1. Cz. Białczyński – Covidoza + efekty poszczepienne w Polsce, drobna uwaga statystyczna; 2. Armia Krajowa 2: Rusza Ruch Obrony Polaków!; 3. Disswire.com: Christian Pastors Caught Taking ‘Bribes’ from Govt to Push COVID Shots

Armia Krajowa 2: Rusza Ruch Obrony Polaków!

Moi Drodzy,

Miałem nadzieję, że w 2024 całkowicie powrócę do trybu publikacji jaki miał miejsce zanim ten portal przekształcił się w całkowicie publiczny, społeczny i polityczny, że uda mi się powrócić do normalności, przestać pełnić funkcje zastępujące porządne media informacyjne jakie powinny działać w każdym normalnym kraju, że artykuły o charakterze uświadamiającym sytuację polityczną , społeczną i geopolityczną w jakiej jesteśmy będą znów tylko sporadyczne, a skupię się na sprawach słowiańskich starożytności, Wiaro-Wiedy Przyrodzonej i najnowszych odkryciach naukowych w tym zakresie. Nic z tego. Pomimo starań wracają sprawy nierozwiązane, sprawy których nie możemy odpuścić w obliczu narastającej faszyzacji życia, czy odbierania Polakom praw Człowieka tak podstawowych jak prawo do spokojnego mieszkania we własnym domu, życia po swojemu według znanych nam zasad, spożywania produktów według własnego uznania, hodowli i uprawy oraz produkcji artykułów spożywczych których życzą sobie i które chcą kupować od rolników zwykli ludzie (konsumenci) a nie politycy, czy swobodnego przemieszczania się po kraju własnym środkiem transportu zakupionym za ciężkie pieniądze. Tysiące wejść dziennie na ten portal jednak powodują, że czuję się wciąż zobowiązany do informowania o rzeczach i sprawach istotnych dla naszego życia teraz, w najbliższej przyszłości i dla przyszłych pokoleń Polaków.

Jedną z tych spraw jest wciąż nierozwiązana kwestia Odpowiedzialności Rządzących Polską i Światem za Wywołanie COVIDOZY i Przymusu „Szczepień” oraz faszystowskie zarządzenia w okresie 2020-2023.  

Niedawno opublikowałem artykuł z portalu Pospolite Ruszenie i posypały się w komentarzach opisy przypadków z własnego doświadczenia osobistego piszących, które rzucają oczywiste światło na skalę zjawiska ludobójstwa z jakim mieliśmy i mamy do czynienia…

1. Cz. Białczyński – Covidoza + efekty poszczepienne w Polsce, drobna uwaga statystyczna

To są naprawdę tragedie których nikomu nie życzę i nie mogę przeboleć, że tak wiele osób dało się na to nabrać lub do tego przymusić. Prawdą jest, że nie zawsze tak źle się to kończy – jak na razie (odpukać w niemalowane), ale procent niepożądanych odczynów i chorób wywołanych tym świństwem jest po prostu niespotykany w stosunku do przeszłości. Śmiało trzeba nazywać ten zajzajer mRNA na covid trucizną.

Na dodatek u niektórych osób wyparcie tego „samo-pokrzywdzenia na własne życzenie” jest tak szczelne i kompletne, że lepiej się w ogóle na ten temat nie odzywać i nie próbować wskazywać przyczyny.

Jeden ze znajomych bliskich lekarzy mojej przyjaciółki dr psycholog, dzielnej samotnej matki, której syn jest już na studiach informatycznych debeściakiem i kończyć będzie w lecie drugi rok, przyznał jednak, że był zmuszony przez ordynatora do przyjęcia tego i że od tamtego czasu bez przerwy ma ostre problemy z całym ciałem (łącznie z efektami w rodzaju czasowego paraliżu), na które tylko na krótką metę coś pomaga, a potem zaczyna się na nowo. Twierdzi on też, że jego matka została zabita szczepionką, zmarła z powodu NOPu. Ona mówi, że tak bardzo się postarzał, że w pierwszej chwili go nie poznała.

