYBORU KRÓLA I WPŁYW NA KSZTAŁT USTROJU PAŃSTWA.  

Obecnie Polską Drogą Wolności powinno być oddanie 100-tu procentom Dorosłych Polaków wpływu na ustrój i na to jak rządzona jest Polska. To jedyna forma prawdziwej wolności i demokracji. Aby ją zrealizować Polacy muszą mieć GWARANTOWANY dostęp do WOLNEJ INFORMACJI. I tę sprawę reprezentuje Jerzy Zięba i prof. M. Matyja oraz cały Wolnościowy Obóz Demokracji Bezpośredniej – podkreślam BEZPOŚREDNIEJ – a nie jakiejś tam, jakoś tam sterowanej przez kogoś tam.

1. Wbrew Cenzurze: Mateusz Piskorski rozmawia z Aleksandrem Duginem

https://www.youtube.com/watch?v=WyEXKnlCW5I

2. GŁOS Obywatelski: Spotkanie majowe u T.Rolnika – Jerzy Zięba, Andrzej Poneta

część 1

https://banbye.com/watch/v_H33f9BMYpm_N

część 2

https://banbye.com/watch/v_nxT91LvOdb4M

Podziel się!