1.Globalista – Oskar Bednarski : Świat STAWIA na POLSKĘ – Rekordowe inwestycje zagraniczne; 2. Globalista – Oskar Bednarski – Chińska KOLONIZACJA SYBERII POSTĘPUJE – Zatrważająca prawda

Świat STAWIA na POLSKĘ – Rekordowe inwestycje zagraniczne

Słyszę że Górny Śląsk to Polska Dolina Krzemowa, że Wrocław , że Kraków, że Poznań, że Trójmiasto, że Rzeszów!!! Dziwne że Warszawa nie pcha się na szczyt dolinek krzemowych. Nie czas skończyć z tym bredzeniem. We wszystkich tych „dolinach” nie ma za grosz polskiego kapitału – więc jaka „polska ” dolina??? Czy cała prasa, tv i większość mediów internetowych to szczekaczki opłacone przez GLOBALISTÓW? Z drugiej strony propagandyści Putina w Polsce leją pomyje na to wszystko co tutaj się stało, tak jakby nie było widać gołym okiem różnicy między Polską a Rosją i przepaści jaka ich od nas dzieli po 30 latach rzekomego rozkradania Polski i okradania Polaków przez zachodni kapitał. Czy Zachód naprawdę okrada Polskę…

 

 

 

…czy buduje jej dobrobyt? Czy PRAWDA nie leży w tym wypadku jednak po środku? Coś kosztem czegoś, bo inaczej po prostu nie ma za co budować ani za co żyć.

CPK, Izera, Atom, Świnoujście to są projekty PISowskie, albo POwskie, a może Unijne, czy tylko żydowskie-rockefellerowskie. A może jednak budują w jakiś sposób Polskę, są polskie i dają młodemu pokoleniu Polaków taki dobrobyt dzisiaj i taką perspektywę na przyszłość, że ani im się śni buntować, robić rewolucję, a nawet żądać bezpośredniego wpływu na decyzje władz państwowych?

Nie. Nie mamy swojej Doliny Krzemowej i mieć nie będziemy bo jest nam zbędna, bo Dolina Krzemowa to przeszłość – lata 80-te XX wieku w USA.

My musimy mieć u siebie Dolinę Przyszłości, a nie Przeszłości – taką dolinę, którą w 50 lat po naszym sukcesie, inni będą chcieli naśladować.

To powinna być Dolina Kwantowej AI, Dolina Wodorowa, Dolina Bio-Ekumeny tj. koegzystencji, równowagi i współtworzenia – Bio-Wytwórczej Wspólnoty Człowieka i Przyrody. Ale czy którakolwiek z tych Dolin tu przeze mnie opisanych jest możliwa do realizacji bez prawdziwej demokracji? Bez Demokracji Bezpośredniej?

NIE! Żadna! … I o tym warto rozmawiać i pisać, a nie powtarzać płytkie, pozbawione realizmu i sensu baśniuszki o „krzemowych dolinach” w Polsce.

Odwrócony drenaż mózgów. Czy Polska stanie się Doliną Krzemową Europy?

Czy Chińczycy budują dobrobyt Rosji czy też ją okradają? Czy to możliwe,  że Chińczycy okradając rujnują, a Zachód okradając buduje???

1.Globalista – Oskar Bednarski : Świat STAWIA na POLSKĘ – Rekordowe inwestycje zagraniczne

https://www.youtube.com/watch?v=9KoEaqEH_0g

2. Globalista – Oskar Bednarski – Chińska KOLONIZACJA SYBERII POSTĘPUJE – Zatrważająca prawda

https://www.youtube.com/watch?v=qaY3fZIjebY

 

 

Podziel się!