Mówi, że był zmuszony, ale musiał na tyle wierzyć, że instynkt samozachowawczy nie zadziałał, pomyślał „a co tam, wezmę, i będzie spokój, bo mi grożą że mnie wyrzucą a mam kredyty i rodzinę na utrzymaniu (troje dzieci i jeszcze alimenty)”. Musiał wierzyć skoro nie powstrzymał matki, która umarła natychmiast… Przykre, że ludzie którzy pamiętają przecież propagandę KOMUNY tak się dali złapać nie wierząc, że morderstwo / ludobójstwo RZĄDOWE, PAŃSTWOWE na skalę świata jest możliwe.

Zupełnie jakby nie było obozów koncentracyjnych w Niemczech, Chinach i Rosji, I i II Wojny Światowej, Korei, Konga, Kambodży, Bomby atomowej w Japonii, Wietnamu, Iraku, Afryki Północnej, Ukrainy – a więc na skalę świata. Amerykanie chyba nie wierzyli że amerykańska korporacja będzie mordować swoich ziomków na równi z innymi na świecie. A czy Niemcy nie mordowali Niemców, a Rosjanie Rosjan czy Chińczycy nie mordowali masowo Chińczyków???

Jeżeli każdy z nas ma na wyciągnięcie ręki jaskrawe przykłady śmierci i ciężkiego uszkodzenia ciała ofiar polityki covidozy i efektów poszczepiennych, to skala nieujawnionej zbrodni jest porażająca.

Ja ze swojego kręgu sąsiedzkiego i koleżeńskiego mogę przytoczyć przypadki co najmniej 4 osób zabitych nieudzieleniem pomocy przy zapalaniu oskrzeli, które przeszło w zapalenie płuc, 3 z tego pod respiratorami w męczarniach umierały, bez bliskich przy boku w chwili śmierci. Żaden z tych przypadków nie jest uznawany ani za nadmiarowy zgon ani oczywiście za ofiarę systemu leczenia covidowego. Poza tym znałem co najmniej 4 osoby zmarłe po „szczepionce” i kilkanaście (wśród nauczycieli akademickich, lekarzy, studentów, ale i postronnych np. emerytów, filozofów, literatów, dziennikarzy, nawet i psychologów) – ciężko chorych, którzy jak na razie wyszli z tego. Widzę też parę osób w najbliższym otoczeniu codziennym, osiedlowym zdemolowanych psychicznie do tego stopnia że dzisiaj chodzą w maskach do sklepu i gdzie indziej (starsi ludzie przerażeni i zatruci propagandą).

Dodajmy do tego te nagłe zgony wśród młodych, albo w średnim wieku i pomnóżmy przez co 100 rodzinę w Polsce, żeby wyeliminować powtarzalność przypadków (znajomych znajomych dla różnych rodzin) i mamy skalę zjawiska.

Wykonano to ludobójstwo w Polsce rękami PISu, przy aprobacie i naciskach PO/KO, 2050, PSL i Lewicy. Oni wszyscy są za to odpowiedzialni, ale decydował PIS i jego Big Farmerscy „eksperci” z tychże uczelni medycznych, o których pisze Pospolite Ruszenie.

To nie jest 240 000 zmarłych niepotrzebnie w statystyce ujętych jako ” nadmiarowe zgony”. To co najmniej 1,5 miliona ofiar śmiertelnych, ponad te 240 000, i to lekko licząc covidowego „leczenia” i „szczepionki”. Nie mówimy tu o chorych i okaleczonych „szczepieniami”.

W kręgu szkoły podstawowej i średniej mojej żony, ale nie tylko spośród tamtejszych nauczycieli, ale rodzin i znajomych rodzin – „chorujących” jest kilkanaście osób, a kilka nie żyje. Tych nie zaliczałem tutaj do znanych mi osobiście przypadków z mojego kręgu – to krąg zawodowy mojej żony – osobny.

Nie liczę tutaj w ogóle takich „lekkich” chorujących, którzy utracili odporność na tyle że zapadają teraz co chwilę po 3-5 razy w roku na choroby dróg oddechowych, przeziębienia, grypy itp.

