1. Andromeda: Były polski sędzia Tomasz Szmydt w programie rosyjskiego propagandysty Sołowjowa; 2. Wykresofan: Polska vs Rosja. Porównanie; 3. Paweł Kiwczenko: Kiedy będziemy mieć miasta takie jak to? Kórnik

Kiedy będziemy mieć miasta takie jak to? Kórnik

Nieco spóźnione porównania z okazji Dnia Zwycięstwa świętowanego w Moskwie przez Putina i towarzyszy z KGB w jakże licznym i spektakularnym towarzystwie DZIEWIĘCIU prezydentów zaprzyjaźnionych reżimów.

MATERIAŁ NR 1 POKAŻE NAM sędziego Szmydta w nowym sznycie, w czarnej skórze a’la prawdziwy agent KGB – TAK NA MARGINESIE, ZUPEŁNIE PRZYPADKIEM – DOWIEMY SIĘ JAK DZIAŁA W ROSJI, W SAMEJ MOSKWIE, W XXI WIEKU PAŃSTWOWE RADIO i to w Dniu Święta Radia. Co za wstyd! Jaka wsypa! I to u kogo? U Naczelnego Propagandysty Kremla!!!

„Polski sędzia” jak rasowy moskiewski agent zaiwania po rosyjsku, a białoruski tłumacz tłumaczy to Ruskim na język polski. Chyba Rosjanom ciężko będzie uwierzyć, że to jest naprawdę polski sędzia. A wszystko to dopiero za drugim i trzecim podejściem  8 maja, kiedy wreszcie udało się jako tako zorganizować tę rozmowę kompletnie skopaną 7 maja i zdjętą z anteny zanim się rozpoczęła. Zmiana narracji na temat wyjazdu z Polski  u pana Szmydta między tą z dnia 7 maja a tą z 8 maja jest diametralna.  Podczas gdy 7 maja nie wiedział jak ma wytłumaczyć swoją prośbę o azyl na Białorusi, 8-mego już doskonale wie, jakby mu to ktoś nocą po prostu napisał.

Po obejrzeniu tego materiału wierzę bez zastrzeżeń chłopakom z Kremlinka Show, że Rosja pali się i tonie we własnych odchodach. Śmiejemy się, ale … to straszne, a nie śmieszne.

Materiał nr 2 pokaże jak ma się siła gospodarki i systemu społeczno-politycznego Polski do organizacji życia i wyników społeczno-gospodarczych państwa wielekroć większego i teoretycznie bogatego we wszelkie możliwe kopaliny z Tablicy Mendelejewa, jakim jest Rosja. Ludnościowo Polska to tylko lekko ponad 25% w stosunku do populacji Rosjan, a jak wyglądają inne parametry? PKB Polski to już dzisiaj 40% PKB Rosji. A co będzie w 2030? I znów ukłony w stronę ekipy Kremlinka Show.

Materiał numer 3 pokaże zwykłą ludzką tęsknotę ludzi ze Wschodu (naszych Braci – Słowian) za tym, aby żyć po prostu, po polsku, a nie po: „ruskim miru”!

 

1. Andromeda: Były polski sędzia Tomasz Szmydt w programie rosyjskiego propagandysty Sołowjowa

https://www.youtube.com/watch?v=T5IRbr2dBZg

Konferencja na Białorusi

2. Wykresofan: Polska vs Rosja. Porównanie

https://www.youtube.com/watch?v=q9N7iDEolRk

3. Paweł Kiwczenko: Kiedy będziemy mieć miasta takie jak to? Kórnik.

https://www.youtube.com/watch?v=dd6cZOXD16A

Podziel się!