Wiele osób dzięki mojej stronie internetowej i osobistej znajomości udało się jednak uratować, przekonać, odwieść od szczepienia, wyleczyć amantadyną i antybiotykami załatwianymi przez „podziemie anty-covidowe” – to kilkadziesiąt przypadków, o których mogę powiedzieć publicznie i mieć twarde dowody.

W pewnym momencie działał powszechnie amantadynowy i antybiotykowy Telefon i Recepty na telefon – to było prawdziwe Państwo Podziemne, które ratowało ludzi i brali w tym udział lekarze wypisujący przez telefon recepty – CHWAŁA IM ZA TO i całej Społeczności Ruchu Wolnych Ludzi.

Bardzo duże są tu zasługi dr Hałata, Bodnara, Czerniaka, Jaśkowskiego, innych lekarzy i naukowców  Niezłomnych z Polski i Zagranicy – za długo by wymieniać, bo to kilkadziesiąt nazwisk zasłużonych i nieugiętych wspaniałych ludzi w samej Polsce, którzy stawili opór, w tym i Jerzego Zięby, Justyny Sochy, Witolda Gadowskiego, Jerzego Karwelisa, Matki Kurki – Piotra Wielguckiego, Jana Pospieszalskiego, Wojciecha Sumlińkiego, Bogdana Morkisza, Andy Choinskiego i wielu innych publicystów nieugiętych (których nie wymieniłem przepraszam było was Wielu Wspaniałych!). Także stacji tv jak np. NTV i wRealu24 , partii politycznych – jak Konfederacji, Polska Jest Jedna, Strajku Przedsiębiorców (przekształconego we partię PLSP), Ruchu Wolnych Ludzi i Antypartii, pojedynczych polityków – Prezydenta Siemianowic Śląskich Rafała Piecha czy Grzegorza Brauna, działaczy społecznych jak Grzegorza Płaczka czy Sebastiana Pitonia, organizatorów Komisji Sejmowej Norymberga 2.0, organizatorów licznych konferencji i oporu, stowarzyszeń społecznych i zawodowych oraz protestów i kampanii nieposłuszeństwa biznesowego i społecznego jak Góralskie Veto, Watachy i mnóstwa innych zbiorowych  i indywidualnych „wolontariuszy”, którzy nie zawahali się stawić opór tej faszystowskiej machinie.

Muszę też powiedzieć, że znam osoby, które wzięły 1 albo 2 dawki i nic im nie jest do dzisiaj. Znam też taką jedną, która z radością pobiegła po piątą dawkę w tym roku i twierdzi, że czuje się świetnie – działa i żyje, wygląda ok, to na pewno. Są też takie przypadki dziwne na pograniczu np. nie wiem jak mam traktować nagłą kamicę pęcherza, nerek i woreczka żółciowego zmasowaną – objawioną nagle – łącznie z wrzodami żołądka, i krwotokiem oraz zniszczeniem przewodów żółciowych. Teoretycznie może to być normalna choroba???? Czy też raczej nie?

Mój znajomy, który miał zoperowanego turboraka pęcherza po „szczepieniu” trzyma się – po wlewach, suplementach i tp. Jest w tej chwili w USA, żyje chociaż ma dziwne sensacje od czasu do czasu, np. jakieś zestalone błyszczące substancje w krwawym moczu. Może to te osławione grafeny? Nie wiem. Miał tę substancję zbadać, ale nie wiem jak to się potoczyło. Na razie cisza w tej sprawie – nie nalegam, nie pytam.

Bo jest też taka kwestia, że jak ktoś załapie co się stało, co sobie sam zrobił pod wpływem masowej histerii medialnej i zapewnień lekarzy i polityków o 100 % bezpieczeństwie, to jest przerażony i trudno to pogłębiać naciskami typu „zrób to a to badanie” albo weź taką a taką substancję. To muszą być osobiste decyzje. Strach jest też samogeneratorem stresu stwarzającym automatycznie zagrożenie dla zdrowia.

Trudno patrzeć na to wszystko, naprawdę.

A do tego to doskonałe samopoczucie masowych zbrodniarzy ludobójców i milczenie opinii tzw publicznej, czyli banksterskich masowych mediów i polityków, lekarzy, autorytetów kościelnych itp. (czytaj materiał nr 3 na ten temat!)

Albo te ciągłe próby wybielania się ze strony decydentów i mediów masowych przez zasłanianie się niewiedzą w tamtych okresie, sianie obecnie propagandy zwalającej na covid ewidentne efekty NOP ze szczepień, zwalanie na ludzi stanów chorobowych, którym nie zawinili, bo rzekomo „źle żyją”, „nieodpowiedzialnie”, zwalanie na późne efekty covid, na nagłe zgony z „nierozpoznawalnych” „niemożliwych do ustalenia”  powodów, na HIV, na „niezwykły” wysyp nowej jednostki chorobowej zwanej „turborakiem”, itp. Roi się od tego w mediach – nagle, teraz po 2020 roku. Jakoś do niedawna policja i służby kryminalne potrafiły dojść do przyczyn zgonu i do wykrycia ukrytych powodów śmierci każdego zmarłego przy pomocy nauk kryminalistycznych, ale teraz nagle nic z tego. Zaniechano wręcz sekcji zwłok w wątpliwych przypadkach nagłych zgonów!

Wcześniej nie było takich przypadków – teraz jest tyle, że co chwilę o tym trzeba w banksterskich mediach pisać, mówić i karkołomnie to próbować „tłumaczyć” ciemnemu ludowi.

CB

2. Armia Krajowa 2: Rusza Ruch Obrony Polaków!

źródło: https://www.tiktok.com/@armia.krajowa.2/video/7332537508158344480?_r=1&_t=8kXwxN4qdnc

3. Disswire.com: Christian Pastors Caught Taking ‘Bribes’ from Govt to Push COVID Shots

Thousands of American ‘Christian’ pastors pushed COVID-19 vaccines on their congregants via a government program called “Faith4Vaccines,” according to a report.

America Out Loud explained how the pastors took government cash bribes through the scheme, born out of the U.S. Department of Health and Human Services’ (HHS) Community Corps.

The supposed “faith leaders” sold out their followers to Big Pharma, many of whom are now dead or injured as a result of the vaccines.

The COVID-19 Community Corps has 86 founding members, most of whom fall into the “faith leaders” category.

These include:

  • American Baptist Church
  • Catholic Charities USA
  • Episcopal Church
  • National Association of Evangelicals
  • Greek Orthodox Archdiocese of America
  • New York Jewish Agenda

Government officials carefully manipulated scripture and biblical concepts in order to trick faith leaders into pushing the COVID-19 jabs, which was something Jesus wanted them to do.

In 2021, former National Institutes of Health (NIH) “Reverend-Doctor” Francis Collins claimed that COVID jabs were God’s “answer to prayer,” urging faith leaders to push the shots as part of a “love your neighbor moment.”

America Out Loud reported:

“In what was a sermon-like address tailored to appeal to these faith leaders, Collins admonished them not to believe ‘conspiracy theories’ about ‘possible side effects’ – which Collins falsely said were untrue.”

Other deep state officials convinced pastors to push the shots because of some moral obligation, with many of them falling for it and crafting topical sermons about “getting protected” to protect their neighbors against COVID.

Meanwhile, another program called “Faith in the Vaccine” was used to manipulate Americans to put their trust in COVID-19 jabs to cleanse America from the “pandemic.”

The outlet added:

“As demonstrated at the Faiths4Vaccines National Summit, powerful government officials resorted to the use of religious doctrine to coerce faith leaders across the country to use their own spiritual influence, positions of trust, and sacred spaces to push the vaccines on their congregants.”

“Government officials claimed to know God’s position on the issue of the COVID-19 vaccines, failing to consider other perspectives or engage in open debate.”

“In claiming that their vaccine’ theology’ was the correct interpretation, our government leaders implied that any faith leaders with a different view opposed God or had an incorrect understanding of God.”

Four years on, it’s now clear many religious leaders were duped, as the population reals from chronic illness and death.

“In reality, the purpose of the ‘pandemic’ Purim was to largely target White Christian nations – which had the highest vaccination compliance rates – and the highest death rates due to the ‘vaccines’ – upwards of at least 20 million deaths and counting,” the outlet said.

Tłumaczenie automatyczne:

Z raportu wynika, że tysiące amerykańskich „chrześcijańskich” pastorów narzucało swoim wiernym szczepionki na Covid-19 w ramach rządowego programu o nazwie „Faith4Vaccines”. America Out Loud wyjaśniło, w jaki sposób pastorzy przyjmowali łapówki od rządu w ramach programu opracowanego przez Korpus Społeczny Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) Stanów Zjednoczonych.

Rzekomi „przywódcy wiary” sprzedali swoich wyznawców Wielkiej Farmie, z których wielu obecnie nie żyje lub jest rannych w wyniku szczepionek. Korpus Społeczności COVID-19 liczy 86 członków założycieli, z których większość należy do kategorii „przywódców wiary”. 

Obejmują one: Amerykański Kościół Baptystów

Katolickie organizacje charytatywne w USA

Kościół episkopalny

Krajowe Stowarzyszenie Ewangelików

Grecko-Prawosławna Archidiecezja Ameryki

Agenda żydowska w Nowym Jorku

Urzędnicy rządowi ostrożnie manipulowali pismami świętymi i koncepcjami biblijnymi, aby oszukać przywódców religijnych, aby wprowadzili szczepionkę przeciwko Covid-19, czego oczekiwał od nich Jezus.

W 2021 r. były „Wielebny Doktor” Francis Collins z Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) stwierdził, że szczepienia przeciwko Covid-19 są Bożą „odpowiedzią na modlitwę”, wzywając przywódców religijnych, aby forsowali zastrzyki w ramach inicjatywy „kochaj bliźniego”.

America Out Loud donosi: „W przemówieniu przypominającym kazanie, skierowanym do tych przywódców religijnych, Collins przestrzegł ich, aby nie wierzyli w „teorie spiskowe” dotyczące „możliwych skutków ubocznych” – które Collins fałszywie uznał za nieprawdziwe”. Inni urzędnicy głębokiego państwa przekonali pastorów, aby naciskali, kierując się pewnym moralnym obowiązkiem, a wielu z nich dało się na to nabrać i tworzyło tematyczne kazania na temat „uzyskania ochrony”, aby chronić swoich sąsiadów przed Covid-19. W międzyczasie wykorzystano inny program o nazwie „Wiara w szczepionkę”, aby zmanipulować Amerykanów, aby zaufali szczepionkom na Covid-19 w celu oczyszczenia Ameryki z „pandemii”.

Placówka dodała: „Jak wykazano na Szczycie Krajowym Faiths4Vaccines, potężni urzędnicy rządowi uciekali się do wykorzystania doktryny religijnej, aby zmusić przywódców religijnych w całym kraju do wykorzystania własnych duchowych wpływów, pozycji zaufania i świętych przestrzeni w celu wpychania szczepionek swoim kongregacjom”. „Urzędnicy rządowi twierdzili, że znają stanowisko Boga w sprawie szczepionek na Covid-19, nie biorąc pod uwagę innych perspektyw ani nie angażując się w otwartą debatę”. „Twierdząc, że „teologia” ich szczepionki jest właściwą interpretacją, przywódcy naszych rządów sugerowali, że wszyscy przywódcy wiary o odmiennych poglądach sprzeciwiają się Bogu lub mają błędne zrozumienie Boga”.

Cztery lata później jest już jasne, że wielu przywódców religijnych dało się oszukać, ponieważ populacja cierpi na chroniczne choroby i śmierć. „W rzeczywistości celem„ pandemicznego ”Purimu było w dużej mierze wycelowanie w narody białych chrześcijan – które miały najwyższy wskaźnik przestrzegania szczepień – i najwyższy wskaźnik zgonów z powodu „szczepionek” – ponad co najmniej 20 milionów zgonów i liczba ta wciąż rośnie, – podało źrodło.

 

Podziel się!